Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 8-го покоління під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Gigabyte B360 Aorus Gaming 3 Wi-Fi (s1151, Intel B360, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи із ЦП Intel 8-го покоління, серед відмітних рис яких вища швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримання прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, що забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel B360 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 8-го покоління, що встановлюються в роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

Ексклюзивний дизайн вбудованої аудіопідсистеми
Забезпечує високоякісну деталізацію й розширення звуку, створюючи найбільш реалістичні звукові ефекти для професійних геймерів.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Захист від вологості, друковані плати нового покоління
Вологість негативно впливає на термін служби ПК. Відомо, що вміст вологи в повітрі змінюється залежно від сезону. Проблема вологості довкілля для системних плат Gigabyte сімейства Ultra Durable не актуальна, оскільки скловолокно нового покоління, на базі якого виготовляються друковані плати для виробів Gigabyte, спроможне ефективно протистояти волозі. Прогресивна технологія виробництва друкованих плат передбачає застосування як основи принципово нового скловолокна, у якого відстань між волокнами скорочено, а вузли переплетення щільніші. У такий спосіб, волозі набагато важче проникнути у внутрішні шари, ніж на друкованій платі традиційного дизайну. Запропоноване рішення забезпечує надійніший захист виробу від короткого замикання і збоїв у роботі, спричинених сирістю.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкість обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перевантаження Windows.

Функція Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Патентована технологія Gigabyte DualBIOS (UEFI)
На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити однин з найважливіших складників системної плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Оглядач SIV
Оглядач Gigabyte System Information Viewer (SIV) — одна з ключових функцій, яка моніторить та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; всі ці та інші параметри зображаються у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.

Материнські плати Aorus Gaming
Адресовані ентузіастам неймовірно потужні продукти Aorus, перевершують у швидкості будь-які аналоги на ринку материнських плат. Завдяки добре продуманому тепловідведенню та переробленому дизайну радіаторів охолодження, робочі характеристики та довговічність виробів Gigabyte не мають собі рівних. У цьому контексті, швидкодія, яку демонструють плати Aorus з їхньою оригінальною схемою охолодження й можливістю настроїти систему на максимальну продуктивність, перевершує найсміливіші очікування.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B360 Aorus Gaming 3 Wi-Fi (s1151, Intel B360, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 8-го покоління під сокет LGA1151
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 30

 • Артём
  • Продавець: Rozetka

  Материнка разочаровала, постоянные вылета всех драйверов, особенно во время игр. Сначала, все списал на битый образ винды, но потом, когда установил драйвера с диска, который был в комплекте сразу полетели синие экраны одни за другим. Отправил обратно под замену, если опять так повториться с новой материнской платой, то буду уже просить вернуть деньги.

  Переваги:
  Внешний вид, досветка, Wi-Fi, Bluetooth
  Недоліки:
  Постоянные вылеты драйверов
 • Артём
  • Продавець: Rozetka

  Подскажите пожалуйста, что касательно WI-FI? WI-FI приемник встроен в материнскую плату или идёт в комплекте?

 • Ваня Стратинский
  • Продавець: Rozetka

  Когда появится в наличие

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення