Процесор Intel Core i7-10700K WOF 3.8GHz/16MB (CM8070104282436) s1200 Tray

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Базова тактова частота
Покоління процесорів Intel
Інтегрована графіка
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
  • 16 Мб

Процесор Intel Core i7-10700K WOF 3.8GHz/16MB (CM8070104282436) s1200 Tray

Продавець:

Немає в наявності

9 732

13

Гарантія. 12 місяців Повернення товару впродовж 30 днів 

Опис

Підтримка пам’яті Intel Optane

Пам’ять Intel Optane — це інноваційна, надсучасна енергонезалежна пам’ять, розташована між системною пам’яттю та накопичувачем, що покращує продуктивність системи та час відгуку. У поєднанні з драйвером Intel Rapid Storage Technology Driver він легко керує декількома рівнями зберігання в одній операційній системі віртуального диска, де дані, до яких часто звертаються, прив’язані до найшвидшого рівня зберігання. Для пам’яті Intel Optane потрібна спеціальна конфігурація апаратного та програмного забезпечення. Технологія

Intel Turbo Boost Технологія Intel

Turbo Boost динамічно збільшує частоту процесора, коли це необхідно, з достатнім охолодженням і запасом, що забезпечує автоматичне турбо-прискорення, коли це необхідно, і підвищення енергоефективності, коли вся доступна продуктивність не потрібна.

Критерії відповідності платформи Intel vPro

Технологія IntelvPro — це набір інтегрованих із процесором функцій безпеки та управління, що реалізують діяльність у сфері чотирьох ключових напрямків ІТ-безпеки: 1) управління загрозами, включаючи захист від руткітів, вірусів і шкідливих програм; 2) захист ідентифікації та точок доступу до веб-сайтів; 3) захист конфіденційних персональних даних і даних компанії; 4) віддалений і локальний моніторинг, застосування заходів протидії та ремонт комп'ютерів і робочих станцій.

Технологія Intel Hyper-Threading

Технологія Intel Hyper-Threading ( Intel HT) забезпечує два потоки обробки для кожного ядра процесора. Завдяки технології HT багатопотокові програми виконують більше завдань одночасно за менший час.

Технологія віртуалізації Intel (VT-x)

Технологія віртуалізації Intel (VT-x) дозволяє одній апаратній платформі працювати як декілька «віртуальних» платформ. Забезпечує кращу керованість за рахунок скорочення часу простою та підтримки високої продуктивності шляхом поділу обчислювальних процесів на окремі розділи.

Технологія Intel Віртуалізація для спрямованого введення-виведення (VT-d)

Технологія віртуалізації Intel для спрямованого введення-виведення (VT-d) підтримує віртуалізацію на додаток до підтримуваних раніше процесорів IA-32 (VT-x) і процесорів Itanium (VT-i) I/ Пристрої O. Intel VT-d допомагає кінцевим користувачам підвищити безпеку та надійність системи, а також підвищити продуктивність пристроїв введення/виведення у віртуальних середовищах.

Intel VT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT)

Intel VT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT), також відомий як трансляція адрес другого рівня (SLAT), допомагає пришвидшити віртуалізовані програми, які потребують інтенсивного використання пам’яті. Технологія розширених таблиць сторінок на платформах із технологією віртуалізації Intel зменшує витрати на пам’ять, енергоспоживання та час автономної роботи завдяки апаратно-оптимізованому управлінню таблицями сторінок. Архітектура

Intel 64 Intel

64 у поєднанні з допоміжним програмним забезпеченням забезпечує 64-розрядні обчислювальні операції на серверах, робочих станціях, настільних комп’ютерах і платформах мобільних пристроїв. Архітектура Intel 64 покращує продуктивність, дозволяючи системі виділяти більше 4 ГБ віртуальної та фізичної пам’яті.

Набір інструкцій

Набір інструкцій відноситься до основного набору команд і інструкцій, які мікропроцесор розуміє і може виконувати. Надане значення визначає, з яким набором команд Intel сумісний процесор.

Розширений набір інструкцій

Розширений набір інструкцій — це додаткові інструкції, які можуть покращити продуктивність під час виконання одних і тих самих операцій над кількома об’єктами даних. Вони можуть включати SSE (потокові розширення SIMD) і AVX (розширені векторні розширення).

Стани очікування

Стани очікування (стани C) використовуються для економії енергії, коли процесор неактивний. C0 — робочий стан, коли процесор виконує корисні завдання. C1 – перший стан очікування, C2 – другий стан очікування і так далі. Чим вище число, тим енергоефективніший стан.

Покращена технологія Intel SpeedStep

Покращена технологія IntelSpeedStep забезпечує високу продуктивність при зниженні споживання енергії, що важливо для портативних систем. Традиційна технологія Intel SpeedStep перемикає напругу та частоту між високим і низьким рівнями у відповідь на навантаження ЦП. Покращена технологія Intel SpeedStep ґрунтується на цій архітектурі з такими стратегіями проектування, як поділ напруги та тактової частоти, а також розподіл і відновлення тактової частоти.

Технології моніторингу охолодження

Технології теплового моніторингу захищають шасі процесора та систему від перегріву за допомогою кількох функцій управління температурою. Цифровий термодатчик на мікросхемі процесора (DTS) відстежує температуру ядра, а функції керування температурою зменшують споживання електроенергії (і температуру), коли це необхідно для підтримки робочої точки в межах.

Технологія Intel Identity Protection Technology Intel

Identity Protection Technology — це вбудований маркер безпеки, який забезпечує простий, захищений від втручання метод захисту доступу до клієнтських і бізнес-даних в Інтернеті та захисту від загроз і шахрайства. Технологія IntelIdentity Protection пропонує апаратне підтвердження автентичності вашого комп’ютера та надає його веб-сайтам, фінансовим установам і мережевим службам. Це доводить, що в систему входить користувач, а не зловмисне програмне забезпечення. Технологія Intel Identity Protection може бути основним компонентом у рішеннях двофакторної автентифікації, які захищають дані на веб-сайтах і корпоративних сторінках входу.

Програма Intel Stable Admin Platforms Програма Intel Stable Admin Platforms

Program допомагає компаніям ідентифікувати та розгортати на основі образів стандартні стабільні обчислювальні платформи протягом щонайменше 15 місяців.

Характеристики

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Кількість потоків
Базова тактова частота
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення