Потужність
Особливі властивості
Охолодження
  • Вентилятор 135 мм

Опис High-Power AGD-850F 850W

Блок живлення High-Power AGD-850F потужністю 850 ватів належить до високорівневого пристрою для безпрецедентно якісного електричного постачання комплектуючих вашого ігрового комп'ютера. Завдяки використовуваному в його виробництві цілому комплексу інженерних інновацій і продуманих технологічних рішень дало змогу отримати чудовий готовий продукт із високою ефективністю.

80 Plus Gold Certified. ККД цього блока має істотний запас за цією сертифікацією й коливається в межах 87% — 90% за 20—100% навантаження. Ця особливість робить можливим зниження паразитного нагрівання й зменшення втрати енергії на охолодження. Здебільшого це досягається використанням у конструкції надійних твердотільних конденсаторів японського виробництва.

Удосконалений DC-перетворювач. Він дає змогу досягти вкрай малих коливань струму в лініях 3,3 В і 5 В, що ще більше підвищує ефективність пристрою. Режим «Smart Fan Control» з двома типами робочих режимів: безшумний і режим охолодження. Завдяки його роботі блок High-Power AGD-850F автоматично відстежує параметри системи та її циклів навантаження з подальшим регулюванням обертів вентилятора (підвищення-зниження).

Технологія «Off-delay Fan». Вентилятор БЖ деякий час працює (кілька секунд) після вимкнення системи — кулеру дається час видути залишкове перегріте повітря за межі корпусу, що продовжить термін експлуатації компонентів.

135-мм вентилятор із запатентованими лопатями golf-surfaced (особливе покриття з низкою ямок, як у м'ячиків для гольфу) кардинально знижує рівень шуму та забезпечує збільшення повітряного потоку для найкращого охолодження.

Повністю модульна конструкція кабелів — використовуйте тільки ті кабелі, які вам потрібні. Плоска структура полегшує укладання останніх під час складання ПК і не перешкоджає правильній циркуляції потоків повітря всередині вашої системи. А запатентований роз'єм Easy Swap полегшить під'єднання додаткового обладнання.

Характеристики High-Power AGD-850F 850W

Код товару
  • AGD-850F
Потужність
Країна-виробник
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Особливі властивості
Охолодження
  • Вентилятор 135 мм
Тип роз'єму підключення живлення процесора
  • 2x4+4pin
Кількість SATA роз'ємів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Мартиненко Євгеній
    • Продавець: Rozetka

    чи не планується поставка блоків на 650вт?

Дивитися всі відгуки →

Відео з High-Power AGD-850F 850W

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення