Процесор Intel Core i9-10980XE Extreme Edition 3.0GHz / 24.75MB (BX8069510980XE) s2066 BOX

6 відгуків

Код:  174709221

Сімейство процесора
Тип роз'єму
Кількість ядер
Покоління процесорів Intel
Інтегрована графіка
Тактова частота процесора
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
 • 24.75 МБ

Опис Процесор Intel Core i9-10980XE Extreme Edition 3.0GHz / 24.75MB (BX8069510980XE) s2066 BOX

Intel Core i9-10980XE Extreme Edition — топовий процесор для настільної платформи Intel LGA 2066.

Цей процесор має 18 ядер, які працюють на штатній тактовій частоті 3.0 ГГц, 4.6 ГГц у режимі Turbo Boost і 4.8 ГГц у режимі Intel Turbo Boost Max 3.0. Серед особливостей варто виділити 4-кaнaльний контролер пам'яті DDR4 та розблокований множник.

Максимальна продуктивність
Неважливо, чи працюєте ви над повнометражним фільмом або новим епізодом для свого відеоблогу на YouTube, процесори Intel Core серії X з розблокованим множником адаптують продуктивність відповідно до ваших потреб, підвищуючи тактову частоту двох найшвидших ядер, якщо потрібна екстремальна мегазадачність. Оцініть екстремальну продуктивність, реалістичну графіку з роздільною здатністю 4K, високу швидкість підсистеми зберігання й пам'яті, а також новітні вдосконалені технології — все це дасть нагоду вам перетворити свої ідеї на завершені проекти швидше, ніж будь-коли.

Реалізуйте свій творчий потенціал
Реалізуйте всі свої творчі ідеї, не витрачаючи час на очікування. Процесор Intel Core серії X впорається із найбільш ресурсомісткими робочими навантаженнями. Швидко редагуйте та публікуйте панорамні відео, а також насолоджуйтеся відео віртуальної реальності в чудовій якості 4K. Новий комп'ютер надасть вам необмежені можливості для творчості.

Екстремальна мегазадачність
Для створення свого найкращого шедевра вам буде потрібна максимальна швидкодія технологій для роботи з декількома завданнями, що активно залучають ресурси ЦП. Процесор Intel Core серії X дасть нагоду вам редагувати відео, виконувати рендеринг 3D-ефектів і одночасно створювати саундтрек без шкоди для продуктивності комп'ютера.

Оверклокінг з упевненістю
У сімействі процесорів Intel Core серії X розблокований множник для забезпечення додаткового запасу продуктивності. Серед нових функцій: можливість оверклокінгу деяких ядер, керування коефіцієнтом AVX для підвищення стабільності, а також керування напругою VccU в екстремальних сценаріях. У поєднанні з такими інструментами, як Intel Extreme Tuning Utility (Intel XTU) і Intel Extreme Memory Profile (Intel XMP), ви отримуєте потужний набір для досягнення максимальної продуктивності.

Технологія Intel Turbo Boost Max 3.0
Підвищте обчислювальну потужність комп'ютера. Технологія Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, реалізована в процесорах Intel Core серії X, визначає два найшвидші ядра процесора та спрямовує на них найбільш критично важливі робочі навантаження. Завдяки покращеній продуктивності однопотокових обчислень ви зможете домогтися максимально можливої продуктивності свого комп'ютера.

Характеристики Процесор Intel Core i9-10980XE Extreme Edition 3.0GHz / 24.75MB (BX8069510980XE) s2066 BOX

Сімейство процесора
Країна-виробник
Тип роз'єму
Кількість ядер
Покоління процесорів Intel
Інтегрована графіка
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
 • 4.6 ГГц
Тактова частота процесора
Кількість каналів пам'яті
 • 4
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 6

 • Yaroslav Husiev
  • Продавець: Rozetka

  А для чого цей процц щоб купити і дивитися потом на него

 • Владимир Аксенов
  • Продавець: Rozetka

  Покупал не тут, использую на hyper-v сервере, крутится 7 виртуалок, температура 43-45 гр, не могу сказать что он очень уж горячий, под праймом за 15 мин не прогрелся и до 80 гр. Кулер be quiet! Dark Rock Pro

  Переваги:
  Производительность
  Недоліки:
  Для себя не обнаружил
 • Никита Кабала
  • Продавець: Rozetka

  посилання
  Норм сборка? Посоветуйте пожалуйста что лучше будет в 30к комп для игр и стримов

Дивитися всі відгуки →

Відео з Процесор Intel Core i9-10980XE Extreme Edition 3.0GHz / 24.75MB (BX8069510980XE) s2066 BOX

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення