Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 2070 Super Gaming OC White 8G 8GB GDDR6 (256bit) (1815/14000) (Type-C, HDMI, 3 x Display Port) (GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GC)

7 відгуків

Код:  115630135

Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Опис Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 2070 Super Gaming OC White 8G 8GB GDDR6 (256bit) (1815/14000) (Type-C, HDMI, 3 x Display Port) (GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GC)

Система охолодження Windforce 3X
Система охолодження Windforce 3X представлена трьома 82-мм вентиляторами з унікальною конфігурацією лопатей (центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку) і шістьма композитними мідними тепловими трубками. Прямий контакт теплових трубок і підошви радіатора безпосередньо з ДП, а також технологія 3D Active, забезпечують ефективне відведення тепла, підвищену продуктивність і комфортний температурний режим.

Альтернативне обертання вентиляторів
Запатентована Gigabyte технологія Alternate Spinning — унікальне рішення, яке оптимальним способом розподіляє турбулентні потоки щодо системи охолодження на базі трьох вентиляторів. Найбільша проблема подібних систем — турбулентність. У тому разі, якщо напрямок обертання вентиляторів збігається, велика ймовірність виникнення турбулентних потоків (завихрень повітряних мас між сусідніми вентиляторами), що знижують ефективність розрахункової схеми відведення тепла. Інженери Gigabyte запропонували оригінальний варіант взаємодії трьох вентиляторів, коли центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку. Отже, вдається оптимізувати розподіл повітряних потоків між вентиляторами та неабияк знизити негативний ефект від турбулентності.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Об'єм повітря в заданій зоні розтинають лопатями особливого профілю з ребрами, які допомагають наростити тиск повітряного потоку.

Вентилятори 3D Active
Засобами технології 3D Active організована напівпасивна схема охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли ДП є в стані зниженого завантаження, обслуговуючи не ресурсомісткі програми. Завдяки 3D Active шанувальники комп'ютерних ігор можуть зосередитися на ігровому процесі, оскільки шуму від ввімкненої системи охолодження графічної плати зовсім нема.

Теплові трубки з прямим контактом
Основу конструктиву системи охолодження становить виготовлений з очищеної міді радіатор, підошва якого стикається безпосередньо з кристалом ДП. Ефективне охолодження відео ОЗП реалізовано засобами металевої пластини чималих розмірів, яка примикає до модулів пам'яті.

Композитні тепловідвідні трубки
Композитні теплові трубки передбачають можливість зміни теплопровідності в зоні фазових переходів і забезпечують ефективну взаємодію обраної пари компонентів, які здатні організувати високопродуктивне теплорозсіювання.

Функція RGB Fusion
Завдяки розширеній кольоровій гамі в 16.7 млн відтінків і численним готовим профілям для світлових ефектів, засобами фірмового "движка" AORUS користувачеві надана можливість вибору найкращої схеми підсвітки.

Екстремальна надійність і оверклокінг
Реалізована в модулі перетворення напруги живлення графічної плати схема 8+2 фази, забезпечує комфортні умови роботи для польових транзисторів, водночас на рівні схемотехніки реалізований захист від перегрівання й балансування навантаження для кожного МОН-компонента. Основу елементної бази доповнюють сертифіковані в межах концепції Ultra Durable дроселі та конденсатори, які демонструють чудову продуктивність і гарантують тривалий термін експлуатації виробу.

Захисна металева пластина
Тильна поверхня друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив загалом та розпаяні на платі компоненти зокрема, від пошкоджень, наприклад, у разі падіння виробу, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Індикатори живлення
Вбудованими засобами сповіщення про несправності в ланцюгах живлення, інтелектуальний світлодіодний індикатор повідомить гравця, якщо з якої-небудь причини параметри живлення шини PCI-E відрізнятимуться від штатних.

Технологія nVidia NVLink
Завдяки технології nVidia NVLink (nVidia SLI), яка дає змогу об'єднати ресурси двох графічних плат на базі ідентичних ДП GeForce RTX з перемичкою NVLink Bridge, ентузіасти матимуть чудову можливість набути унікального досвіду — залучити режим 4K в іграх і оцінити переваги нових продуктів на прикладі VR-застосунків. Крім того, засобами AORUS Engine фірмовий міст NVLink Bridge можна інтегрувати до схеми підсвітки системи загалом.

Двигун AORUS
Сучасний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс фірмового ПЗ забезпечує швидкий доступ до налаштувань тактових частот, напруги живлення, режимів роботи вентиляторів залежно від споживаної потужності, й усе це в реальному часі, з огляду на вимоги конкретної гри.

Характеристики Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 2070 Super Gaming OC White 8G 8GB GDDR6 (256bit) (1815/14000) (Type-C, HDMI, 3 x Display Port) (GV-N207SGAMINGOC WHITE-8GC)

Країна-виробник
Частота пам'яті
 • 14000 МГц
Графічний чип
Частота ядра
 • 1815 МГц
Система охолодження
 • Windforce 3X
Обсяг пам'яті
Максимально підтримувана роздільна здатність
 • 7680x4320
Підтримувані 3D API
 • DirectX 12, OpenGL 4.5
Розрядність шини пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Елена Кравченко
  • Продавець: Rozetka

  Спасибо, товаром очень довольна

 • Взял Белую Карту
  • Продавець: Rozetka

  Начнём с того что по дефолту она бустится далеко не в 1815, а в 1950... И ей не важно что я запускаю ВОВ классик или ДОКА2 не дающие и половины нагрузки даже в 2к@120 vsync-on, а ведь поидее должна в буст уходить только если не тянет в заводских? Последствия буста - нагрев и ШУМ!... Не было бы такого буста - не было бы такого нагрева - не было бы шума. Так вот поставил я AORUS ENGINE - буст стоит в настройках 1815, снижение буста даёт всёравно частоты почти на 150 больше от этого значения (зашито в биосе карты?), снижение частоты памяти даёт зависание, снижение волmтажа на все 1% даёт ничего, регуляторы потребления/температуры в автоматическом режиме тоже не дают эффекта (а в ручную этот глюкатрон ковырять боюсь). В интернетах советуют делать андервольтинг но при нажатии автоскана частот этот самый аурус вместе с видеокартой зависают на ~14% скана, причём наглухо... Надеюсь в этот самый аорус прилетит апдейт биоса на карту, который перестанет её дико разгонять в нересурсоёмких играх и она не будет мне гонять воздух по комнате во все свои 3 кулера...

  Переваги:
  Быстрая, RTX
  Недоліки:
  Горячая, шумная, глючная
 • Владимир
  • Продавець: Rozetka

  Когда будет в наличии?и желательно по цене которая сейчас указана.Сразу приобрету.

  Переваги:
  Цена за 2070s + нормальное охлаждение.
  Недоліки:
  Непонятно когда будет в розетке и поднимет ли она на неё цену выше чем сейчас указана.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення