Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
  • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200

Опис Материнська плата Gigabyte B560 Aorus Pro AX (s1200, Intel B560, PCI-Ex16)

Gigabyte B560 Aorus Pro AX
На материнській платі B560 AORUS використовується цифрова схема живлення ЦП 12 + 1 фаза, яка містить у собі як цифровий ШІМ-контролер, так і DrMOS. Ці повністю цифрові контролери та 8 додаткових роз'ємів живлення ЦП із твердим контактом забезпечують неймовірну точність подавання живлення на найбільш енергоємні й енергочутливі компоненти материнської плати, даючи змогу ентузіастам отримати абсолютну максимальну продуктивність від нового ЦП Intel 11-го покоління.

Розширене теплове рішення
B560 AORUS використовує високопродуктивну повністю закриту теплову конструкцію з радіаторами MOSFET із великим охопленням і товстою тепловою подушкою, забезпечуючи максимальну ефективність охолодження MOSFET для ентузіастів, оверклокерів і геймерів.

Неперевершена продуктивність
Завдяки компонентам найвищої якості та можливостям розробки GIGABYTE B560 AORUS — справжній звір серед материнських плат.

Під'єднання наступного покоління
Високоякісний продукт має бути орієнтований на майбутнє, щоб ваша система завжди відповідала останнім технологіям. B560 AORUS PRO AX надає всі можливості під'єднання до мережі, сховища і WIFI наступного покоління, щоб ви завжди були в курсі подій.

Аудіо високої роздільної здатності
Сертифікат Hi-Res Audio означає, що продукт здатний відтворювати частоти до 40 кГц або вище, що гарантує користувачеві завжди найкращу якість звуку.

Певна естетика
B560 AORUS PRO AX забезпечений функцією RGB FUSION 2.0 і пропонує користувачам можливість керувати бортовими, зовнішніми світловими смугами та/або пристроями AORUS за допомогою світлодіодів RGB/Addressable RGB, щоб зробити свій комп'ютер унікальнішим і стильнішим.

Надміцний
GIGABYTE має репутацію надійної продукції та високої якості виробничого процесу. Зайва річ говорити, що GIGABYTE використовує найкращі компоненти, які тільки може знайти для B560 AORUS, і посилює кожен слот, щоб зробити кожен із них міцним і довговічним.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B560 Aorus Pro AX (s1200, Intel B560, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
  • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • 3IMET
    • Продавець: Rozetka

    Скорее уже завозите этого монстра. Очень хочется пощупать новенький ALC4080 !(-_-)!

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення