Материнська плата Gigabyte X299 AORUS Gaming (s2066, Intel X299, PCI-Ex16)

Код:  41915672

Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
  • Intel Core i7-7740X і i5-7640X

Опис Материнська плата Gigabyte X299 AORUS Gaming (s2066, Intel X299, PCI-Ex16)

Виберіть колір відповідно до ваших уподобань
Материнські плати AORUS можуть похвалитися найпередовішою на сьогодні системою LED-підсвітки. Завдяки фірмовому застосунку RGB Fusion App зі зручним і інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом, ви зможете надати системі GIGABYTE свій неповторний вигляд. Ентузіасти LED-технологій тепер дістали у своє розпорядження ще більше можливостей для налаштування відразу декількох незалежних одна від одної зон. Функціонал програми дає можливість настроїти яскравість і мерехтіння світлодіодів для відображення режимів зміни температури або навантаження ПК. Для світлових RGBW-лінійок тепер підтримуються режими повноцінного яскраво-білого світіння.

Фірмова функція RGB Fusion (Розширений режим)
Функціонал нового застосунку RGB Fusion пропонує користувачам доступ до різних встановлених профілів LED-освітлення з можливістю вибору кольору. Зокрема, передбачено режим синхронізації світіння світлодіодів у такт із вашою улюбленою музикою, а також режим зі зміною кольору світіння, як індикатора поточної температури процесора. Справжні експерти в галузі організації освітлення оцінять розширений діапазон параметрів, який допоможе організувати світлове оточення за індивідуальним планом зі своїми ефектами та колірними переходами, що встановлює певну тривалість і час переходу для світіння LED-лінійок.

Застосунок GIGABYTE RGB Fusion
Завдяки фірмовій програмі RGB Fusion зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, можна надати системі неповторного вигляду. Користувачі отримали у своє розпорядження ще більше можливостей для налаштування одразу кількох незалежних один від одного зон. Функціонал програми дає можливість настроїти яскравість і мерехтіння світлодіодів для відображення режимів зміни температури або навантаження ПК.

Під'єднувані RGBW і UV світлодіодні лінійки
Недостатньо яскравості? Під'єднуйте до спеціального роз'єму зовнішні RGB, RGBW або RGB/UV лінійки (напруга живлення 12 В) і керуйте всієї схемою засобами фірмового застосунку RGB Fusion. Лінійки RGBW, обладнані світлодіодами білого світіння, дають змогу організувати найбільш яскраве та насичене світлове оточення.
Крім світлодіодних RGB/UV лінійок, надати ігровому ПК індивідуальності та розумної агресивності допоможе флуоресцентне світіння рідини-холодоагенту, неонові кабелі й акрилова фарба.
Власникам материнських плат AORUS можна не турбуватися, вибираючи ту чи іншу світлодіодну лінійку, оскільки вироби GIGABYTE підтримують в асортименті доступні на ринку RGBW лінійки, а завдяки програмному забезпеченню RGB Fusion можна визначити та повторно призначити контакти для RGB-сигналу.

HD-аудіокодек ALC 1220 (SNR120 дБ)
Високопродуктивну аудіопідсистему на базі багатоканального HD-кодека Realtek ALC1220, що забезпечує належну якість корисного сигналу під час декодування у форматі DSD128 і під час онлайн-спілкування та характеризується чудовим співвідношенням сигнал/шум (120 дБ зі 114 дБ під час відтворення й записування відповідно), обладнано інтелектуальним підсилювачем для навушників, що гарантує максимальний комфорт під час прослуховування аудіоконтенту на ПК.

Інтелектуальний підсилювач для навушників
Автоматично визначає повний опір під'єднаного аудіопристрою, чи то бюджетні навушники, чи студійні монітори, забезпечуючи оптимальну динаміку корисного сигналу й усуваючи попутно можливі проблеми (зокрема, спотворення й недостатня об'ємність звучання).

Функція Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Нова програма Smart Fan 5
Для кожного вентилятора можна вказати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).

Оглядач SIV
Оглядач GIGABYTE System Information Viewer (SIV) — одна з ключових функцій, яка моніторить та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; всі ці та інші параметри зображаються у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.

Оновлення BIOS. Просто, зрозуміло, доступно!
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку й вибору оптимальних параметрів. Запропонований GIGABYTE новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає змогу користувачу набути унікального досвіду тонкого налаштування нової системи.

Центр програм APP Center
Центр застосунків GIGABYTE App Center надає миттєвий доступ до фірмових програм GIGABYTE, які допоможуть дістати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс GIGABYTE App Center дає змогу виконувати запуск усіх застосунків GIGABYTE, встановлених у системі, перевіряти та повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні застосунки, драйвери та BIOS.

EasyTune
GIGABYTE EasyTune — фірмова утиліта з простим і наочним інтерфейсом користувача, за допомогою якої можна коригувати налаштування системи без потреби повторно завантажувати ПК (регулювання тактової частоти й напруги живлення ключових компонентів у середовищі Windows). Функція Smart Quick Boost дає можливість користувачу вибрати потрібний рівень продуктивності ЦП одним клацанням кнопки миші.

Утиліта 3D OSD
Утиліта 3D OSD автоматично ідентифікує та виводить на дисплеї інформацію про систему одночасно з активним іграми платформи, що дає змогу спостерігати й аналізувати дані, не перемикаючись між екранами утиліти (на стільниці) і застосунку.

Мережний адаптер Intel GbE LAN з підтримкою ПЗ cFosSpeed
Intel GbE LAN підтримує cFosSpeed, застосунок для керування мережевим трафіком, що допомагає зменшити затримки мережі та підтримувати низький пінг, щоб забезпечити кращий відгук у завантаженій локальній мережі.

Запатентована технологія GIGABYTE DualBIOS
На системних платах GIGABYTE сімейства Ultra Durable втілено унікальну технологію GIGABYTE DualBIOS, покликану убезпечити один з найважливіших складників материнської плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах GIGABYTE встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Характеристики Материнська плата Gigabyte X299 AORUS Gaming (s2066, Intel X299, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
  • Intel Core i7-7740X і i5-7640X
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення