Відгуки покупців про Корпус GameMax MT804-SE Black 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Александр
  • Продавець: Rozetka

  Современный корпус формата Full ATX/ ATX/ Micro ATX и типоразмера Miditower. Вмещает видеокарты до 350 мм длиной и кулер ЦП высотой до 158 мм. Встроенных вентиляторов в комплекте нет, поэтому ставлю 4-ри звезды.

  Переваги:
  Управление скоростью вращения вентиляторов, кардридер, USB 3.0
  Недоліки:
  Тонковат металл из которого он сделан, но это не критично
 • Юрій
  • Продавець: Rozetka

  Что могу сказать корпус за свои деньги норм.Невижу смисла переплачивать за дорогие корпуса ели у вас какой нибудь i3 или i5 так как вентиляция уберет -2-4°.
  Так то берите дешевий корпус и не партесь.Етот корпус норм и места много, так что можно будет расположить все комплектующие и даже какая нибуть gtx 1060 влезет бес труда.

  Переваги:
  Цена, внешний вид, место для комплектующих.
  Недоліки:
  Картонний , но за свою цену просить чево нибуть качесвеней глупо.
 • Павло
  • Продавець: Rozetka

  Дуже хороший корпус під бюджетну збірку персонального копм'ютера. Недорогий, а тому й надзвичайно універсальний. Для мене найбільшою перевагою цього корпусу є його надійність в роботі. Всі комплектуючі встановив доволі швидка та підключив без танців з бубном. Охолодження працює добре, а продумана форма корпусу також забезпечує вільне надходження холодного повітря. Корпус має класний дизайн та ненав'язливу підсвітку в мінімалістичному стилі.Багато роз'ємів та широкий функціонал. Я не шкодую, що взяв саме його. Раджу!

  Переваги:
  Недорогий, встановлення, якіснть, роз'єми, охолодження, дизайн, підсвітка
  Недоліки:
  Не знайшов