Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3080 Ti Gaming OC 12G 12GB GDDR6X (384bit) (1710/19000) (2 х HDMI, 3 x DisplayPort) (GV-N308TGAMING OC-12GD)

4 відгуки

Код:  306568653

Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Опис Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3080 Ti Gaming OC 12G 12GB GDDR6X (384bit) (1710/19000) (2 х HDMI, 3 x DisplayPort) (GV-N308TGAMING OC-12GD)

WINDFORCE 3X
Система охолодження WINDFORCE 3X представлена одним 80-мм і двома 90-мм вентиляторами з унікальною конфігурацією лопатей (центральний вентилятор обертається в альтернативному напрямку), а також 7 мідними тепловими трубками та масивним мідним радіатором. Прямий контакт теплових трубок і основи радіатора безпосередньо з ГП, а також технології 3D Active і Screen cooling, забезпечують ефективне відведення тепла, підвищену продуктивність і комфортний температурний режим.

Альтернативне обертання вентиляторів
Унікальна технологія Alternate Spinning дає змогу неабияк знизити негативний ефект від турбулентності й істотно наростити тиск повітряного потоку.

Розподілений повітряний потік
Інженери GIGABYTE запропонували схему, згідно з якою обертання двох сусідніх вентиляторів відбувається в протилежному напрямку, отже, напрямок повітряного потоку між ними збігається, знижується турбулентність і збільшується тиск охолоджувальних

Вентилятори 3D Active
Засоби технології 3D Active організували напівпасивну схему охолодження, вентилятори залишаються вимкненими, коли навантаження на ГП невелике, зокрема в іграх, не вимогливих до апаратних ресурсів.

Унікальний дизайн лопатей вентиляторів
Повітряний потік розсікається лопатями крильчатки особливого профілю з ребрами та нагнітається в потрібну зону.

Мастило Graphene NANO
Наномастило Graphene здатне продовжити термін експлуатації вентилятора з підшипником ковзання у 2.1 раза, що відповідає тривалості терміну експлуатації дворядного підшипника кочення, водночас рівень шумового складника набагато нижчий.

Розподіл потоків
Подовжений конструктив радіатора дає змогу пропускати повітряний потік, забезпечуючи відведення тепла якнайкраще.

Масивна мідна пластина & теплові трубки
Основа радіатора стикається безпосередньо з кристалом ГП і мікросхемами відеопам'яті, а композитні теплові трубки з'єднують мідне плато з масивом набраних пластин радіатора. У такий спосіб організоване ефективне відведення тепла від ключових компонентів.

RGB Fusion 2.0
Параметри колірної схеми, 16,7 млн. колірних відтінків, численні світлові ефекти та можливість синхронізувати плату з іншими пристроями родини AORUS.

Захисна металева пластина
Тильна поверхня друкованої плати накрита металевою пластиною, яка надійно захищає конструктив загалом та розпаяні на платі компоненти зокрема, від пошкоджень, наприклад, у разі падіння виробу, а також допомагає мінімізувати навантаження на вигин і кручення.

Технологія Dual BIOS
У режимі Silent рівень шуму від вентиляторів істотно нижчий. Для активації обраного режиму після перемикання потрібне перезавантаження. Стандартно запущений режим OC.

Повністю автоматизований процес
Повністю автоматизований виробничий процес гарантує високу якість друкованих плат і усуває можливість виникнення гострих виступів роз'ємів для пайки, які розташовані на поверхні друкованої плати. Продумана конструкція оберігає ваші руки від порізів або запобігає ненавмисним ушкодженням компонентів під час створення системи.

Характеристики Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3080 Ti Gaming OC 12G 12GB GDDR6X (384bit) (1710/19000) (2 х HDMI, 3 x DisplayPort) (GV-N308TGAMING OC-12GD)

Країна-виробник
Частота пам'яті
 • 19000 МГц
Графічний чип
Частота ядра
 • 1710 МГц
Система охолодження
 • Windforce 3X
Пропускна здатність пам'яті
 • 912 GB/s
Обсяг пам'яті
Роз'єми
Максимально підтримувана роздільна здатність
 • 7680x4320
Підтримувані 3D API
 • DirectX 12, OpenGL 4.6
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Владислав Бойчук
  • Продавець: Rozetka

  Карта отличная, система охлаждения максимально тихая даже на предельных оборотах. Цена кусается, но 3080Ti всего на 5% слабее чем 3090, поэтому в наших реалиях это ещё нормально.
  Бэкплейт металлический, всё сделанно очень качественно, + производитель даёт 4 года гарантии на свой продукт.
  Теперь в Cyberpunk 2077 и RDR2 можно играть с комфортом.
  Рекомендую к покупке.

  Переваги:
  Тихая, мощная, 4 года гарантии
  Недоліки:
  Нет
 • Александр Кудинов
  • Продавець: Rozetka

  wolfenstein: youngblood в 4к на максимальных rtx fps за сотню и кушает 330w, при вертикальной синхронизации 270w. На 40-овом 4к телике экспириенс улетный, как и цены, к сожелению, потому как можно было бы и проц помощьней купить (6700к) и мать...

  Переваги:
  Мощная видяха
  Недоліки:
  Цена дорогая, потребление энергии
 • Максим Охрименко
  • Продавець: Rozetka

  Для тех кому интересны температуры приложил фото. Запущен Cyberpunk 2077 на максималках с лучами и DLSS на AUTO.

  Переваги:
  Тихая, Быстрая
  Недоліки:
  Можно было и по дешевле)))
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення