- ВикторПродавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Відмінний бесперебойник за свої гроші. Особливо радує ціна, адже подібні моделі коштують дорожче. Купувався через те, що при відключенні світла позбувся материнської плати і довелося купувати нову, а це недешеве задоволення. Пристрій має 2 розетки на борту. Впринципі, трохи більшу кількість роз'ємів б не завадило, хоча мене і так все влаштовує. Роботою приладу задоволений на всі 100%.
Максимальний час роботи не перевіряв, тому що намагаюся відразу все закрити, зберегти і вимкнути. Хвилин 15 зазвичай мені вистачає, а більшого й не потрібно. Є функція повторного включення, після того, як світ з'явиться. Не потрібно самому натискати кнопку, щоб знову почати роботу. Подобаються просунуті можливості захисту. Апарат оберігає комп'ютер від короткого замикання, стрибків струму і перевантажень. Прилад стежить за станом батарей, здатний заряджати їх навіть у вимкненому стані. Також здатний перекривати подачу енергії, якщо батарея зарядилася. Присутня функція холодного старту. Якщо батарея вийде з ладу, то її можна буде замінити на сумісну.- Переваги:
- Функціонал, ціна.
- Недоліки:
- Не виявив.
Представитель брендаДякуємо за відгук. Приємного користування.
- Катерина Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Перш ніж використовувати за призначенням, поставила його на зарядку на ніч. Використовую виключно для пк та періферії. Скільки тримає батарея не перевіряла, тому що це не павербенк і він мені потрібен тільки щоб усе зберегти та спокійно виключити.
- Переваги:
- Працює, як треба
- Недоліки:
- Спочатку був неприємний пластиковий запах, але за пару ввімкнень зник. Гучно пищіть)
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Владимир Ц***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 437 Вт
Отличный ИБП за свои деньги. Купил для своего компьютера. Подключил только системник, и монитор. Батарея держит где-то около 10 минут, если выключить электричество, в зависимости от нагрузки ПК.
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- 2 розетки
- булавин в***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
Уважаемая Розетка купил две недели назад этот бесперебойник ,через 2 дня пошёл дым с него,отослал в сервисный отдел,почему молчите????Мы созвонимся и МОЛЧЁК????Отзвонитесь пожалуйста.
- Виталий У***
а что вы подключили, что он за дымелся?
- Іван Е***
Мають зв'язатися впродовж 14 днів з дня отримання.
- Виталий У***
Позвоните сами.
- Артемий К***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 490 Вт
Не прихотлив в использовании - включил и пусть работает себе как стабилизатор напряжения. Пару раз уже спасал от замыкания, так что я очень рад, что купил его.
- Переваги:
- Компактный, дешевый
Представитель компанииДобрый день! Спасибо за отзыв. Приятного пользования!
- Михаил Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Очень хорошая рабочая лошадка за свои деньги, аккумулятора хватает на года 3, после чего его легко заменить и использовать прибор дальше, кул!
- Переваги:
- Цена, качество
- Недоліки:
- нет
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Нам підійшов на 100%
Враховуючи вартість були настільки приємно вражені, що навіть відгук написали :-).
Головне вірно розуміти для чого ви його берете.
У нас були постійно неприємності з комп’ютером у магазині в прикасовій зоні.
Користуємось вже кілька днів. Тримає до 10хв комп’тер, монітор та чекопринтер.
Цього нам вистачає перемкнутись на резервне живлення і не зупинитись в роботі.
Вже зберегли кучу нервів собі та покупцям :-) І ПК певно довше проживе ніж постійно "вирубаючсь" в неприродний спосіб :-)- Переваги:
- Утримує ввімкненим усі девайси (комп’ютер, монітор, чекопринтер) достатньо часу щоб встигнути перемкнутись на резервне джерело живлення.
- Недоліки:
- Лазерний принтер змушений був перемкнути на іншу розетку. Разом не співпрацюють :-). Та в інструкції це зазначено.
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук, приємного використання!
- Василь З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Користуюсь даним приладом більше року, задоволений на всі 100 відсотків з перепадами напруги справляється,після вимкнення світла комп'ютер працює 40 хвилин у режимі гри в stalker.
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Чел С*** Бульвара КапуциновВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Нормальный бесперебойник.Работает уже месяца три.
- Переваги:
- При скачках напруги стабилизирует.Замерял лично.Прилично долго держит от батареи.После отключения электроэнергии, компьютер работал минут 20 при умеренной нагрузке. Но это я думаю не предел.
- Недоліки:
- Нет,надеюсь и не будет.
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Василь З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Бесперебойник огонь не сильно нагревается не шумный пластмасой не воняет без електричества работает минут 30 - 40 и ето в игровом режиме советую к покупке!
- Переваги:
- Цена качество
- Недоліки:
- Нет
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Валера М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 437 Вт
Забрал на следующий день. Работает. Брал для подстраховки внешнего ХДД. Был 1 скачек напряжения в сети- подстраховал. Посмотрим как поведёт себя дальше.
- Переваги:
- Работает
- Недоліки:
- Пока что не обнаружено
- Катерина В***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Не плохой ИБП, который идеально подойдёт для офисного ПК, ТВ или камер видеонаблюдения. Мощности для этого его хватит вполне. Не перегревается, не издаёт запаха пластика горелого. Порадовал подарок в виде сетевого фильтра на 5 розеток, спасибо сайту за приятный подарки.
- Переваги:
- Тихий
- Недоліки:
- Не замечено
Представитель брендаСпасибо за отзыв и приятного пользования.
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Купил для NAS. Нормальный ИБП.
- Переваги:
- Работает.
- Недоліки:
- Пока не обнаружено.
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук, приємного використання!
- Олег Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
работает стабильно. для пк явно слабоват, а для менее потребляемой техники (вроде телевизора с тюнером) норм подойдет
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук
- Пётр Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Подключен системник 400 ват и монитор, хватает на 40 минут. которые вообще лишние без инета))) а для коректного выхода хватает за "глаза".
- Переваги:
- Сравнивать несчем))) у меня он первый)))
- Недоліки:
- НЕТУ
Представитель поставщикаСпасибо за отзыв и приятного пользования.
- Богдан
40 минут ??? вы не ошиблись с нолями
- Пётр Д***
Неошибся, смотря чем загружен системник, к примеру если играть в Cyberpunk 2077 хватит 15-20 минут, в остальных случаях больше 40 минут.
- Феникс Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
Стоит, работает.
При нагрузке в 300-400ватт держал мин 20.
За свою цену хороший вариант
Представитель брендаСпасибо за Ваш отзыв. Приятного пользования.
- Василь З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Ібп огонь но уже нужно менять батарею пользуюсь почти 5 лет
Представник постачальникаДобрий день! Дякуємо за зворотний зв’язок! Бажаємо приємної експлуатації та чудового дня!
- Микола О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Чудово працює!Встигаю зберегти дані.
- Переваги:
- Все працює
- Недоліки:
- Нема
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук, приємного використання!
- Олександра Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Гарна якість, добре працює, швидка доставка.
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Стельмащук Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Цікаво, чи можна підключити до нього акумулятор з ємністю 60 Ah???
- Переваги:
- Працює добре...
- Недоліки:
- Мала ємність акумулятора,,,
- Богдан А***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 437 Вт
Хорошо срабатывает при отключениях электроэнергии. В пользовании несколько месяцев.
- Переваги:
- Цена, качество
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Олена Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
П'ять років назад купувала цю модель,дуже задоволена,відпрацював на славу.Коли прийшов час купувати новий,купила таку ж модель і задоволена.
- Переваги:
- Відповідає по характеристикам на 100%
- Недоліки:
- Немає
Представник постачальникаДобрий день, Дякуємо за відгук та високу оцінку продукції LogicPower. Приємного користування!
- Олена Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Все подобається
- Переваги:
- Робить
- Недоліки:
- Не виявлено
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Олексій Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
#мояраспаковка
Пользуюсь этим ИБП уже 1,5 года. Подключены 2 монитора, системник, роутер и периодически принтер. Суммарно около 750 Вт. При отключении электроэнергии держал заряд около 7-8 минут точно, дольше не проверял, отключал питание. Нареканий на работу ИБП нет.- Переваги:
- свою функцию выполняет
- Недоліки:
- не обнаружил
Представник постачальникаДякуємо за відгук та високу оцінку продукції LogicPower. Приємного користування!
- Альона Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
Взял для телевизора и Playstaytion4, так как были случаи отключения электроэнергии во время использования данных приборов. Со своей работой справляется на все 100%.
- Переваги:
- Тихий, надёжный, недорогой
- Недоліки:
- Пока не выявлено
Представник постачальникаБлагодарим Вас за отзыв и высокую оценку продукции LogicPower. Приятного пользования!
- Анатолий Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 437 Вт
Все работает.Всем доволен.
- Виталий У***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
- Виталий Ю***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 490 Вт
Отличный бюджетный вариант источника бесперебойного питания. За свои деньги - отличный товар, достаточно мощный. Свои функции выполняет отлично. Я доволен ним.
