Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 5000-серії/AMD Ryzen 3-го покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Graphics

Опис Материнська плата Gigabyte B550 AORUS Elite V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Ексклюзивна схема живлення
Підсистема живлення материнських плат AORUS B550-серії на базі цифрових компонентів забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 3-покоління й інших енергоємних компонентів платформи. По завершенні численних експериментів і випробувань у заводських умовах GIGABYTE представляє унікальні материнські плати AORUS B550-серії, адресовані ентузіастам. Жодних компромісів, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

Неперевершена продуктивність
Щораз вищий клієнтський попит на системи з максимальною продуктивністю — один із ключових стимулів для інженерів GIGABYTE своєчасно впроваджувати прогресивні технології та розробляти нові унікальні продукти. Рішення компанії передбачають різні варіанти організації дискової підсистеми на базі M.2-накопичувачів, гарантуючи високу швидкість на операціях читання/запису, зокрема завдяки ефективному охолодженню. Адаптивна технологія Daisy Chain на прикладі материнських плат B550-серії дає змогу залучити PCIe 4.0-компоненти нового покоління для модернізації платформи.

Оригінальна схема охолодження
Стабільно висока швидкодія й захист від перегріву гарантуються передовою системою охолодження, зокрема фірмовими радіаторами Thermal Guard. Силові МОН-транзистори в складі підсистеми живлення і M.2 SSD-накопичувачі чудово працюють на материнських платах AORUS B550 серії навіть за повного завантаження. Комфортний температурний режим для компонентів — запорука надійності всієї системи.

Комунікації майбутнього
Флагманські продукти мають бути орієнтовані на перспективу, щоб система на їхній основі відповідала вимогам прогресивних технологій. Материнські плати AORUS B550-серії забезпечують взаємодію платформи з мережевою інфраструктурою, зокрема засобами швидкісного WiFi-модуля і дисковою підсистемою нового покоління, гарантуючи високу швидкість передавання даних.

HI-FI аудіопідсистема
Якість звуку на тлі динаміки ігрового процесу високо цінується в середовищі ентузіастів. Материнські плати B550-серії обладнані високоякісними компонентами аудіотракту, зокрема аудіоконденсаторами WIMA FKP2 і Nichicon Fine Gold категорії Hi-Fi, які забезпечують чудову якість звучання. Ексклюзивна технологія AORUS AMP-UP Audio — це ідеальне рішення для організації аудіопідсистеми, адресоване найвимогливішим користувачам і меломанам.

Елегантність і естетика
Засобами фірмової функції RGB FUSION 2.0 материнські плати B550-серії передбачають можливість під'єднання й керування вбудованими та зовнішніми світлодіодними лінійками і/або пристроями AORUS з RGB-підсвічуванням, а також адресованими ARGB LED-лінійками, з метою надати ПК і його оточенню унікальний, неповторний вигляд.

Концепція ULTRA DURABLE
Бездоганна репутація продуктів GIGABYTE багато в чому зумовлена неухильним дотриманням передових галузевих стандартів якості на всіх стадіях виробничого процесу. У цьому контексті доречно нагадати, що елементна база для материнських плат B550-серії — це винятково високоякісні компоненти та комплектуючі, зокрема, міцні та надійні колодки портів і елементи кріплення.

Можливості BIOS і ПО APP CENTER
Актуальне програмне забезпечення органічно доповнює апаратні складники ПК. До комплекту поставки материнських плат B550-серії входять кілька корисних фірмових застосунків з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, які допоможуть організувати роботу й керування ключовими компонентами та параметрами материнської плати.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B550 AORUS Elite V2 (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 5000-серії/AMD Ryzen 3-го покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Graphics
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Сергей Олефиренко
  • Продавець: Rozetka

  Как по мне отлично за эти деньги,понятный биос

  Переваги:
  Цена качиство
  Недоліки:
  Пока не заметил
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення