Розмір миші

Опис Миша Dell MS116 USB OEM Black (570-AAIS)

Це оптична миша з високою роздільною здатністю, вона має більш високу точність як порівняти зі звичайними оптичними мишками, що забезпечує точний контроль над кожним рухом курсору. Оптична технологія дає змогу маніпулятору працювати на більшості поверхонь, включно з пластмасою та деревом. Миша прекрасно доповнить будь-який сучасний комп'ютер. Ця дротова миша із сучасним профілюванням призначена для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Тихе колесо прокручування та спеціальне покриття забезпечують надзвичайно високий рівень комфорту. Завдяки ергономічній формі, миша чудово лежить у руці, не викликає втоми під час роботи.

Характеристики Миша Dell MS116 USB OEM Black (570-AAIS)

Країна-виробник
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Розмір миші
Додаткові функції
 • Швидкість відстеження курсору: 1000 dpi
Інтерфейс
Колір
Кількість кнопок миші
Тип датчика
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • I Vit
  • Продавець: Rozetka

  Очень громкая мышь, раздражает щелканье. Жесткая. Все старые мышки мягче и тише.

  Переваги:
  Вероятно, надежная.
  Недоліки:
  Очень громкая.
 • Валерия Можная
  • Продавець: Rozetka

  Идеальная мышка: всё, что нужно, и ничего более. Отлично работает, щелчок не слишком шумный, очень удобное колесико. Довольно длинный шнур. В целом выглядит надёжно, материал хороший. Классный дизайн, ничего лишнего (даже названия бренда не видно, вся информация снизу).
  Но форма мышки немного непривычная, она будто более плоская, чем в обычных моделях. Это не плохо, просто первые дни может быть не очень удобно (спустя несколько дней работы эта форма покорила моё сердце, к обычной возвращаться больше не хочется).
  После покупки ноутбука и мыши Dell, бренд стал моим любимым - никаких недостатков, высокое качество, безупречная работа.

  Переваги:
  Интересный дизайн, отличная работа, хорошее качество
  Недоліки:
  Необычная форма (не является недостатком, просто нюанс, к которому нужно привыкнуть)
 • Николай Огиенко
  • Продавець: Rozetka

  Проста та зручна. Чітко працює. Дякую.

  Переваги:
  Працює
Дивитися всі відгуки →

Відео з Миша Dell MS116 USB OEM Black (570-AAIS)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.