- Переваги:
- Доступность
- Світлана М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Дуже швидко, оперативно та якісно (як завжди на Розетці)!
- Переваги:
- Гарний безперебійник за гарні гроші. Все працює.
- Недоліки:
- Часто клацає, але гадаю справа в мережі, а не в безперебійнику
Представитель брендаДякуємо за відгук та приємного користування.
- Виктор М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 490 Вт
Получил, работает пока что хорошо, но не пойму как с гарантией, чека нет, гарантийного талона нет, никаких печатей ничего не заполнено, как быть если что?
- Сергей
Можете обратиться в Call-центр - посиланняТам все подскажут.
- РостиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
Працює. Свої функції виконує. Поки що без проблем.
Представник постачальникаДякуємо за позитивний відгук та високу оцінку продукції LogicPower.
Приємного користування.
- Юрий С***Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 577 Вт
свидетели гречки и сахара раскупили думают они целый день на том бесперебойнике просидят.Купить ничего для работы не реально.Как припадок,так за гречкой,сахаром,водой или бесперебойником.Поставили на компы и корректно завершаются после игр,работники года
- Переваги:
- цена
- Недоліки:
- пока не выявил
- Максим Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
Доповню попередній відгук. Купив на заміну дві AGM батареї (Аккумулятор LogicPower AGM 12V 7.5Ah (LP3864)). Замінив хвилин за 10, обережно розкрутив (5 гвинтів), замінив батареї.
На фото, можливо,одна з причин швидкого виходу з ладу старих батарей. Тепер - пристрій майже не гріється, раніше він був дуже теплий.
Спокійно пропрацював 10 хвилин при тестовому відключенні і теж майже не нагрівся, раніше він грівся як радіатор опалення під час відключень.
Подивимось як буде далі.- Переваги:
- Легко замінити батарею самотужки.
- Недоліки:
- Погана якість комплектних батарей або якість підключення.
Представник постачальникаДякуємо за відгук та приємного користування!
- Денис З***
привет. нужно именно 2 аккумулятора AGM 12V 7.5Ah (LP3864)? один большой не получится поставить?
Представник постачальникаДоброго дня . Замінювати потрібно на такі ж самі акумулятори, які стояли у ДБЖ. 2 акумулятора 12V 7.5Ah з"єднуються послідовно. Дякуємо за звернення та приємного користування!
- Лариса С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Товар получила быстро. Компактный. Подключили без проблем. Так как свет еще не выключали проверить полностью не смогли . Но при коротком отключения из розетки интернета он сильно начинает пищать. Не знаю может это так должно быть или нужно нажать еще на какую - то кнопку.
- Недоліки:
- Сильно нагревается панель сзади . Громко пищит при отключении из розетки
- ЮраВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 770 Вт
Перед активним використання зробив кілька, повних, циклів зарядка-розрядка.
Користуюся більше тижня, наразі все гаразд.
Стосовно роботи:
1) Кілька разів на день клацає, ймовірно у зв'язку зі стрибками напруги.
2) Відчутно нагрівається у задній частині (там де знаходяться вентиляційні отвори).
3) Сторонніх запахів, шумів чи інших дефектів не виявив.
P.S. Цікаве "дизайнерське" рішення прикрутити з низу лицеву панель за допомогою самонаріза, та це лише мої "придирки", на роботу це жодним чином не впливає.
Представитель брендаДякуємо за відгук та приємного користування.
- Дмитрий Д***
Насколько громко клацает? Ночью оставлять в сети будет комфортно?
При восстановлении подачи энергии сам включается иди надо жать кнопку? - Юра
Дмитрий Дмитриев
Клацає не дуже голосно і то лише при стрибках напруги.
При відновленні подачі енергії сам включається, нічого натискати не потрібно.
- Вікторія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 367 Вт
Хороший дбж але при роботі смердить горілим пластиком, сильно начебто не гріється, пк який до нього підключений тягне 160Вт максимум, скажіть нормально що смердить пластиком горілим?
- Переваги:
- Хороший
- Недоліки:
- Смердить
Представник постачальникаУ перші години або дні роботи новий ДБЖ може мати специфічний запах - це нормальне явище, пов’язане з нагріванням нових компонентів і пластику корпусу. За вказаного навантаження (близько 160 Вт) перегріву бути не повинно, і якщо пристрій не сильно гріється та працює стабільно, причин для занепокоєння немає.
Зазвичай запах зникає після нетривалого періоду експлуатації
