Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 9-го, 8-го покоління під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Gigabyte B365M DS3H (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи з ЦП Intel 9-го та 8-го покоління, серед відмітних рис яких зросла швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримка прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, що забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel B365 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 9-го та 8-го покоління, що встановлюються в роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

Ексклюзивний дизайн вбудованої аудіопідсистеми
Забезпечує високоякісну деталізацію й розширення звуку, створюючи найбільш реалістичні звукові ефекти для професійних геймерів.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Захист від вологості, друковані плати нового покоління
Вологість негативно впливає на термін служби ПК. Відомо, що вміст вологи в повітрі змінюється залежно від сезону. Проблема вологості довкілля для системних плат Gigabyte сімейства Ultra Durable не актуальна, оскільки скловолокно нового покоління, на базі якого виготовляються друковані плати для виробів Gigabyte, спроможне ефективно протистояти волозі. Прогресивна технологія виробництва друкованих плат передбачає застосування як основи принципово нового скловолокна, у якого відстань між волокнами скорочено, а вузли переплетення щільніші. У такий спосіб, волозі набагато важче проникнути у внутрішні шари, ніж на друкованій платі традиційного дизайну. Запропоноване рішення забезпечує надійніший захист виробу від короткого замикання і збоїв у роботі, спричинених сирістю.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкість обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перевантаження Windows.

Функція Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Патентована технологія Gigabyte DualBIOS (UEFI)
На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити однин з найважливіших складників системної плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B365M DS3H (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 9-го, 8-го покоління під сокет LGA1151
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 12

 • Алексей
  • Продавець: Rozetka

  В продолжение к вопросу "Здравствуйте, почему не работает 4 планки по 16 ГБ ?"
  Сервис розетки отвратительно работает. Отправил я в сервис розетки материнку и память с подробным описанием проблемы и тестов которые я сделал.
  После трех недель ожидания, получил три звонка от операторов, которым дают отписку что материнка включается, оперативная память работает, куда ее возвращать. Но мое обращение заключалось в том что в материнке не работает 4 планки памяти!!! И это все подробно описано. При каждом звонке оператора, я это объясняю, и мне следующий оператор говорит тоже самое что и предыдущий.

  С Сервисного центра мне не перезванивают, что бы поговорить с человеком на понимающем языке для разъяснения ситуации. В серверном центре телефон не принимает звонки!

  Как дальше работать с розеткой ?

 • Алексей
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте, почему не работает 4 планки по 16 ГБ ???

  если установить две планки, тогда комп запускается.
  Проверялись все комбинации установки в разные слоты и разной комбинацией планкой. вывод такой, если 2 то работают если 3 или 4 планки, комп включается но экран не показывает ни чего.
  Память и процессор были проверены на другой материнке, все нормально работает.

  1. Intel Core i5-9600K
  2. HyperX DDR4-2666 PC4-21300 (4 шт по 16)
  3. Seasonic 760 ВТ Platinum

  Недоліки:
  Не работает 4 планки по 16 ГБ
 • Alexandr Mulenko
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая плата за свои деньги,работает без нариканий с i5 9400f

  Переваги:
  Слот под ssd m2
  Недоліки:
  Пока не обнарижил
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Gigabyte B365M DS3H (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення