• Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16) - зображення 4
Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7

Опис Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16)

Підтримка ОЗП DDR4 з профілями XMP для частоти 3333 МГц і вище
Доступні на ринку модулі ОЗП DDR4 функціонують на частоті 2133 МГц, водночас виробники пам'яті розробляють і пропонують XMP-профілі, які можуть автоматично змінювати частоту та таймінги, забезпечуючи узгоджену роботу модулів із наявним процесором. Материнські плати сімейства X99 Champion компанії Gigabyte — це високонадійні перевірені рішення для сучасної платформи, які гарантовано забезпечують належну сумісність із модулями ОЗП, які працюють на частоті до 3333 МГц під керуванням відповідних профілів, і до 3400 МГц — для плати X99-SOC Champion.
*Примітка: Для повноцінного функціонування модулів ОЗП DDR4 під керуванням профілю XMP 3400 МГц, будь ласка, поновіть BIOS материнської плати до актуальної версії.

Дроселі, що застосовуються в серверах
На материнських платах Gigabyte X99-серії встановлені дроселі, що застосовуються на серверних платах

 • Надійність рівня сервера
 • Високий опір змінному струму
 • Якісне живлення VRM-зони ЦП, ефективний розподіл тепла та набагато менші втрати енергії


Однокомпонентний дизайн
Компанія International Rectifier розробила спеціальну технологію виготовлення транзисторів у корпусі DirectFET, що дає змогу досягти рекордно високих показників ефективності виробу, як порівняти з типовими MCM-рішеннями (корпус Multi-chip Module).

Технологія Turbo M.2
Материнські плати Gigabyte X99-серії обладнані роз'ємом Turbo M.2 для під'єднання SSD-накопичувачів засобами швидкісного PCI-Express інтерфейсу. Завдяки унікальній архітектурі чипсета Intel X99 Express, 4 лінії PCIe (Gen.2) можна надати в розпорядження роз'єму M.2, вдвічі збільшивши пропускну здатність. Отже, швидкість передавання даних під'єднаних до гнізда M.2 пристроїв може досягати 20 Гбіт/с, що є незаперечною перевагою проти типових схем під'єднання накопичувачів до гнізда mSATA і навіть SATA 3.0 (до 6 Гбіт/с).

Роз'єм SATA Express нового покоління
Материнські плати Gigabyte X99-серії обладнані роз'ємом інтерфейсу SATA Express, який забезпечує більш високу швидкість передавання даних, як порівняти з поширеними SATA-технологіями. Максимальна пропускна здатність інтерфейсу становить 10 Гбіт/с, що набагато перевищує аналогічний показник інтерфейсу SATA версії 3.0 (пропускна здатність до 6 Гбіт/с) і не стане вузьким місцем для швидкісних NAND флеш-технологій, реалізованих у передових SSD-накопичувачах. Інтерфейс SATA Express поєднує переваги PCI-Express і SATA інтерфейсів, що дає змогу забезпечити продуктивність SATA Express-накопичувачів на рівні швидкодії пристроїв з інтерфейсом PCI-Express.

Фірмовий дизайн друкованих плат
Ексклюзивний дизайн друкованих плат із подвійною товщиною шару міді в ланцюгах живлення й заземлення гарантує бездоганну якість корисного сигналу, забезпечує ефективне теплорозсіювання й бездоганну роботу ключових компонентів і ПК загалом в умовах великих навантажень (зокрема виняткову стабільність системи в режимі Overclocking).

Запатентована технологія Gigabyte DualBIOS
Фірмова технологія Gigabyte DualBIOS допоможе в автоматичному режимі відновити мікрокод основної BIOS з резервної копії, якщо він був пошкоджений або порушений унаслідок вірусної атаки, збою ОС або некоректно завершеної процедури відновлення BIOS.

Підсвітка Ambient LED
Материнські плати Gigabyte X99-серії обладнані світлодіодною підсвіткою задньої панелі, а також наочною індикацією всіх портів уведення/виведення. Це має дуже ефектний вигляд! Зверніть увагу, підсвітка програмована, що дає змогу вибрати один з режимів, які відповідають вашому настрою. Наприклад, ритмічні імпульси або плавне загасання, що створює заспокійливу атмосферу (ідеальний режим для перегляду фільмів і прослуховування музики). Певна річ, ви можете вимкнути підсвітку, якщо в ній немає потреби.
Модулі ОЗП DDR4 (4-канальний режим)
Нове покоління оперативної пам'яті DRAM для настільних ПК — ОЗП DDR4. Серед ключових особливостей пам'яті DDR4 треба зазначити такі параметри: ефективна частота 2133 МГц, знижене на 20% енергоспоживання й подвоєне до 16 кількість банків пам'яті (як порівняти з ОЗП DDR3). Модулі ОЗП DDR4 в складі системи на базі материнських плат Gigabyte X99-серії дають можливість швидше завантажувати й обробляти дані, оперативніше реагувати на події й успішно справлятися з ресурсоємними завданнями за менший час. Материнські плати Gigabyte X99-серії забезпечують функціонування модулів DDR4 в 4-канальному режимі у всьому діапазоні, унаслідок чого підсистема пам'яті нової платформи демонструє винятково швидкий доступ до ОЗП.

Характеристики Материнська плата Gigabyte GA-X99-SOC Champion (s2011-3, Intel X99, PCI-Ex 16)

Сокет
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7
PCI Express x1
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 32 ГБ
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • G.Cretu
  • Продавець: Rozetka

  Хочу выразить огромную благодарность работнику сервисного центра Розетка Евгению Пирожок за четкую своевременную диагностику материнской платы Gigabyte GA-X99-SOC Champion,а также за отзывчивость и понимание .Очень приятно,что в сервисной службе работают такие люди!

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення