Обсяг пам'яті
Тип пам'яті
Частота пам'яті
Схема таймінгів пам'яті
 • CL16-19-19
Кількість планок
Призначення

Опис Оперативна пам'ять HyperX DDR4-3000 16384 MB PC4-24000 Fury RGB (HX430C16FB4A/16)

Пам'ять HyperX Fury DDR4 RGB забезпечена світною лінійкою на верхній крайці всього модуля з повноколірною світлодіодною підсвіткою.

Світлодіодна лінійка на модулі пам'яті може керуватися фірмовим програмним забезпеченням HyperX Ngenuity 2, а також спеціалізованим ПЗ, яке постачається в комплекті материнських плат, що підтримують керування світловими ефектами: ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion і MSI Mystic Light Sync. Під час встановлення модулів пам'яті HyperX Fury DDR4 RGB у плату, яка не підтримує керування, вмикається режим хвилеподібної підсвітки, у якому уздовж світної лінійки циклічно проходять хвилі зміни кольору підсвічування.

Для уникнення розсинхронізації динамічних світлових ефектів у пам'яті HyperX Fury DDR4 RGB застосована технологія синхронізації підсвітки з передаванням керівних сигналів за інфрачервоним каналом — всі модулі, встановлені в материнську плату поруч один з одним, тепер переливаються синхронно, незалежно від наявності чи браку зовнішнього керування. Таке рішення дало змогу як зберегти цілісність дизайну модерського ПК, так і уникнути використання додаткових дротів. Живиться підсвічування безпосередньо від слота для пам'яті.

Характеристики Оперативна пам'ять HyperX DDR4-3000 16384 MB PC4-24000 Fury RGB (HX430C16FB4A/16)

Обсяг пам'яті
Країна-виробник
Тип пам'яті
Напруга живлення
 • 1.35 В
Частота пам'яті
Охолодження
 • Радіатор асиметричної форми з RGB підсвіткою
Ефективна пропускна здатність
 • 24000 МБ/с
Схема таймінгів пам'яті
 • CL16-19-19
Кількість планок
Призначення
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • spendytrew
  • Продавець: Rozetka

  Отличный выбор для современного компьютера. Память работает без каких либо проблем, светится и радует глаз. Разогнать немного удалось

  Переваги:
  светится, разогналась без проблем
  Недоліки:
  не было выявлено
 • Юлиан
  • Продавець: Rozetka

  Качественние планки.Хорошо разгоняются.Также приятная посветка но если планируете брать закрытий корпус оно лишнеё.Лучше присмотреться к таким же но без подсветки.В общем планки неплошие.

  Переваги:
  Дизайн, качество.
  Недоліки:
  Не увидел
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення