Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
  • AMD Ryzen 5000-серії, 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon

Опис Материнська плата Gigabyte A520M Aorus Elite (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Цифровий VRM-модуль на базі силових МОП-транзисторів Low RDS (on), схема живлення 5 + 3 фази
Підсистема живлення материнських плат GIGABYTE родини AORUS у складі цифрового PWM-контролера та силових МОН-транзисторів Low RDS (on) організована за схемою 5 + 3 фази, забезпечує гарантовану працездатність процесорів AMD Ryzen 5000-ї серії та 3-го покоління та інших енергоємних компонентів материнської плати, а також підвищену продуктивність і апаратну масштабованість платформи загалом.

Високошвидкісний канал Gigabit LAN і автоматичний розподіл трафіку
Мікросхема Realtek RTL8118 GbE LAN — це високопродуктивний мережевий контролер для ігрових ПК, наділений можливістю автоматично розподіляти ресурси смуги пропускання мережевого інтерфейсу, для забезпечення найвищого пріоритету для призначеного застосунку, зокрема й ігрового. Контролер має всі популярні функції, завдяки яким робота в інтернеті стає продуктивною й безпечною.

Роз'єм HDMI 2.1 для 4K/60P/21:9/захист контенту HDCP 2.3
HDMI 2.1 — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, обернено сумісний із версіями HDMI 2.0/1.4, який забезпечує одночасне передання засобами одного кабелю відеосигналу зі швидкістю до 48 Гбіт/с (вдвічі швидше інтерфейсу попереднього покоління). Засобами інтерфейсу можна одночасно передавати кілька відеопотоків в оригінальному для кінематографа форматі 21:9 (в зазначеному співвідношенні сторін знімається більшість фільмів), підтримуються технології Full HDR і HDCP 2.3 і забезпечується найкраще візуальне сприйняття медіаконтенту.

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК функціонуватиме у найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для під'єднання вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM та Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах GIGABYTE встановлюють аудіоконденсатори класу high-end. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерований сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

Антишумовий екран
Материнські плати GIGABYTE обладнані антишумовим екраном звукової підсистеми, який мінімізує вплив перешкод і наведень на чутливі аналогові компоненти аудіотракта на рівні схемотехніки друкованої плати.

Характеристики Материнська плата Gigabyte A520M Aorus Elite (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
  • AMD Ryzen 5000-серії, 3-го покоління/AMD Ryzen нового покоління з графічним ядром Radeon
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення