Потужність
Особливі властивості
Охолодження
 • Вентилятор 135 мм

Опис High-Power RP-1600 GD 1600W

Блок живлення High-Power RP-1600GD потужністю 1600 Ватів належить до високорівневого пристрою для безпрецедентно якісного електричного постачання комплектуючих вашого ігрового комп'ютера. Використовуваний у його виробництві цілий комплекс інженерних інновацій і продуманих технологічних рішень дав змогу отримати в результаті чудовий готовий продукт із високою ефективністю.

80 Plus Gold Ready. ККД цього блока має істотний запас з цієї сертифікації й коливається в межах 87%-90% за 20-100% навантаження. Ця особливість робить можливим знизити паразитне нагрівання і зменшити втрати енергії на охолодження. Чималою мірою це досягається використанням у конструкції надійних твердотільних конденсаторів японського виробництва.

Вдосконалений DC-перетворювач. Він дає змогу досягти вкрай малих коливань струму в лініях 3.3 В і 5 В, що ще більше підвищує ефективність пристрою. Кілька високострумових ліній +12 В. Наявність в High-Power RP-1600GD двох шин (загальна навантажувальна і виділена для під'єднання CPU) загальною потужністю до 1560 Ватів дає змогу збирати на його основі безпрецедентно продуктивні ігрові машини з найвимогливішими щодо електроживлення компонентами.

Комплекс захисних засобів для вашої безпеки та контролю за системою. Вбудований на задній решітці блока світлодіодний індикатор дає змогу в режимі реального часу проводити моніторинг системи: «Orange» — режим очікування, «Green» — активність, «Red» — вимкнено. Кнопка примусової активації турборежиму: запуск вентилятора з максимальною швидкістю для примусового охолодження після найспекотніших ігрових баталій. Захисна кришка вимикача живлення для додаткового захисту користувача від ураження електричним струмом.

Технологія «Off-delay Fan». Вентилятор БЖ залишається певний час ввімкненим (кілька секунд) після вимкнення системи — кулеру дається час видути залишкове перегріте повітря за межі корпусу, що продовжить термін експлуатації компонентів.

135-мм вентилятор із запатентованими лопатями golf-surfaced — особливе покриття з низкою ямок, як у м'ячиків для гольфу, кардинально знижує рівень шуму та забезпечує збільшення повітряного потоку для найкращого охолодження.

Модульна конструкція кабелів (крім головних силових) — використовуйте тільки ті кабелі, які вам потрібні. Плоска структура полегшує укладання останніх під час збирання ПК і не перешкоджає правильній циркуляції потоків повітря всередині вашої системи. А запатентований роз'єм Easy Swap полегшить приєднання додаткового обладнання.

Характеристики High-Power RP-1600 GD 1600W

Код товару
 • RP-1600 GD
Потужність
Країна-виробник
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Особливі властивості
Охолодження
 • Вентилятор 135 мм
Тип роз'єму підключення живлення процесора
 • 1x4+4pin
 • 1x8pin
Кількість SATA роз'ємів
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
 • 16x(6+2pin)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Родион Кошевой
  • Продавець: Rozetka

  И есть ли питание молекс?

 • Родион
  • Продавець: Rozetka

  Добрый вечер, у меня вопрос, какова длина кабелей для дополнительного питания видеокарт? Так же какова длина кабелей для питания sata?

 • Денис Поляков
  • Продавець: Rozetka

  Включаю комп, работаю или играю, все хорошо, выключаю... Повторно при попытке включить, не включается. Индикатор меняет цвет с желтого на красный. Выключаю питание кнопкой на блоке питания, через 5 - 10 секунд индикатор красного цвета гаснет , еще через 30 или 40 секунд индикатор загорается желтым цветом на на пару секунд, только потом включаю кнопку питания и тогда уже комп запускается.
  Раньше такого не было... 10 дней работал без нареканий, потом началось выше описанное. Жду комментарии с разъяснениями, от тех кто с таким сталкивался или от представителя компании...

  Переваги:
  Модульное подключение кабелей
  Недоліки:
  Не включается компьютер...
Дивитися всі відгуки →

Відео з High-Power RP-1600 GD 1600W

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення