Відгуки покупців про Корпус Lian Li Lancool 215 Black (G99.LAN215X.00)

35 відгуків Код:  289026673
Залиште свій відгук про цей товар
 • Алексей Грищук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хоча в мене збірка і не надто потужна, але вирішив купити цей корпус оскільки в старому пк задихався( на вулиці 40, кондиціонер в іншій кімнаті і не добиває до пк). Після заміни корпуса через 2 години активної гри температура ЦП не перевищила 56 градусів( в старому корпусі було 70-75).
  Тому мені корпус зайшов, але є питання, куди підключити хаб для вентиляторів до мат. плати? Оскільки там роз'єм не схожий на ті що підключати до мат плати
  Ps:
  Ryzen 5 5500
  Gtx 1660s
  16gb

  Переваги:
  Температури знизились на 10-15 градусів в порівнянні зі старим корпусом, дуже класний кабель менеджмент, матеріали бомба
  Недоліки:
  Не розумію як підключити хаб до мат.плати
  • Представник постачальника

   Шановний Олексій, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш розгорнутий фото-відгук! Стосовно підключення хабу - Вам необхідно підключити кабель SATA до відповідного конектора на Вашому блоці живлення, а також, кабель 5v 3pin ARGB від хаба до вільного роз'єму 5v 3pin ARGB на Вашій материнській платі для синхронізації підсвітки вентиляторів з програмним забезпеченням Вашої материнської плати(щоб синхронізувати з материнською платою натисніть та потримайте кнопку LED на панелі керування на 3 секунди).

 • Валерий
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Реально класний корпус, дуже добре продувається

  Переваги:
  Ціна, якість, комплектація
  Недоліки:
  Да немає
  • Представник постачальника

   Шановний Валерій, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої збірки у даному корпусі)

 • Артур Луценко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Фото збірки додаю :)

  • Представник постачальника

   Шановний Артур, Ваша збірка має неймовірний вигляд!

 • Артур Луценко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Близько тижня вибирав собі корпус і зупинився на Lian Li Lancool 215 Black
  Фішка цієї фірми завжди була і є в нестандартних крутих дизайнерських рішеннях
  Два 200 мм вентилятори і один 120 мм роблять корпус МЕГА продуваючим і холодним, при тому що стоїть i9 12400 kf
  Також є можливість додати два вентилятори зверху на видув що я і зробив
  Знизу теж є можливість додати два вентилятора
  Сподобалась RGB підсвітка, дуже проста в керуванні
  Болтики, якими прикручується скляна кришка, знаходяться в спеціальних пазах, і не випадають після зняття кришки

  Переваги:
  1. Крутий дизайн
  2. Дві 200 мм турбіни
  3. Можливість встановити загально до 7 вентиляторів
  4. Супер продуваємість
  5. Зручне розташування usb портів і кнопок вмикання і керування RGB
  6. Пилові фільтри
  Недоліки:
  Поки непомітив
  • Представник постачальника

   Шановний Артур, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої збірки у даному корпусі)

 • Олександр Компанець
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Чудовий добре продуваємий корпус недорогої серії від відомого виробника. Має достатньо місця під укладання кабелів, прорезинені отвори. В комплекті йде органайзер для маленькіх ґвінтіков з цими самими гвинтиками під вентилятори, стяжками, стійками під плату і ключем для їх монтажу. Корпус має спереду два двохсоті вентилятори (3 піни на 800 обертів), що створюють відчутний позитивний тиск у корпусі. Позаду має вбудовану 120-ку (1100 обертів) без RGB. Пилові фільтри: зверху - на магніті, знизу - висовується назад. Збоку - загартоване скло.
  На панелі зверху присутні: кнопка живлення, кнопка скидання, кнопка керування підсвіткою, 3.5 мм аудіо роз'єм навушники/мікрофон.
  Додатково можна встановити: на верхню панель - два вентилятори по 120 або 140 мм, на передню панель - до трьох 120 або двох 140 мм вентиляторів.
  Контролер підсвітки дозволяє підключити додатково 3 вентилятори та 1 RGB пристрій.
  Що влізе: материнка до 280 мм E-ATX формату, БЖ довжиною до 210 мм, кулер висотою до 166 мм, відеокарта довжиною до 370 мм. Можна встановити в козину 2 HDD або 1 HDD + SATA SSD. Додатково є ще два місця під 2.5'' SATA SSD

  Підсвітка вентиляторів і лого має декілька режимів. При утриманні кнопки перемикання режимів 5 сек. керування підсвіткою переходить до материнської плати. Повторне утримання кнопки вимикає підсвітку, а просте натискання повертає керування контролеру.

  Не сподобалось: не регулюються оберти вентиляторів (але теоретично можна підключити до материнки оминаючи контроллер), залипала кнопка живлення при натисканні (вирішилося перевертанням кнопки на 180 градусів із профілактичною підшліфовкою її країв). Але це дуже незначні недоліки.

  Переваги:
  Гарна продуваємість, товщина металу, великі 200 мм вентилятори
  Недоліки:
  була бракована кнопка ввімкнення
  • Представник постачальника

   Шановний Олексанр, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш розгорнутий відгук про корпус Lian Li Lancool 215! Будемо фото Вашої збірки у даному корпусі!

 • Кирило Федоренко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Отличный корпус, крепкий, выглядит внешне очень хорошо.

  Из недостатков разве что щель сверху между передней панелью и корпусом, которая ночью из-за расположения компьютера в глаза светит, и отсутствие Type-С на передней панели и пылевого фильтра. Проблема с щелью решилась куском черной изоленты.

  А так - великолепный корпус за такие деньги. После заказа только обратил внимание что некоторые жаловались на кнопку включения, но у меня она работает отлично.

  Были проблемы с подключением подсветки, но тут я сам виноват. Не обратил внимание что материнская плата дает 12в 4пина, а корпус рассчитан на 5в 3пина. Порешал дополнительным RGB конвертером за 300гра

  Переваги:
  Огромный внутри, влазит все что можно, много места под любого размера деталей, много места для кабеля сзади, внешний вид отличный, отлично продувается, удобная сборка
  Недоліки:
  Щель между передней панелью и самим корпусом и отсутствие пылевого фильтра спереди и Type-C на передней панели
  • Представник постачальника

   Шановний Кирило, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук!

 • Юрій Скомаровський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Купував корпус влітку 2023 року для майбутньої збірки, зібрав комп'ютер тільки взимку, до того корпус був у коробці (за винятком перевірки в точці видачі на предмет фізичних пошкоджень з коробки не діставався). Після збірки на мене чекало розчарування - верхній кулер був розбалансований, а також, підсвічування працювало некоректно, тобто світився верхній кулер тільки в певній області, а не по всьому радіусу. Присутній люфт зверху, така собі "копілка" між передньою та основною частиною корпусу. У нижній частині корпусу, один із отворів погано оброблений і тому пошкодив блок живлення, подряпина доволі суттєва, наступний раз, дістаючи блок живлення, скоріше за все з'явиться ще одна.

  Моя відповідальність у тому, що не було змоги зібрати комп'ютер одразу та перевірити функціональність корпусу, але це також, не відміняє наявний брак. Як би збирав одразу, повернув би і впевнений, що з цим не було б проблем, тому ніяких нарікань на роботу Розетки у цьому випадку не маю, просто ділюсь досвідом використання корпусу. Довіритись іменитому бренду було моїм рішенням (гарна маркетингова кампанія, та техно-блогери зробили свою справу), на жаль, не пощастило і нарвався на брак. Тому будьте обачні і краще одразу (при можливості) перевіряйте функціонал.

  Можу додати фото та відео дефектів, якщо комусь цікаво. Не бачу сенсу це робити одразу, гратися із завантаженням відео на Ютуб не маю бажання, а фото люфта люди додавали і раніше, тобто ця проблема не вперше.

  І можливо, хтось порадить, де є можливість купити оригінальний кулер до даного корпусу? Представник бренду навряд відповість на негативний відгук.

  Переваги:
  Чудово продувається, гарно виглядає (коли не працює підсвітка), вміщує усі необхідні компоненти (у всякому разі мої, а так краще цікавитись специфікаціями).
  Недоліки:
  Розбалансований верхній кулер. Не працює підсвітка верхнього кулера. Не оброблений отвір, спричиняє подряпини на БЖ. Присутній люфт у верхній частині корпусу.
  • Представник постачальника

   Шановний Юрій, нам дуже шкода, що Ви спіткали неприємний досвід у користуванні продукцією Lian Li - зверніться будь ласка у Сервіс Розетки, Вам обов'язково допоможуть вирішити проблему!

  • Юрій Скомаровський

   Шановний Представник постачальника дуже дякую за пораду, але вимушений не скористатися нею, бо не можу розібрати робочу станцію та залишити усі комплектуючі комп'ютера на столі на невизначений термін, на жаль, не маю ще одного корпуса. Скажіть краще, будь ласка, де б я міг придбати оригінальний фронтальний кулер корпуса? Цікаво скільки це буде коштувати.

  • Представник постачальника

   Шанонвий Юрій, зверніться, будь ласка, на дану поштову адресу [email protected] , Вам обов'язково допоможуть вирішити проблему!

 • Игорь Синявский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Корпус супер, за свои деньги прям топчик. Если бы еще был лицевой фильтр и нижний выезжал для чистки не назад был бы прям лучшим вариантом на рынке

  Переваги:
  Хорошая продуваемость, вместительность, комплектация, безшумные вентиляторы
  Недоліки:
  отсутствие лицевого фильтра,нижний фильтр выезжает для чистки назад
  • Представник постачальника

   Шановний Ігор, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої збірки у даному корпусі!

  • Фёдор Маленко

   Нет пылевого фильтра спереди?

 • Павло
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  В целом хороший корпус, мне понравилось все, на мое удивление после открытого стенда температура на процессоре стала меньше на 7 градусов
  Из небольших минусов я бы выделил что кнопку включения как и большинства кто купил етот корпус есть дефект залипания, у меня он тоже присутствует,не скажу что критично но минус
  Думал что не дотяну провод к питанию проца, но все же с небольшой натяжкой но все норм стало БП chieftec smart 650w, позже прикреплю фото
  Метал толстый, полная сборка весит прилично

  Переваги:
  Цена=качество
  Недоліки:
  Кнопка
  • Представник постачальника

   Шановний Павло, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої збірки у даному корпусі)

 • Костя Шульга
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Взяв тому що старий був маленьким для нових відях

  Переваги:
  добрий кабель-менджмент, кулера тихі, великий, гарно продува.
  • Представник постачальника

   Шановний Костянтин, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої збірки у даному корпусі)

 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Холодний корпус. Arctic freezer 240 стала тільки спереду. З нею i5 12400f вище 49с не підіймається при 100% навантажені

  Переваги:
  За ці гроші майже все
  Недоліки:
  Не надійна кнопка Power. Може залипнути, і ПК вимкнеться тільки запустившись
  • Олександр

   Arctic freezer 280*

  • Представник постачальника

   Шановний Олександр, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук! Будемео раді побачити фото Вашої системи у зборі!

 • Алексей Афанасьев
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Что могу сказать. Просто отличный корпус.

  Переваги:
  Обдув, Толщина метала, Дизайн, 200мм вертушки
  Недоліки:
  отсутствуют
  • Представник постачальника

   Шановний Олексій, дякуємо Вам за вибір Lian Li ! Будемо раді побачити фото Вашої системи у зборі!

 • Евгений Платонов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хороший корпус.
  Обратите внимание, что впереди установлены 20 см вертушки, которые очень хорошо слышно в тишине, если вы живёте в комнате не один, то это может стать проблемой. Также отсутствует пылевой фильтр на передней панели.
  За свои деньги хороший корпус.

  Переваги:
  Материалы корпуса
  Недоліки:
  Шум
  • Представник постачальника

   Шановний Євгеній, дякуємо за вибір Lian Li, а також за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої системи у зборі!

 • Георгій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Все естетично.
  Місця на все вистачає з головою.

  Переваги:
  Ціна, місткість, якість
  Недоліки:
  Трохи погнутий верхній USB порт
  • Представник постачальника

   Шановний Георгій, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також, за Ваш відгук!

 • Михайло Червінко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Продувається дуже добре, але, кулери по дефолту на максимальних обертах, гучні, для любителів повної тиші наврядчи підійде. Я поки що не зрозумів, чи можна їх швидкість якось налаштувати...
  Сам корпус з товстого металу, тяжкий, скло також не з легких, місця для кабель менеджменту вистачає, відеокарта влізе люба.

  Переваги:
  Продув нереальний
  Пилові сітки
  Місця під водянку
  Недоліки:
  Мені б хотілось на верхній панелі ще 1 - 2 роз'єми USB і 1 - 2 розєми Type-C
  • Представник постачальника

   Шановний Михайло, дякуємо вам за вибір Lian Li, а також за Ваш фото-відгук!

  • Михайло Червінко

   Кожні 2 тижні протираю пил з верхньої пило-сітки з ВНУТРІШНЬОЇ сторони!
   Тому, констатую факт:
   пил прекрасно всмоктується зпереду, сітка та не справляється з ним(

  • Александр

   Какой у вас БП?

 • Анатолий Осадчий
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Очень доволен корпусом. При сборке пришлось наращивать провода БП, но это вопрос не к корпусу. Учтите этот момент, БП внизу и провода должны быть достаточно длинные или купить удлинитель.
  В остальном все отлично. Резьбы, винты и т.д. хорошего качества.

  Переваги:
  Просторный, хороший метал, достаточно тихие кулеры.
  • Представник постачальника

   Шановний Анатолій, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також за Ваш відгук! Будемо раді побачити фото Вашої системи у зборі!

 • Максим Станишевский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Отличный корпус, нереально удобен для сборки, не из фольги, норм металл, очень хорошая продуваемость, контроллер подсветки, отличная цена, учитывая реалии рынка.ВОПРОС к представителю компании...возможен ли ремонт/замена по гарантии переднего нижнего кулера,примерно за первые 5 дней пользования он разбалансировался, издает неприятные звуки при повышении оборотов,хотелось бы это исправить... но все же несмотря на это корпусом доволен.

  Недоліки:
  за первую неделю разбалансировался передний кулер
  • Представник бренду

   Шановний Максим, дякуємо що обрали Lian Li, а також за Ваш відгук! Стосовно гарантії - Ви можете здати пристрій до СЦ Розетка і Вам обов'язково допоможуть вирішити проблему!

  • Владислав Ивановский

   Была такая же проблема с кулером, кулера можно обслуживать, не много литола и проблема ушла

 • Євгеній Безпалько
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хороший корпус

  Переваги:
  Хороший корпус
  Недоліки:
  нету комплекта винтиков
  • Представник бренду

   Шановний Євгеній, дякуємо що обрали Lian Li, а також за Ваш відгук!

 • Leese
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Почему-то в жизни оказался немного больше, чем ожидалось. Не минус, но всё же.
  Ничего нигде не трещит, в меру тихий (можно было бы и потише, но и так сойдёт).
  Проц хорошо обдувается, видеокарта +/- тоже (ожидал большего).
  Не хватило длины провода CPU PWR от блока питания посилання, нужно учитывать при покупке.

  Переваги:
  Красивый, удобный, вместительный
  Недоліки:
  Нет Type-C на лицевой панели, заглушки pci-e намертво прикручены, получилось открутить только пласкогубцами
  • Leese

   Update: никак не могу заставить контроллер работать с Asus Aura. Перечитал уже много форумов, ничего не помогает. Просьба постачальнику ответить

  • Golden RainingMan

   По поводу аргб и синхронизации. Тебе надо на корпусе понажимать кнопку. Там переключаются режимы, нужно пролистать предустановленые и там будет отдельный режим, который управляется от матери

  • Віталій Тимошенко

   Двічі нажати порібно кнопку лед, і хаб перемикається на на аргб сигнал. Спробуй)

 • Сергей Виноградов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  На материнке Asrock B450M при включении хедеров в материнку и калибровке под тихий режим вентиляторы вообще не слышно.
  На материнке Gigabyte X570S я не нашёл автоматической калибровки под тихость, а на дефолтных Silent настройках его всё таки слышно. Может когда-то разберусь что к чему.
  Выглядит достойно.
  Крепление SSD немного хитроумное (приходится вытаскивать SATA кабель чтоб вытащить блок). Но это неважно. Короче нормальный бюджетный корпус.

  Переваги:
  Классный внешний вид. Мощные фены. Всё умещается (в т.ч. большие кулеры).
  Недоліки:
  Шумные фены (но при включении их в плату стают бесшумные). Хитроумное крепление SSD.
  • Представник постачальника

   Шановний Сергій, дякуємо що обрали Lian Li, а також за Ваш відгук!

  • Dead Soul

   А як ти їх у мать увімкнув? Вони ж йдуть з "сата" живлленям, чи ти через перехідник на пряму в мамку увімкнув?

 • Александр Зеленский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Долгие дни ожидания оправдались.
  Просторный, обдуваемый, практически неслышен. Стильный, функциональный. Стоит своих денег. П.с. не трещит, углы гладкие, зазоров на стыках не обнаружено, нижний болт крышки под углом. Впрочем только к болту и придраться бы,но ведь корпус не о болте ) Достигнут эффект тишины после 5 куллерного LP9901, температуры при прежнем железе немного уменьшились, что ещё нужно. Собираю второй системе к и вероятно всего возьму такой же корпус, рекомендую

  Переваги:
  Стильный, функциональный, тихий, обдуваемый, качество материалов и сборки
  Недоліки:
  Не обнаружено
  • Представник постачальника

   Шановний Олександр, дякуємо що обрали Lian Li, а також за Ваш відгук!

 • Рева Игорь
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Плюсы: внешний вид, много режимов подсветки, бесшумные вентиляторы, отсутствие острых граней, добротный толстый металл, продуманность конструкции, гениальная вентиляция(лучшая из существующих)
  Минусы: барашки, кторые держат боковые крышки, закручиваются под углом из-за несоответствия отверстий. Невозможность регулировки оборотов вентилей. На момент заказа корпуса в подарок прилагался геймпад speedlink. Его не прислали.

  Переваги:
  Думал тут ничего не писать, но... вентиляция просто огонь. Вы можете продувать корпус как вертикально, так и горизонтально, меняя компановку вентиляторов.
  Недоліки:
  Всё бы хорошо, но война перегадила впечатление от нового компа. Слава Украине.
  • Представник постачальника

   Шановний Ігор, дякуємо що обрали Lian Li, а також за Ваш відгук! Стосовно недоліків - Україна неодмінно переможе, Героям Слава!

 • Сергей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Действительно мог бы быть хорошим корпусом. Отличная продуваемость, симпатичный внешний вид. Но отношение производителя к своему потребителю вызывает недоумение. Читая отзывы покупателей на розетке и других ресурсах, многие пишут про дефекты вентиляторов. В моем случае также нижний вентилятор разбалансирован по отношению к верхнему. От чего фирм.наклейка дергается как угорелая. Выглядит это стремно. Также зазоры между передней решеткой и остальным корпусом местами до 1 мм (все прижато и прикручено как надо). "Сервис" розетки любезно предложил подождать мне до 2 недель, пока будут определять неисправность. Но меня такой вариант не устроил. Прошу представителя помочь с решением проблемы с вентилятором.

  • Дмитрий Мельниченко

   Была та же проблема с нижним вентилятором, задняя 120 тоже издаёт странные механические звуки. Нет возможности регулировать обороты через встроенный хаб, в целом корпус какой то недоделанный получился у них не смотря все хвалебные отзывы.

  • Сергей

   Да уж, лучше бы деньги потраченные на техно-блогеров, потратили на нормальную проверку качества и дальнейшую поддержку пользователей. Тут же сбагрили товар и умыли руки. Это как-то даже не по-китайски. Покупая, я морально был готов к замене 120. Но по факту придется менять всю систему охлаждения. Моя нижняя 200 еще и трещать начала. А это ещё 2000 с копейками. Короче, мыслью о качественном корпусе себя не тешьте. Плохо также то, что дефекты на пункте розетки не проверишь.

 • Владислав
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хороший корпус, но шумит (потрескивает) задний вентилятор. Скорее всего на гарантийный случай это не подойдет, так что придется покупать ему замену

  Переваги:
  Подсветка, вместительность
  Недоліки:
  Шумит задний вентилятор, туговатые винты крепления боковых крышек
  • Олексій Артеменко

   Да, вентилятор таки гудит, как гудел на старом корпусе стоковый кулер мастер . Поставил скайт казе вместо него , теперь не гудит . Но в целом чтобы это выявить , нужно было подставить туда ухо под кулер , так то харды громче пищщат. А так нормальный вентилятор , производительный .

  • Владислав

   Алексей, у меня потрескивает достаточно громко, шум компьютера не перекрывает, видимо, индивидуально не повезло

  • Микола Горовий

   Я відразу заміниd вентилятор ззаді на нормальний з PWM 4pin.

 • Ярослав Густилин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хороший просторный системник, достаточно много пространства.

  Переваги:
  Хорошее качество материалов, закалённое стекло, пылевые фильтры снизу и спереди
  Недоліки:
  Приехал с браком, вогнутый винт фиксации крышки. Исправил при помощи молотка.
  • Представник постачальника

   Уважаемый Ярослав, благодарим Вас за выбор Lian Li, а также за Ваш отзыв!

  • Глеб

   Можна було його здати до СЦ Розетки і там його б замілини чи відремонтували.

 • Вадим Амбросов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Отличный корпус. Имеет довольно толстые стенки и закалённое стекло сбоку. Очень вместительный, с отличной продуваемостью. Много места для укладки кабелей. Очень порадовала комплектация. Внешне смотрится дорого. За свою стоимость - пушка.

  Переваги:
  Вместимость, продуваемость, комплектация
  Недоліки:
  Разве что вес, но мне с ним не таскаться
  • Представник постачальника

   Уважаемый Вадим, благодарим Вас за выбор Lian Li, а также за Ваш фото-отзыв!

 • Олександр Скрябін
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Не знаю як Розетка це робить, але замовив увечері, а вранці вже смс про прибуття - нереально.
  Про корпус - дуже класні враження. Виглядає супер естетично і круто. Дуже комфортно було переносити компуктер зі старого корпусу - більше часу потратив на розборку в старому, ніж на збірку в новому. Всі кольорові ліхтарики зразу росфасовано - залишилось тільки під'єднати до відповідного джерела живлення. В комплекті куча гвинтиків, є кілька додаткових стрічок для скріплення кабелів, а вже присутні кабелі від верхніх кнопок та портів були попередньо розлаштовані (дякую!). Дуже гарне "задимлене" скло. Доволі комфортно знімаються обидві бокові панелі, передню знімати не довелось. Жодних проблем ні при збірці, ні після - все завелось і почало працювати одразу ж. Залишилось непристойно багато місця - таке враження що туди ще одна система влізе. Прикрутив зверху на видув ще 2 кулера зі старого ПК - Thermaltake Riing 12 - хотілося б мати можливість прикрутити їх трішки далі до тильної частини, але думаю і так буде класно.
  Були легкі переживання стосовно шуму від фронтальних карлсонів - але дарма, машина в цілому набагато тихіша ніж була, і при цьому температура навіть на кілька градусів нижча.
  Міняв старий Aerocool Xpredator X1, який вже давно застарів як морально, так і фізично.
  В цілому покупкою більше ніж задоволений, дякую компанії Lian Li за довгоочікуване прибуття на територію України, та окреме дякую Розетці за розміщення товару та оперативну доставку.

  Переваги:
  Гарний, функціональний, комфортний для роботи
  Недоліки:
  Ціна трішки кусається, розмір просто гігантський порівняно зі старим корпусом)
 • Павел Чекмарёв
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  реальная конкуренция этого корпуса начинается от стоимости в 2 раза выше данного, так что думайте сами

  Переваги:
  лучший корпус по цене/качеству
 • Юлиан
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  В работе выглядит так

  • Представник постачальника

   Шановний Юліан, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також за Ваш фото-відгук!

  • Микола Дудка

   яка у вас відяха?

 • Юлиан
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Из плюсов конечно же основное это внешний вид, издалека к корпусу нет никаких претензий, выглядит солидно и аккуратно, красивое стекло, приятная подсветка, два больших куллера установленных, много свободного места внутри, видеокарта влезет любая, удобная панель для подключения куллеров,

  Из недостатков самое первое с чем сталкиваешься это болты фиксации боковых крышек, не знаю кто их придумал, но они просто ужасны, резьба очень неаккуратная и маленькая. Только откручиваешь болтики и боковая стенка уже вываливается набок, никакие защелки их не удерживают, чтобы закрутить также нужно придерживать рукой и плотно прижимать (бренду Lian Li я не могу такое простить). Мне не понравилась секция для установки блока питания, металлический кожух очень мешает его установке (было б классно если его можно было открутить на время сборки пк), хотя конечно в дальнейшем он будет закрывать часть кабелей, которые не будет видно через окошко. Также понравившиеся мне два крепления под 2.5" SSD оказались не практичны, они слишком плотно прижимаются стенки и мой кабель питания попросту не пролазит чтобы подключить его к ssd (по разному пытался - никак, возможно ваш кабель подойдет). Ну и последнее, это уже моя вкусовщина, но как по мне, то ставить рядом кнопки Reset и LED плохая идея, они хоть и отличаются размером, но на ощупь это незаметно и можно случайно перезагрузить комп, желая сменить подсветку.

  Итог: учитывая большое количество недостатков, я бы все равно скорее посоветовал корпус к покупке, чем нет, так как большинство минусов заметны только при сборке и настройке ПК, потом когда вы уже соберете всё, закроете боковые крышки, большинство недостатков уйдут и в ежедневном использовании вы их не заметите, а симпатичный внешний вид будет радовать ваш глаз красуясь на столе

  Переваги:
  Внешний вид, прорезиненные ножки, огромное количество пространства для удобства установки, хороший жесткий металл, панель для подключения куллеров
  Недоліки:
  Боковые панели, ужасные болты (не знаю как такие могли придумать), неудобное место для установки БП, а так же SSD дисков
  • Представник постачальника

   Шановний Юліан, дякуємо Вам за вибір Lian Li, а також за розгорнутий відгук! Будемо раді побачити фото Вашої системи у зборі!

 • Роман Гордзелевский
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  В характеристиках значится "вертикальная установка видеокарты", но установить её вертикально в данный корпус можно только докупив дорогущий райзер с креплением и вставив его ВМЕСТО 7 слотов расширения

 • Илья Охрименко
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Покупал не здесь. Шикарнейший корпус, очень много места, большой зазор за крышкой для кабель менеджмента, отличная продуваемость в стоке, r7 2700 стал холоднее на 7-10 градусов в простое и на 5-7 градусов в нагрузках.

  Переваги:
  Внешний вид, место под кабель менеджмент, продуваемость
  Недоліки:
  Слегка шумноваты кулера (но не критично)
 • Anton Jounin
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Раеально, он стоит не то что каждую гривну потраченную на него, но и сполна отрабатывает каждую копейку! Абсолютный и неоспоримый Топ за свои деньги.

  Переваги:
  Вместительный, отличная продуваемость в стоке(без докупки дополнительніх вентиляторов). Лоток для HDD на резиновых прокладках, блок питания тоже лежит на двух полосках виброгасителя.
  Недоліки:
  буду искать в процессе эксплуатации
  • Андрей

   Ничего не обнаружили? Все ок с корпусом?

 • Александр Чулков
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Второй ПК собираю в этом корпусе, впечатление - отличный корпус. Вот мои варианты сборки ПК в этом корпусе с охлажлением на "воде" и на "воздухе". Темпы на элементах МП на этом корусе упали на 8-10 град по отношению к моему прошлому корпусу от Fractal, при полной тишине его работы.

  Спасибо Розетке за оперативность!

  Переваги:
  Качественный, и довольно удобный корпус. Толстый металл, отличная продуваемость.
  Недоліки:
  Не нашел
  • Максим Ляшук

   на перед 3 вертушки ставил )?

  • Микола Горовий

   Якого розміру радіатор СВО взерху? Там СВО 280мм?

  • Микола Горовий

   Як же круто укладено кабелі, приємо дивитися і соромно стає мене як я уклав. Fan hub здається не рідний. Окремо докупляв?

 • Вадим
  Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

  Хорошие вентияторы, неплохой матераал корпуса, обдув прекрасен, 3080 стала меньше грется чем в старом корпусе.

  Рад, что начали официально поставлть в Украину.
  Спасибо Розетке за оперативность.

  Переваги:
  Хорош за свои деньги
  Недоліки:
  нет
  • Сергей Свириденко

   Подскажите, на лицевой части есть пылевой фильтр?

  • Олексій Артеменко

   Взял бы лиан ли меш 2 перформанс там бы ещё меньше грелас, здесь конечно видяха средне обдувается , зато проц ледяной