• Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon

Опис Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Цифровий VRM-модуль на базі силових МОП-транзисторів Low RDS (on), схема живлення 5 + 3 фази
Підсистема живлення материнських плат Gigabyte сімейства AORUS у складі цифрового PWM-контролера та силових МОН-транзисторів Low RDS (on) організована за схемою 5 + 3 фази, забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 3-го покоління й інших енергоємних компонентів материнської плати, а також підвищену продуктивність і апаратну масштабованість платформи загалом.

Два M.2 роз'єми для NVMe PCIe 4.0/3.0 накопичувачів
Завдяки вбудованим M.2-роз'ємів NVMe PCIe 4.0 / 3.0 x4 і PCIe 3.0 x2 материнські плати Gigabyte надають користувачам можливість під'єднати до системи твердотілі NVMe PCIe або SATA-накопичувачі (максимальна пропускна здатність до 64 Гбіт/с). Залучивши обидва роз'єми M.2, можна організувати ідеальне високошвидкісне сховище даних, зокрема й засобами доступного RAID-масиву.

Ексклюзивний ігровий контролер Realtek RTL8118AS
Високошвидкісний канал Gigabit LAN і автоматичний розподіл трафіку
Мікросхема Realtek RTL8118 GbE LAN — це високопродуктивний мережевий контролер для ігрових ПК, наділений можливістю автоматично розподіляти ресурси смуги пропускання мережевого інтерфейсу, для забезпечення найвищого пріоритету для призначеного застосунку, зокрема й ігрового. Контролер має всі популярні функції, завдяки яким робота в інтернеті стає продуктивною й безпечною.

Роз'єм HDMI 2.1 для 4K/60P/21:9/захист контенту HDCP 2.3
HDMI 2.1 — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, обернено сумісний із версіями HDMI 2.0/1.4, який забезпечує одночасне передання засобами одного кабелю відеосигналу зі швидкістю до 48 Гбіт/с (вдвічі швидше інтерфейсу попереднього покоління). Засобами інтерфейсу можна одночасно передавати кілька відеопотоків в оригінальному для кінематографа форматі 21:9 (в зазначеному співвідношенні сторін знімається більшість фільмів), підтримуються технології Full HDR і HDCP 2.3 і забезпечується найкраще візуальне сприйняття медіаконтенту.

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких у тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

Радіатор охолодження силових МОН-транзисторів

 • Фірмовий радіатор зони силових МОП-транзисторів забезпечує ефективне розсіювання тепла.
 • Попередньо встановлений екран секції портів введення-виведення спрощує процедуру складання ПК.

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, що розміщені на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Окрім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для під'єднання вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Прихильникам тиші! Завдяки функції Fan Stop вентилятор повністю зупиниться того моменту, коли температура виявиться нижче зазначеного порогового значення. Який саме вентилятор має зупинитися на підставі показань обраного датчика та за якої саме температури, — все це користувач зможе налаштувати, зважаючи на власні вподобання.

Застосунок RGB Fusion 2.0
Функціональні можливості програми RGB Fusion 2.0 на материнських платах Gigabyte B550-серії, стосовно адресовних світлодіодних лінійок, розкриваються в повному обсязі. З допомогою фірмового застосунку RGB Fusion 2.0 можна вибирати режими й керувати підсвіткою ПК, реалізованою засобами вбудованих RGB- і зовнішніх адресованих світлодіодних RGB-лінійок. Можливість вибору кольорової гами та активації готових шаблонів у RGB Fusion 2.0 була наявна й раніше, тепер істотно перероблена опція керування лінійками з адресованими світлодіодами. Для кожного світлодіода такої лінійки можна залучити цифрову адресацію, що дає змогу дістати внаслідок цього унікальну кольорову палітру світіння, формувати стилі та нові оригінальні варіанти підсвітки.

Материнські плати Gigabyte B550-серії готові до роботи із зовнішніми адресованими світлодіодними лінійками з напругою живлення до 5 В (до 300 світлодіодів у лінійці). Для організації підсвічування засобами адресованих світлодіодних лінійок з допомогою програми RGB Fusion 2.0 можна залучити нові шаблони та варіювати численні параметри вибраного режиму світіння.

RGB Fusion 2.0
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і розширений функціонал застосунку RGB Fusion 2.0 дають нагоду швидко та максимально ефективно налаштувати підсвітку будь-якого сумісного з цією технологією пристрою. Об'єднуйте в одну схему підсвічування материнську плату та графічний 3D-прискорювач, периферійні пристрої та інші компоненти, надайте вашому ігровому ПК унікального неповторного вигляду й поділіться персональними профілями з друзями. Новий режим підсвітки <Гра> дає змогу застосувати доступні світлові ефекти до обраних ігрових застосунків, допомагаючи зробити розваги на ПК ще інтерактивнішими та придбати неоціненний ігровий досвід.

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах Gigabyte встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерований сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

Антишумовий екран
Материнські плати Gigabyte обладнані антишумовим екраном звукової підсистеми, який мінімізує вплив перешкод і наведень на чутливі аналогові компоненти аудіотракта на рівні схемотехніки друкованої плати.

Кнопка Q-Flash Plus
Оновлений мікрокод BIOS без ЦП, модулів ОЗП і дискретної графіки
Завдяки фірмовій технології Gigabyte Q-Flash Plus для поновлення мікрокода BIOS вам навіть не потрібно встановлювати в систему процесор, пам'ять, графічну плату та викликати меню BIOS Setup. Просто завантажте із сервера Gigabyte і збережіть на USB флешнакопичувачі актуальну версію BIOS (змініть ім'я збереженого файлу на Gigabyte.bin), а потім натисніть спеціальну кнопку Q-Flash Plus. Трохи терпіння, – й усе готово!

Суцільнометалеві контакти
Материнські плати Gigabyte B550-серії обладнані ATX 12 В роз'ємами живлення процесора із суцільнометалевими контактами для забезпечення безперебійної роботи ЦП, зокрема й в умовах підвищеного навантаження.

Захист від оксидів сірки
З'єднання сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), створюючи хімічні сполуки, що можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не зможе функціонувати. Встановлюючи резистори, стійкі до впливу оксидів сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B550M Aorus Elite (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon
Відеовиходи
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • Никита Тищенко
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая материнская плата. Плюс в комплекте идёт наклейка металическая.

 • Микола
  • Продавець: Rozetka

  Отвратительный биос, софт под Windows 10, а также их техподдержка.
  Сделал возврат, доплатил и купил Asus TUF Gaming B550M-Plus, о чем не пожалел.

  Недоліки:
  Софт
 • Александр Карпенко
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая карта за свои деньги. Вопрос к представителям компании, при использовании разъема М2 какие порты sata отключаются?

  Переваги:
  Цена, внешний вид
  Недоліки:
  Не нашел
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення