Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Сумісна з процесорами 8 і 9 покоління Intel Core i9/i7/i5/i3/Intel Pentium/Intel Celeron (процесорний роз'єм Socket LGA1151)

Опис Материнська плата Gigabyte B360N Wi-Fi (s1151, Intel B360, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи із ЦП Intel 8-го покоління, серед відмітних рис яких вища швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримання прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, що забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel B360 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 8-го покоління, що встановлюються в роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

Подолай гігабітний бар'єр!
Інтегрований CNVi WiFi-модуль Intel 802.11ac Wave2
Бездротове рішення нового покоління функціонує в межах стандарту Intel 802.11ac Wave 2, засобами бездротового з'єднання демонструє продуктивність гігабітового каналу (пропускна здатність до 1.733 Гбіт/с), забезпечує плавне відтворення відеопотоків, на тлі стабільного з'єднання сприяє набуттю безцінного ігрового досвіду. Швидкодія модуля удвічі перевищує аналогічний параметр пристроїв попереднього покоління.

NVMe PCIe Gen3 x4 2280 M.2 роз'єм
Материнські плати Gigabyte адресовані ентузіастам, які практикують застосування M.2-технологічних рішень для розкриття всього потенціалу системи.

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких у тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Вибирайте тишу! Коли температура опуститься нижче заданого значення, функція Fan Stop видасть команду зупинити вказаний вентилятор. Засобами вбудованих датчиків відстежується поточна температура та визначається момент зупинки крильчатки конкретного вентилятора, — функціонал Fan Stop і персональні налаштування доступні користувачеві в повному обсязі.

Гібридні Fan-роз'єми
Встановіть повний контроль над системою рідинного охолодження! Функція Smart Fan 5 за лічені секунди надасть вичерпну інформацію про швидкість потоку засобами датчика, під'єднаного до гібридного Fan-роз'єму. Стати володарем власного ПК!

Гібридний роз'єм здатний визначити, чи використовує система охолодження режими керування PWM або Voltage, й автоматично перемикнеться у відповідний стан.

Занурення у віртуальну реальність

 • VR вимагає від системи більшої, ніж Full HD графіка, продуктивності, для гарантованої зміни кадрів із частотою не менш ніж 90 кадр/c
 • Тільки ігрові ПК здатні розкрити весь потенціал VR

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах Gigabyte встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерувальний сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

7 кольорів для RGB LED-лінійок
Зробіть ПК по-справжньому персональним, вибравши найкращий колір світлодіодної RGB-лінійки. Загалом є 7 кольорів, які допоможуть надати вашій системі унікального вигляду!

RGB Fusion
Призначення одних і тих самих контактів роз'єму для під'єднання світлодіодної RGB-стрічки до системи залежить від виробника конкретної моделі. Застосунок RGB Fusion допоможе перепризначити контакти для найкращої сумісності стрічки з вашою платою.

Запатентована технологія Gigabyte DualBIOS
На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити однин з найважливіших складників системної плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Захист від оксидів сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори, стійкі до впливу оксидів сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Оновлення BIOS
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку й вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає змогу користувачу набути унікального досвіду точного налаштування нової системи.

Роздільна здатність екрана 4K (Ultra HD)
Екранна роздільна здатність 4K — це наступний етап у технологічному ланцюжку обробки та перетворення HD-контенту, який оперує 4000 пікселями по горизонтальній осі (більш ніж учетверо перевищує нині чинне типове значення цього параметра), забезпечуючи неперевершену чіткість зображення і приголомшливий реалізм. Материнські плати Gigabyte забезпечують повноцінну підтримку роздільної здатності 4K засобами інтегрованої графіки Intel HD Graphics і HDMI-інтерфейсу.

HDMI — мультимедійний інтерфейс нового покоління
HDMI (High Definiton Multimedia Interface) — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, який забезпечує одночасне передавання відеоконтенту зі швидкістю до 5 Гбіт/с (в межах базової специфікації HDMI 1.0) і 8-канального HD-аудіо сигналу по одному кабелю. Серед переваг HDMI-інтерфейсу — можливість передавання відео- і аудіокомпонентів без стиснення й передавання цифрового контенту у форматі Full HD 1080p без втрати якості (немає втрат на операціях аналогово-цифрового перетворення сигналу, характерних для інтерфейсів попереднього покоління). Інтерфейс HDMI сумісний із функцією HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), яка забезпечує захист цифрового контенту під час відтворення дисків Blu-Ray, HD DVD і деяких інших форматів, які розповсюджуються на захищених носіях.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B360N Wi-Fi (s1151, Intel B360, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Сумісна з процесорами 8 і 9 покоління Intel Core i9/i7/i5/i3/Intel Pentium/Intel Celeron (процесорний роз'єм Socket LGA1151)
PCI Express x16
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Геннадій Ленівенко
  • Продавець: Rozetka

  Покупал несколько дней назад, когда выбора особого не было среди mimITX с чипсетом выше 360. Собрал комп. Пытался запустить. Включается - выключается. Думал что проблема с версией БИОСа. Выяснилось что один из слотов памяти не работает. Никак На втором слоте работает любая из обеих планок. На первом нет. Рассторился. Завтра иду сдавать. Зря купил эту фирму.

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Не работает один из слотов памяти
 • Святослав Ветров
  • Продавець: Rozetka

  Вибору з плат такого формату насправді не дуже багато, а я не хотів сестрі купувати башту яка займає багато місця з 100500 кулерів. Їй треба було щось компактне та швидке і не за всі гроші світу. Я взагалі-то завжди купував собі плати іншого бренду, але тут на Розетці побачив смачнуціну та ще й з інтегрованим ВайФаєм і подумав чому б і ні. Взяв, суб'єктив- но все наче ок. Якість зборки, пайка, все на нормальному рівні. Порт PCI використали для відеокарти з пасивним охолодженням на 2 ГБ, більше й не треба. Проц встав як треба і працює без проблем. Вся система всього на 340 Ватт! І все! Блочок можна підняти однією рукою) Вай фай наче не ріже передачу данних але повних тестів не проводив. В Цілому все сподобалося.

  Доставка була в принципі швидка, дуже дякую, претензій не маю.

  Переваги:
  ціна-якість, потрібний формат, PCI-16, Підтримка Intel Core 9th Gen
  Недоліки:
  поки що не бачу
 • Юрий
  • Продавець: Rozetka

  Без обновления Биос процессор i5 9400f заработает?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення