Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3070 Gaming OC 8G 8 GB GDDR6 (1815/14000) (256 bit) (2 х HDMI, 2 x DisplayPort) (GV-N3070GAMING OC-8GD + Z390 D + P750GM) + Материнская плата Gigabyte Z390 D + Блок питания Gigabyte P750GM 80+ Gold Modular в подарок!

3 відгуки

Код:  288777598

Відгуки покупців про Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3070 Gaming OC 8G 8 GB GDDR6 (1815/14000) (256 bit) (2 х HDMI, 2 x DisplayPort) (GV-N3070GAMING OC-8GD + Z390 D + P750GM) + Материнская плата Gigabyte Z390 D + Блок питания Gigabyte P750GM 80+ Gold Modular в подарок! 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Andy Male
  • Продавець: Rozetka

  Купил, поставил, запустил - все работает.
  Опасался что это б.у. комплект, но нет - приехало все новое, пломбы, красивая упаковка, все пакеты целые

  не делайте моей ошибки, 240 гб ссд мало, берите побольше.

  Для управления видяхой установил их фирменную прогу RGB vusion, теперь не надо елку на новый год - системник светиться как захочу, удовльствие даже чисто смотреть.

  Переваги:
  Топчик
 • Валера Шеремета
  • Продавець: Rozetka

  Купил этот чудо набор, потому что дома в карантинные времена делать тупо нечего. Раз уж гулять - то на всю. Остался вопрос - чем загрузить сие творение инженерных гениев?
  Видяха бомба, летает как ракета, я уже установил все что можно ФарКрай, Хитман, Ведьмака, все части Масс эффекта. Играть на ультрах просто космос.
  Обновлял ПК дома сам, проц I7, все стало как надо, запустилось, накатал Win 10.
  2 недели полет нормальный. Там писали про блок питания, что глючит - может там майнили, я не в теме, у меня все пушка, хоть и дорогая вышла) но один раз живем

  Переваги:
  Мощностей хватает взлетать в космос
  Недоліки:
  Не знаю чем теперь загрузить сие чудо
 • Віталій Vvv
  • Продавець: Rozetka

  Блок живлення Gigabyte P750GM не сумісний з картами серії RTX 30xx. Він не може коректно обробляти різкі піки споживання електроенергії цими картами. Я в цьому переконався на власному досвіді, а потім побачив відгуки по цьому БЖ на одному сайті. Там у двох з трьох відгуків люди скаржаться на цю саму проблему. До речі, не тільки ця модель не сумісна з новими картами, є такі моделі і у інших виробників. Є навіть списки перевірених БЖ, які нормально працюють з даними картами. Особисто я замінив даний БЖ на SeaSonic SSR-750FX, після чого спонтанні ребути і зависання припинилися.

  • Представник бренду

   Доброго дня

   Віталій, нам прикро, що Ви отримали негативний досвід з продукцією Gigabyte. Зі своєї сторони, впевнені що наша продукції, в даному випадку блок живлення P750GM, повністю відповідає запитам персональних ПК, що зібрані на основі моделей відеокарт RTX 30 серії.
   Як би Ви могли детальніше описати ситуацію, що у Вас виникає, ми обов'язково би розібрались в деталях, і знайшли рішення.

   Рекомендуємо у випадку будь яких питань до роботи продукції Gigabyte, звертатися до авторизованих СЦ, для діагностики та роз'яснення питань.

   Гарного дня