Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Сумісна з процесорами 8- і 9-покоління Intel Core i9/Intel Core i7/Intel Core i5/Intel Core i3/Intel Pentium/Intel Celeron (процесорний роз'єм Socket LGA1151)

Опис Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи з ЦП Intel 9-го та 8-го покоління, серед відмітних рис яких зросла швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримка прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, що забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel B365 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 9-го та 8-го покоління, що встановлюються в роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

Dual NVMe PCIe Gen3 M.2 slots (x4, x2)
Материнські плати Gigabyte адресовані ентузіастам, які практикують застосування M.2-технологічних рішень для розкриття всього потенціалу системи.

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких у тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути певні в тому, що їхній ігровий ПК функціонуватиме в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Вибирайте тишу! Коли температура опуститься нижче заданого значення, функція Fan Stop видасть команду зупинити вказаний вентилятор. Засобами вбудованих датчиків відстежується поточна температура та визначається момент зупинки крильчатки конкретного вентилятора, — функціонал Fan Stop і персональні налаштування доступні користувачеві в повному обсязі.

Гібридні Fan-роз'єми
Встановіть повний контроль над системою рідинного охолодження! Функція Smart Fan 5 за лічені секунди надасть вичерпну інформацію про швидкість потоку засобами датчика, під'єднаного до гібридного Fan-роз'єму. Стати володарем власного ПК!

Усі гібридні Fan-роз'єми можуть автоматично визначати тип пристрою, що під'єднується (вентилятор або помпа), і передбачають можливість вибору режиму PWM або Voltage.

2-Way CrossFire Масштабовна графіка
Конфігурація відеопідсистеми на базі декількох графічних плат забезпечує найкращу продуктивність, якої прагнуть ентузіасти комп'ютерних ігор, щоб домогтися максимально можливої частоти зміни кадрів без шкоди для швидкодії на високому екранному.

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах Gigabyte встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерувальний сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

Захист від оксидів сірки
З'єднання сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), створюючи хімічні сполуки, здатні викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори, стійкі до впливу оксидів сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Оновлення BIOS
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку та вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає можливість користувачу набути унікального досвіду тонкого налаштування нової системи.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • Сумісна з процесорами 8- і 9-покоління Intel Core i9/Intel Core i7/Intel Core i5/Intel Core i3/Intel Pentium/Intel Celeron (процесорний роз'єм Socket LGA1151)
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 23

 • Валерий Жук
  • Продавець: Rozetka

  БЕЗ КАКХ ЛИ БО СЛОЖНОСТЕЙ, МАТЕРИНСКАЯ ПЛАТА ЗУГРУЗИЛА ВСЕ 8 ВИДЕОКАРТ RTX.
  Без обновления биоса

  Переваги:
  ЗАПУСК 8 ВИДЕОКАРТ
  Недоліки:
  НЕТ
  • Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) фото від покупців 3
  • Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) фото від покупців 4
  • Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) фото від покупців 5
 • Олег
  • Продавець: Rozetka

  День добрый. И ещё раз я задаю мой вопрос, который остался, к сожалению, без ответа.
  Вопрос к ОФИЦИАЛЬНОМУ ПРЕДСТАВИТЕЛЮ GIGABYTE. Надеюсь, они помогут разобраться.
  посилання
  посилання
  Почему PC с материнской платой GIGABYTE HD3 не работает с 64GB DDR?
  BIOS обновлён. Текущая версия B365 HD3F4c. (с обновлением F4d- результат тот-же)

  (32GB ram OK. Все слоты на motherboard OK, все 4е планки OK)

 • Олег Ясинский
  • Продавець: Rozetka

  День добрый.Для этой платы купил 4 планки(2 набора) посилання
  Но к сожалению,не комп не запускается с 64 gb((
  Работает только с 32 Gb.Почему?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Gigabyte B365 HD3 (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення