• Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon

Опис Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Цифровий VRM-модуль/МОН-транзистори Low RDS (on)/схема 4+3 фази
Підсистема живлення материнських плат Gigabyte родини Ultra Durable в складі цифрового PWM-контролера та силових МОН-транзисторів Low RDS (on) організована за схемою 4 + 3 фази, забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 3-го покоління й інших енергоємних компонентів материнської плати, а також підвищену продуктивність і апаратну масштабованість платформи загалом.

M.2-роз'єм для NVMe PCIe Gen3 x4 накопичувачів
Материнські плати Gigabyte адресовані ентузіастам, які практикують застосування M.2-технологічних рішень, щоб найповніше розкрити потенціал дискової підсистеми.

Ексклюзивний ігровий контролер Realtek RTL8118AS
Високошвидкісний канал Gigabit LAN й автоматичний розподіл трафіку
Мікросхема Realtek RTL8118 GbE LAN — це високопродуктивний мережевий контролер для ігрових ПК, наділений можливістю автоматично розподіляти ресурси смуги пропускання мережевого інтерфейсу, для забезпечення найвищого пріоритету для призначеного застосунку, зокрема й ігрового. Контролер має всі популярні функції, завдяки яким робота в інтернеті стає продуктивною й безпечною.

Роз'єм HDMI 2.1 для 4K/60P/21:9/захист контенту HDCP 2.3
HDMI 2.1 — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, зворотно сумісний із версіями HDMI 2.0/1.4, який забезпечує одночасне передавання засобами одного кабелю відеосигналу зі швидкістю до 48 Гбіт/с (вдвічі швидше за інтерфейс попереднього покоління). Засобами інтерфейсу можна одночасно передавати кілька відеопотоків в оригінальному для кінематографа форматі 21:9 (в зазначеному співвідношенні сторін знімається більшість фільмів), підтримуються технології Full HDR і HDCP 2.3 і забезпечується найкраще візуальне сприйняття медіаконтенту.

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких у тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах Gigabyte встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерований сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

Антишумовий екран
Материнські плати Gigabyte обладнані антишумовим екраном звукової підсистеми, який мінімізує вплив перешкод і наведень на чутливі аналогові компоненти аудіотракту на рівні схемотехніки друкованої плати.

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, що розміщені на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Окрім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для під'єднання вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Прихильникам тиші! Завдяки функції Fan Stop вентилятор повністю зупиниться в той момент, коли температура виявиться нижчою від зазначеного порогового значення. Який саме вентилятор має зупинитися на підставі показань обраного датчика і за якої саме температури — все це користувач зможе настроїти з огляду на власні уподобання.

Застосунок RGB Fusion 2.0
Функціональні можливості програми RGB Fusion 2.0 на материнських платах Gigabyte A520 серії, стосовно адресованих світлодіодних лінійок, розкриваються в повному обсязі. За допомогою фірмового застосунка RGB Fusion 2.0 можна вибирати режими й керувати підсвіткою ПК, реалізованою засобами вбудованих RGB і зовнішніх адресованих світлодіодних RGB-лінійок. Можливість вибору колірної гами та активації готових шаблонів у RGB Fusion 2.0 була й раніше, тепер істотно перероблена опція керування лінійками з адресованими світлодіодами. Для кожного світлодіода такої лінійки можна залучити цифрову адресацію, що дає змогу отримати в результаті унікальну колірну палітру світіння, формувати стилі та нові оригінальні варіанти підсвічування.

Материнські плати A520 серії передбачають можливість під'єднання адресованих світлодіодних лінійок (напруга живлення 5 В, 300 світлодіодів у лінійці). Для організації підсвічування засобами адресованих світлодіодних лінійок за допомогою програми RGB Fusion 2.0 можна залучити нові шаблони та варіювати численні параметри вибраного режиму світіння.

RGB Fusion 2.0
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і розширений функціонал застосунку RGB Fusion 2.0 дають нагоду швидко та максимально ефективно налаштувати підсвітку будь-якого сумісного з цією технологією пристрою. Об'єднуйте в одну схему підсвічування материнську плату та графічний 3D-пришвидшувач, периферійні пристрої та інші компоненти, надайте вашому ігровому ПК унікального неповторного вигляду і поділіться персональними профілями з друзями. Новий режим підсвітки <Гра> дає змогу застосувати доступні світлові ефекти до обраних ігрових застосунків, допомагаючи зробити розваги на ПК ще інтерактивнішими та придбати неоціненний ігровий досвід.

Кнопка Q-Flash Plus
Оновіть мікрокод BIOS без ЦП, модулів ОЗП і дискретної графіки
Завдяки фірмовій технології Gigabyte Q-Flash Plus для оновлення мікрокоду BIOS вам навіть не потрібно встановлювати в систему процесор, пам'ять, графічну плату та викликати меню BIOS Setup. Просто завантажте із сервера Gigabyte і збережіть на USB-флешнакопичувачі актуальну версію BIOS (змініть ім'я збереженого файлу на Gigabyte.bin), а потім натисніть спеціальну кнопку Q-Flash Plus. Трохи терпіння, і все готово!

Суцільнометалеві контакти
Материнські плати Gigabyte A520 серії обладнані ATX 12 В роз'ємами живлення процесора із суцільнометалевими контактами, щоб забезпечити безперебійну роботу ЦП, зокрема в умовах підвищеного навантаження.

Захист від оксидів сірки
З'єднання сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), створюючи хімічні сполуки, що можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не зможе функціонувати. Встановлюючи резистори, стійкі до впливу оксидів сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Характеристики Материнська плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon
Відеовиходи
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Дмитрий Шеремет
  • Продавець: Rozetka

  Будьте бдительны! Мать не поддерживает nvme с некоторыми процессорами:
  Supports only M.2 SATA SSDs when using an AMD 7th Generation A-series or Athlon™

  Переваги:
  Вид, разгон, порты, цена
  Недоліки:
  Расположение Sata, "приколы" с nvme, долго тупит при загрузке в Биос.
 • Gooq Le
  • Продавець: Rozetka

  Материнская плата Gigabyte A520M S2H (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16) - современная игровая материнская плата от всем известного производителя. Материнская плата не требовательна к корпусам и имеет минимальные размеры. Плата имеет MicroATX формфактор и построена на новом AMD A520 чипсете и процессорном разъеме AMD AM4 Socket. Материнская плата поддерживает процессоры AMD Ryzen 3000, 4000 G-Series и 5000 Series Desktop Processors. Присутствуют два слота под оперативную память стандарта DDR4, в которые можно установить до 64GB как обычной десктопной, так и серверной с поддержкой ECC. 4 шт SATA 6Gb/s и 1 шт M.2 slots позволяют подключить нужное количество накопителей. Производитель так же реализовал встроенные видеовыхода на материнской плате в виде DVI-D, HDMI, D-Sub (VGA), что позволяет осуществлять работу минуя установку дискретной видеокарты. В работе стабильна. BIOS хорошо продуман и структурирован. Производитель позаботился о гарантии на свое изделие на три года.

  Переваги:
  Продуманность, качество, цена
  Недоліки:
  Отсутствуют.
 • Вадим
  • Продавець: Rozetka

  Отличная материнская плата, планирую купить

  Переваги:
  A520, для тех, кому не нужен разгон, но нужно качество
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення