• Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16) - зображення 4
Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 6-го і 7-го поколінь під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16)

Повнофункціональна материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H формату micro-ATX призначена для нової платформи Intel і базується на системній логіці Q270.

Intel Q270 Express — це чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron 6-го і 7-го поколінь, установлюваними в роз'єм LGA 1151. Він вирізняється високою стабільністю, продуктивністю й пропускною здатністю.

Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути певні в тому, що їхній ігровий ПК функціонуватиме в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для під'єднання вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Нове покоління SATA Express
Інтерфейс SATA Express поєднує переваги PCI-Express і SATA інтерфейсів, що дає змогу забезпечити вищу пропускну здатність і швидкість передавання даних до 16 Гбіт/с.

Масштабована графіка 2-Way CrossFire
Можливість масштабування дає змогу оптимізувати продуктивність відеопідсистеми й утілити конфігурації, популярні з-поміж істинних шанувальників комп'ютерних ігор, яким потрібна максимальна частота кадрів за максимально можливої екранної роздільної здатності без шкоди для швидкодії.

Мережний адаптер Intel GbE LAN
Материнську плату обладнано адаптером Intel Gigabit LAN, популярним вибором для геймерів, який має декілька технологій для підвищення продуктивності, як-от розширене оброблення переривань, яке допомагає зменшити навантаження на процесор і підтримку Jumbo Frame для великих пакетів даних.

Роз'єми цифрових HD-інтерфейсів
Насолодіться якісним HD зображенням на дисплеях і телевізорах з інтегрованими на платі цифровими відеоінтерфейсами.

Центр застосунків APP Center
Центр застосунків Gigabyte App Center надає миттєвий доступ до фірмових застосунків Gigabyte, які допоможуть дістати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача Gigabyte App Center дає змогу запускати всі застосунки Gigabyte, установлені в системі, перевіряти й повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні програми, драйвери та BIOS.

Оглядач SIV
Оглядач Gigabyte System Information Viewer (SIV) — одна з ключових функцій, яка моніторить та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; усі ці та інші параметри показано у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.

Утиліта @BIOS
Проста в освоєнні фірмова утиліта Gigabyte @BIOS працює під керуванням ОС Windows і дає змогу оновити мікрокод BIOS. За допомогою @BIOS можна автоматично завантажити із серверів Gigabyte найактуальнішу версію мікрокоду або оновити BIOS, звернувшись до файлу, збереженого на жорсткому диску комп'ютера. Крім того, утиліта здатна зберегти поточну версію BIOS у файл, відновити попередню версію мікрокоду з образу та зберегти образ, виконавши операцію резервного копіювання .

Характеристики Материнська плата Gigabyte GA-Q270M-D3H (s1151, Intel Q270, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 6-го і 7-го поколінь під сокет LGA1151
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Yura Hivers
  • Продавець: Rozetka

  Чем отличается от б250 и з270??

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення