Деякі користувачі віддають перевагу клавіатурам з RGB — м'яке підсвічування клавіш надає їм незвичайний футуристичний вигляд. Такі технічні та дизайнерські рішення в основному розраховані на підлітків і молодих людей. Постійне або змінюване світіння додає периферійному пристрою стильності, особливо якщо аналогічна функція є і в миші.

У конструкції багатьох клавіатур є вбудовані системи підсвічування на основі світлодіодів. На різних моделях використовуються як одно- так і багатоколірні схеми. Водночас на деяких зразках колір може плавно змінюватися, на інших різні ділянки підсвічуються в різній тональності.

Каталог RGB клавіатур

Виробники підтримують модну тенденцію і випускають периферійні пристрої введення зі світлодіодним підсвічуванням у широкому асортименті. У каталозі ROZETKA ви знайдете великий модельний ряд повнофункціональних RGB-клавіатур таких різновидів:

 • мембранні. У таких конструкціях використовуються пружні полімери, що швидко відновлюють форму після зняття впливу. Вони відрізняються невеликою товщиною, а кнопки мають короткий хід.
 • Механічні. Клавіатури цього типу мають величезний ресурс, а спрацьовування клавіш забезпечується з винятковою точністю й супроводжується характерним клацанням.
 • Комбіновані мембранно-механічні. У таких пристроях поєднуються переваги обох технічних рішень, що сприяє поліпшенню їх експлуатаційних якостей.
 • Оптико-механічні. Застосування електронних компонентів для фіксації натискання на клавіші дає змогу відмовитися від механічних контактів, таким чином багаторазово збільшується надійність і ресурс периферійного пристрою.

Клавіатури зі світлодіодною RGB-підсвіткою випускаються у двох варіантах: бездротовому (Bluetooth) і з під’єднанням через USB. Перші зручніші, оскільки позбавлені кабелів, але потребують регулярної заміни елементів живлення (батарейок) або в періодичного заряджання акумуляторів.

Виробники й особливості клавіатур із підсвіткою

Випуск сучасної периферії для комп'ютерів, ноутбуків і планшетів налагоджений багатьма провідними компаніями. У список виробників клавіатур з RGB містить багато відомих брендів:

 • HyperX;
 • Logitech;
 • Cougar;
 • Corsair.

Провідні (USB) і Wireless клавіатури зі світлодіодним підсвічуванням випускаються переважно як ігрові та мультимедійні. На геймерських пристроях зокрема виділяються ділянки, які використовуються для керування персонажами або іншими об'єктами під час гри.

Переваги фірмової комп'ютерної периферії

Якісна клавіатура з RGB відомої торгової марки має чудові технічні й експлуатаційні характеристики. Використання брендової периферії для роботи з ПК або планшетом забезпечує користувачеві низку переваг:

 • виняткова чіткість спрацьовування клавіш під час натискання;
 • можливість вибору спеціалізованої геймерської або мультимедійної клавіатури;
 • оригінальний дизайн і широкий функціонал девайса.

Комп'ютерні клавіатури з RGB добре пристосовані для різних видів діяльності, а красива змінювана підсвітка викличе захоплення у ваших друзів.

Вибір і придбання клавіатури з RGB

Різноманітність моделей комп'ютерної периферії дозволяє користувачеві підібрати зразок, який відповідає його вимогам. Під час вибору клавіатури для комп'ютера або планшета зазвичай керуються такими міркуваннями:

 • Призначення для ігор, пошуку в інтернеті, відтворення мультимедійного контенту.
 • Можливість керування підсвічуванням: зміна режиму або повне вимкнення.
 • Наявність української розкладки на клавішах.

У вас є унікальна можливість вигідно купити RGB клавіатуру, вибравши найбільш відповідну модель і оформивши заявку в інтернет-магазині ROZETKA. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом: банківською картою або готівкою. Доставка покупок організовується поштою або кур'єрами, можливий самовивіз із демонстраційних залів.

Обрано 327 товарів

Показати ще 60 товарів