• Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 5
 • Усе омріяне у кредит
Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 5000-серії, 3-го покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Graphics

Опис Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Ексклюзивна схема живлення
Підсистема живлення материнських плат GIGABYTE B550 серії на базі цифрових компонентів забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 3-го покоління та інших енергоємних компонентів платформи. Завершивши численні експерименти та випробування в заводських умовах, GIGABYTE представляє унікальні материнські плати B550 серії, адресовані ентузіастам. Жодних компромісів, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

Неперевершена продуктивність
Щораз вищий клієнтський попит на системи з максимальною продуктивністю — один із ключових стимулів для інженерів GIGABYTE своєчасно впроваджувати прогресивні технології та розробляти нові унікальні продукти. Рішення GIGABYTE передбачають різні варіанти організації дискової підсистеми на базі M.2-накопичувачів, гарантуючи високу швидкість на операціях читання/записування, зокрема завдяки ефективному охолодженню. Адаптивна технологія Daisy Chain на прикладі материнських плат B550-серії дає змогу залучити PCIe 4.0-компоненти нового покоління для модернізації платформи.

Оригінальна схема охолодження
Стабільно висока швидкодія і захист від перегрівання гарантує передова система охолодження, зокрема фірмові радіатори з масивом пластин Fins-Array, тепловими трубками Direct Touch прямого контакту та радіаторами Thermal Guard для M.2-накопичувачів. Силові МОН-транзистори в складі підсистеми живлення і M.2 SSD-накопичувачі чудово працюють на материнських платах AORUS B550 серії навіть за повного завантаження. Комфортний температурний режим для компонентів — запорука надійної роботи ігрового ПК, робочої станції, системи для оверклокінгу.

Енергоефективне рішення GIGABYTE M.2 Thermal Guard
Тривалість терміну експлуатації M.2 SSD-накопичувачів залежить від належного охолодження. Своєчасно й ефективно розсіюючи тепло, фірмові радіатори Thermal Guard у складі материнських плат GIGABYTE не допускають падіння продуктивності M.2-накопичувачів унаслідок перегрівання мікросхем флешпам'яті.

Комунікації майбутнього
Флагманські продукти мають бути орієнтовані на перспективу, щоб система на їхній основі відповідала вимогам прогресивних технологій. Материнські плати AORUS B550 серії забезпечують взаємодію платформи з мережевою інфраструктурою та дисковою підсистемою нового покоління, гарантуючи високу швидкість передавання даних.

Швидше удвічі
Застосування контролера 2.5G LAN дає змогу збільшити швидкість передавання засобами мережевого з'єднання принаймні удвічі, як порівняти з типовими мережами 1GbE. Контролер має всі функції, які є популярними в іграх і потоковому мовленні медіаконтенту, робота в інтернет стає продуктивною і безпечною. Пристрій зворотно сумісний з Ethernet-протоколами 10/100/1000/2500 Мбіт (стандартна розетка RJ-45).

Аудіопідсистема Hi-Fi
Якість звуку на тлі динаміки ігрового процесу високо цінується в середовищі ентузіастів. Материнські плати AORUS B550 серії обладнано високоякісними компонентами аудіотракту, зокрема аудіоконденсаторами WIMA FKP2 і Nichicon Fine Gold категорії Hi-Fi, які забезпечують чудову якість звучання. Ексклюзивна технологія AORUS AMP-UP Audio — це ідеальне рішення для організації аудіопідсистеми, адресоване найвимогливішим користувачам і меломанам.

Елегантність і естетика
Засобами фірмової функції RGB Fusion 2.0 материнські плати B550 серії передбачають можливість під'єднання і керування вбудованими та зовнішніми світлодіодними лінійками та/або пристроями AORUS з RGB-підсвіткою, а також адресованими ARGB LED-лінійками, для надання ПК і його оточенню унікального, неповторного вигляду.

Багатозональне світлове шоу
Тепер, коли з'явилася можливість вибрати найкращий варіант із великого переліку готових профілів або самостійно створити свій унікальний профіль, користувачі можуть організувати підсвічування ПК згідно з їхніми уявленнями про стиль. Завдяки повноцінній підтримці RGB-лінійок і функціоналу переробленого застосунку RGB Fusion 2.0 користувачі дістали доступ до керування всіма світлодіодами, залученими в підсвічуванні материнської плати та її оточення.

Концепція Ultra Durable
Бездоганна репутація продуктів GIGABYTE багато в чому зумовлена неухильним дотриманням передових галузевих стандартів якості на всіх стадіях виробничого процесу. У цьому контексті доречно нагадати, що елементна база для материнських плат B550-серії — це винятково високоякісні компоненти та комплектуючі, зокрема, міцні та надійні колодки портів і елементи кріплення.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 5000-серії, 3-го покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Graphics
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Константин Михайловский
  • Продавець: Rozetka

  Плата пришла со старым биосом, поэтому не стартовала с Ryzen 5800X. Не сразу вспомнил, что можно прошить биос с флешки без процессора. Прошил, не вынимая оборудования (проц, память, видеокарта), пошло.

  Переваги:
  Холодный VRM, мощности питания за глаза для топа R9 5950. Взял для R7 5800X.
  Недоліки:
  Пока не выявил.
 • Давид Бордюг
  • Продавець: Rozetka

  забрал материнку,топ вообще пока не могу испытать первая деталь на компьютер

  • Материнська плата Gigabyte B550 Aorus Pro V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) фото від покупців 1
 • Владимир
  • Продавець: Rozetka

  Работает, брал ради звука, биос сразу надо обновлять иначе постоянные подтормаживания.

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення