Компанія A4TECH була заснована наприкінці 1980-х років на Тайвані. Основний напрям діяльності компанії — виробництво периферійних пристроїв для персональних комп'ютерів, однак останні кілька років, акценти компанії зміщуються в бік виробництва геймерських девайсів.

Переваги клавіатури A4TECH

Першими товарами, які вийшли на ринок від цієї компанії були комп'ютерні мишки, однак згодом, інженери компанії випустили першу клавіатуру. Основна відмінність цього периферійного пристрою була в тому, що дизайнери компанії розробили унікальне, на той момент, розташування клавіш, а також їхню оригінальну пірамідальну форму. Іншими словами, завдяки розташованим під невеликим кутом до площини стола клавішам, у людини, що працює за комп'ютером, було правильне положення ліктів і рук. У такий спосіб, у разі довгої роботи за клавіатурою, у користувача не затікав зап'ясток, не втомлювалися руки й можна було працювати набагато довше. З тих самих пір, фахівці компанії приділяють велику увагу ергономіці, зручності в експлуатації й надійності всього устаткування, що випускається

Периферія A4Tech, передусім, може похизуватися високою якістю збирання. Надійність і довговічність пристроїв від цього тайванського виробника не викликає сумнівів і саме тому, все більша кількість користувачів віддає перевагу саме їм. До того ж, вибираючи нову клавіатуру в інтернет-магазині ROZETKA можна почитати відгуки покупців, які допоможуть прийняти рішення про купівлю.

Також варто зазначити, що компанія A4Tech приділяє багато уваги дизайну своєї продукції. Клавіатури серії Bloody від цього бренда завжди виділяються барвистою підсвіткою й оригінальною, ергономічною формою.

Модельний ряд клавіатур A4TECH

Асортимент клавіатур від цього виробника досить широкий і містить домашні прості клавіатури, офісні рішення, а також низку лінійок для геймерів. 

Висока якість і надійність клавіатур від виробника A4TECH забезпечується тим, що інженери компанії регулярно проводять дослідження в галузі ергономіки та застосування різних матеріалів. 

Не в останню чергу інженери думають про екологію. Велика частина сучасних моделей виконується з безпечних з'єднань, а виробничі потужності обладнані найсучаснішими системами фільтрації.

Щодо класифікації, то виробник пропонує три типи клавіатур:

  • Мембранні. Недорогі рішення, найчастіше призначені для офісної або домашньої роботи. В основі такої клавіатури — мембрана, яка у разі натискання на клавішу протискається і замикає контакт. Такі клавіатури слугують менше, ніж механічні, завдяки зносу мембрани у разі активного використання. Однак низка інноваційних рішень від фахівців A4TECH дали змогу уникнути багатьох вад, властивих мембранним моделям і продовжити термін експлуатації. Водночас, ігрові клавіатури A4TECH можуть похизуватися досить високою швидкістю відгуку.
  • Механічні — коштують дорожче за мембранні, завдяки використанню дорожчих матеріалів у виробництві. У разі натискання на клавішу, спрацьовує механічний перемикач, який і замикає ланцюг на платі. Така конструкція набагато довговічніша, ніж мембранна, а також час відгуку в таких клавіатур істотно нижчий, що робить їх ідеальними для ігор. 
  • Змішаного типу. Мембранно-механічні клавіатури об'єднали в собі переваги перших двох типів. Випускаються такі клавіатури переважно для геймерів і припускають наявність декількох блоків клавіш механічного типу на клавіатурі, влаштованій за мембранним принципом. Найчастіше, ці блоки використовуються в іграх для виконання низки дій і саме вони зношуються найшвидше у разі активного використання клавіатури для ігор. Такі геймерські клавіатури коштують дешевше, ніж повністю механічні аналоги, а за тривалістю експлуатації майже зрівнялися з ними. 

За типом під’єднання, клавіатури поділяються на три типи:

  • USB;
  • PS/2;
  • Wireless. 

Купити клавіатуру A4TECH можна прямо зараз, замовивши її в інтернет-магазині ROZETKA. Завжди в наявності є бюджетні варіанти, моделі середнього цінового сегмента і топові девайси.

Обрано 297 товарів

Показати ще 60 товарів