Використання сучасних бездротових клавіатур дає змогу звільнити комп'ютерний стіл від неохайного переплетення кабелів. Користувач може розмістити пристрій введення інформації найбільш зручним для нього чином. Водночас він має повноцінний, а на деяких моделях і суттєво розширений функціонал завдяки додаванню додаткових клавіш.

Фірмова комп'ютерна периферія забезпечує користувачеві комфортні умови для роботи, гри або серфінгу в мережі. Клавіатури бездротові під’єднуються до системного блока по виділеному радіоканалу через індивідуальний USB-адаптер. Автономне живлення таких пристроїв здійснюється від батарейок або акумуляторів, а передавання даних відбувається з використанням наявних протоколів.

Асортимент бездротових клавіатур для ПК

У цьому розділі каталогу ROZETKA представлений величезний вибір периферії комп'ютерної від провідних виробників. У продажу є Wireless і Bluetooth клавіатури для ПК таких різновидів:

 • Повнорозмірні. З додатковою панеллю цифрових клавіш із правого боку від основної, що істотно прискорює набирання чисел. Такі пристрої використовуються бухгалтерами, програмістами та геймерами, яким часто доводиться виконувати операції з числами.
 • Компактні. Мають зменшені розміри та дають змогу працювати з ними, не піднімаючи та не переносячи рук, що істотно заощаджує час користувача. Такі моделі застосовуються в основному тими, хто працює з порівняно невеликими масивами даних.
 • Ергономічні. Оптимізована форма клавіатури та наявність подушечки під кисті рук, дають змогу зняти з них напругу в процесі роботи. На деяких зразках набір функціональних кнопок доповнюється спеціальними клавішами для виклику певних програм і виконання деяких операцій.
 • Тонкі. Пристрої цього типу мають особливо стильний вигляд на комп'ютерному столі й дають змогу звільнити робочий простір. Для виготовлення корпусів таких клавіатур часто використовується метал для надання їм необхідної жорсткості.

Bluetooth і Wi-Fi периферійні пристрої перерахованих видів постачаються користувачеві в комплекті з USB-адаптером. У деяких моделях до набору додаються батарейки типу АА або ААА для автономного живлення клавіатур.

Характеристики та функціонал комп'ютерної периферії

Виробники пристроїв введення постійно вдосконалюють свою продукцію. Залежно від моделі конструкція бездротової клавіатури може мати низку особливостей:

 • Тип. Випускаються механічні та мембранні пристрої. У перших хід клавіш більший, але і збільшений ресурс, другі працюють дуже тихо без характерного клацання.
 • Зі світлодіодним підсвічуванням. Колір світіння на деяких моделях можна змінювати за бажанням, на інших він змінюється автоматично залежно від налаштувань програми.
 • З ємнісним тачпадом. У разі використання таких клавіатур можна обійтися без мишки, що за належних навичок дає змогу істотно прискорити роботу. Це особливо важливо для спеціальних ігрових моделей.

У каталозі ROZETKA представлена продукція провідних виробників периферії для комп'ютерів: Logitech, A4tech, Genius і Trust. Усі пропоновані вироби сертифіковані відповідно до чинних нормативно-правових актів.

Переваги Bluetooth і Wireless клавіатур

Периферійні пристрої для введення доступні більшості користувачів. Використання клавіатур бездротових забезпечує користувача низкою переваг:

 • Можливість використання з настільними версіями ПК, ноутбуками, планшетами та смартфонами.
 • Різноманітність універсальних і спеціалізованих моделей.
 • Широкий функціонал виробів.

Клавіатури бездротових моделей ні в чому не поступаються USB-версіями, а за функціоналом і деякими характеристиками істотно перевершують їх. Зокрема вони забезпечують надійне сполучення із системним блоком на відстані до 10 м.

Критерії вибору клавіатури для комп'ютера

Підбираючи бездротовий пристрій введення інформації, особливу увагу слід приділити його функціоналу. Перелік основних критеріїв вибору клавіатури включає такі:

 • Тип сполучуваного пристрою: комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон.
 • Тип: повнорозмірне або компактне.
 • Зручність і надійність (оцінюється за відгуками користувачів).

Якщо вам потрібна бездротова клавіатура, ви можете купити в Україні потрібну модель онлайн у нашому інтернет-магазині. Забезпечимо доставку придбаних товарів у будь-яку точку країни поштою й кур'єрами.

Обрано 2137 товарів

Показати ще