Питання покупців про Монітор 27" Dell S2722QC (210-BBRQ) 4K UHD IPS / 8-Bit+FRC / USB Type-C Power Delivery 65W

48 відгуків Код:  343799407
Цікавить додаткова інформація?
 • Денис Демченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Добрий день. Допоможіть знайти кабель USB-C довший за стандартний, бо дуже короткий, не зручно користуватись. не можу підшукати заміну, щоб і відео сигнал і зарядка працювали.

 • Артур
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Добрий день, таке питання - якщо цей 4к монітор підключати до маку в режимі 2к, то картинка буде краща за аналогічний монітор 2к ?? наприклад 27" Dell S2722DC ??? Або буде аналогічною, наскільки відомо, то нативне для мака це 2к, тому навіщо підключати 4к монітор в режимі 2к, якщо можно взяти відразу 2к монітор??? чи все таки буде різниця на користь 4к монітору?? Хто що може сказати з цього приводу, поділиться, будь ласка, досвідом.

 • Ігор Божко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купив даний монітор у вересні 2023р. Все працювало чудово - жодних нарікань на якість картинки або биті пікселі. Цього тижня, після зміни ІБП почались проблеми - раз на годину в моніторі зникає зображення десь на 1,5 секунди при цьому чутно різкий звук схожий на тріскання (можливо із вбудованого динаміку). Чи хтось мав справу із такою ситуацією? Які є варіанти вирішення?

 • Максим Назарчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Доброго дня
  ще буде у наявності?

 • Владислав
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чи можна замовити перевірку монітора на биті пікселі?
  перед тим як забираю товар

  • Олександр Шугуров

   Сам зроби перевірку безкоштовно

 • Даниил Климов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Приобрел данный монитор почти год назад. Сегодня он внезапно потух а потом заискрился. С остальной техникой все хорошо, эксплуатировал монитор нормально. Куда обратиться за гарантийным обслуживанием?

 • Роман
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  а підкажіть чи працюють USB, якщо монітор під'єднаний по HDMI ?

  • Юрій Юрій

   ні. таке не можливо. Hdmi це суто звік і картинка !

 • Олександр К.
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Підкажіть хто і який софт для монітора використовує при роботі з MacBook m1 ?

  Переваги:
  Power delivery
  Недоліки:
  Повільна передача даних при пріоритеті на якість картинки
 • Александр Лысенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купил данный монитор, при включение/отключении любого устройства происходит писк(похожее больше на ультразвук, не знаю как объяснить) в мониторе (примерно от 5-10 секунд).
  Это нормально?

  • Олег Пащенко

   Такая же проблема,купил сегодня.Небойсь теперь возврата средств буду ждать 14 дней.

 • Олег Ткаченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  На запитання де чек, продавець на розетці казав що в коробці в середині, прийшовши додому, чека не знайшов!

  • Максим Саламаха

   Але чому товар ви оцінили в одну зірку?

 • Андрей Маслов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Использую монитор в паре с Mac Studio. Подключен через USB Type-C. В какой-то момент монитор начал довольно сильно мерцать (судя по отзывам такая проблема наблюдается у многих). Потыкал разные настройки (частоту обновления, приоритизацию разрешения/скорости, сделал фактор ресет) — но ничего не помогало. Отключил Type-C от мака и обратил внимание что на мониторе продолжает отображаться часть рабочего стола. Если присмотреться, то можно за сообщением разглядеть часть карточки/интерфейса Trello. Вытянул питание, оставил на какое-то время — изображение не пропадает. Собственно вопрос — и что с эти делать?

  • Алексей Эр

   Аналогичная ситуация. Буду сдавать

  • Коля Панасюк

   Андрій, якось вирішили цю проблему? У самого така ж проблема виникла, але з іншим монітором Philips 279M1RV. Два тижні працював в парі із Macbook pro 16 на M1. В один момент підійшов до робочого столу, розбудив макбук із сну (підключений до монітору по type-c - type-c thunderbolt4) і на моніторі усе замигало, після цього також залишився статичний контент на екрані, навіть при підключенні до нього Xbox s. Також після цього почалося мерехтіння в Philips 279M1RV, навіть почав мерехтіти із Xbox по hdmi. Таке враження, що робота зовнішніх моніторів, які підтримують type-c, в парі із mackbook pro m1 спричиняє якусь проблему, яку еппл або виробники моніторів приховують

  • Виктор Сухомлин

   Это беда совместимости конкретно этой модели монитора и маков на процессорах М, было подтверждение от саппорта Делл + Макруморс. Просто смирится и все.

 • Кирилович Віктор
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Здравствуйте, купил этот монитор еще пару дней назад к маку. И только сейчас заметил, что *по умолчанию для монитора* это 1920 на 1080. Если ставить 2к - все просто крупнее, 4к все в разы крупнее. Но все-таки когда смотришь видео , то замечаешь, что между фул хд и 4к разница есть и не маленькая. Но все, кроме видео на ютубе (ибо практически только там в 4к можно посмотреть что-то) , у меня идет в фул хд, верно? И по сути переплатил я пару тысяч исключительно за просмотр видео в 4к или я ошибаюсь?

  • Евгений Ткаченко

   А есть небольшая размытость в шрифтах или нет? Я брал такой же монитор на 2к, подключал к мак 13 про 2020 и изображение выглядело так себе даже после включения hidpi.

  • Леонид Ковалев

   Ошибаешься, мак всегда выводит изображение в родном для мониторе разрешении, то о чем ты говоришь это просто масштабирование, т.е. растягивание картинки.

 • Ласточкина Наталья
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Вчера привезли монитор, который я до сих пор не подключила, потому что в комплекте НЕТ КАБЕЛЯ для подключения к компьютеру.
  СЕРЬЕЗНО? Тебе приезжает монитор, а на провод, который должен соединять его с компьютером отсутствует. Я не знаю... пожлобились?
  Обошла несколько магазинов - его еще не так просто купить. Нужно заказывать.
  Я очень зла.
  Зато положили кабель для соединения с телефоном монитора напрямую.
  Где, блин, логика?

  Переваги:
  Еще неизвестно
  Недоліки:
  Нет HDMI-кабеля в комплекте
  • Віктор

   В характеристиках зазначена заводська комплектація, і так, там немає кабелю для ПК (окремо потрібно придбати).

  • Артем Ніколаєв

   Цей монітор має дуже хорошу кольоропередачу, тому класти дешевий HDMI кабель немає сенсу бо зображення буде не точним, а хороший HDMI суттєво збільшить ціну, В комплекті йде USB-C DisplayPort кабель. Я підключив саме через нього, оскільки маю в відеокарті такий вихід, та й цей монітор впринципі пропонується для професіоналів які працюють на ноутбуці, але хочуть вдома мати стаціонарний якісний монітор, тому HDMI тут явно в комплекті не доречний.

   Особисто я рекомендую підключатись по можливості саме через USB-C, або придбати хороший HDMI для нього.

  • Павло Яковенко

   Артем Николаев дело говорит, HDMI кабель в комплектации к этому монитору как корове седло. Это один из лучших мониторов для подключения к профессинальным мобильным рабочим станциям: Macbook, Dell latatide, HP Zbook, Asus Zenbook. Все они принимают сигнал и зарядку по usb-c, который в коробку Dell и положили. Вы бы еще пожаловались, что VGA кабеля нет.

 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купив сьогодні цей монітор і зіштовхнувся з проблемою, що мерехтить дисплей.
  Підключено до macbook pro 16.

  Це можливо вирішити чи це брак?

  Недоліки:
  Мерехтить екран
  • Артем Ніколаєв

   В цьому моніторі є підтримка Freesync, тому можливо справа в цьому. Спробуйте налаштувати правильну частоту видачі сигналу з свого ноутбука, в ідеалі поставити 59 герц, або 60. Функцію Freesync рекомендую завжди вмикати, навіть якщо не плануєте використовувати його для ігр. Тоді буде корректне відображення контенту з різною частотою кадрів.

  • Назар

   на м1? Пофіксив?

 • Олександр Деркач
  Продавець: Rozetka

  Вибачте, але що за модель безпровідної клавіатури на одному фото з монітором?)

 • Олександр Деркач
  Продавець: Rozetka

  Підкажіть, чи буде цей монітор працювати в 4к разом із ноутбуком Asus Vivobook Pro 16X ? В нього роздільна здатність 2k.

 • Роман
  Продавець: Rozetka

  Народ, хто працює з цим монітором, чи є в ньому така ж проблема (рандомні фрізи/блимає екран/залишаються сліди попереднього зображення) як і Dell S2721QSA (в якого немає підключення через type-c, а тільки через hdmi/dp) в парі з macbook pro на m1?
  Як мені вже це надоїло, в один прекрасний момент починає все блимати, та фрізити (помітив що особливо на темних/сірих фонах).
  Що я вже тільки не робив, підключав через hdmi, dp, замінював різні проводи, пробував різні кольорові профілі, бавився із налаштуванням самого монітору, у висновку нічого не допомагає. Ця проблема просто рандомно як з'являється так сама і зникає, я читав про це на reddit, але як її вирішити, так і не знайшов способу.
  До того була аналогічна проблема із моделлю Dell S2721H (не 4к), тестував на двох різних маках і також на м1, аналогічна проблема виникала згодом.

 • Олег
  Продавець: Rozetka

  Хтось юзав з М2 pro? Чи є мерехтіння?

 • Алексей Разумей
  Продавець: Rozetka

  Возможно ли его прикрепить к кронштейну/креплению для монитора?

 • Станіслав
  Продавець: Rozetka

  Привіт!

  Чи є на даний момент якісь проблеми у використанні з Macbook Air M1?

  Якщо зараз є якісь альтернативи (дорожчі також), але головне безпроблемні, порекомендуйте, будь-ласка.

 • Анатолий Мед
  Продавець: Rozetka

  Есть ли автоопределение источника сигнала? Или вход нужно выбирать вручную?

 • Тарас
  Продавець: Rozetka

  Станом на осінь 2023-го виправлено питання щодо сумісності із макбуками на м1 про?

 • Радомский Максим
  Продавець: Rozetka

  Підкажіть будь ласка. Хочу таких два монітора, щоб вони працювали з мак студіо через тайп-с. Все буде нормально працювати? На два робочих стола

 • Юрій Юрій
  Продавець: Rozetka

  Представник або Розетка -я на укр версії - а у вас в характериттиках значенн характерисчстик все на рос (

 • Юрій Юрій
  Продавець: Rozetka

  Чи є в ньому датчик освітлення - щоб міняв яскравість автоматично ?

 • Дмитро
  Продавець: Rozetka

  Чи можна в розʼєм usb c цього монітору підключити док dell wd15 з usb c,чи будуть працювати порти доку в такому випадку?

 • Микита Поліщук
  Продавець: Rozetka

  Монітор підключений по HDMI до ноутбука HP 250 G8, в випадковій кількості і послідовності дій від мене, періодично гасне екран на секунду. Шо доволі так дратуюче. Пошук в інтернеті не дав результатів, драйвери, прошивка остання

 • Алексей Николаенко
  Продавець: Rozetka

  какая длина кабеля питания?

 • Юрий Денщиков
  Продавець: Rozetka

  Кто знает, подскажите, где лучше качество изображения, в этом мониторе или в Dell P2723QE (210-BDFZ) посилання
  И как он себя ведет с М1?
  Монитор нужен для работы с видео.

  • Богдан

   не рекомендую =(
   брав не в розетцi, але використовую з macbook pro m1....

   но у цієї моделі є глюк, і в моєму випадку офіційні рекомендації не допомогли посилання

   він періодично починає тупо мигати ... то сильно то ледь замітно .. і працюючи за ним - очі на лоб вилізають =/

   I M1 підтримує 120 Ггц...а у цього монітора максималка 60. Ггц ... тобто краще взяти з вищою герцовкою


   На роботі в мене цей посилання

   З маком працює в рази краще, НО!! в ного нема type-C порта !! тобто треба буде купити перехідник type-C DisplayPort ... ну і не вийде переферію (мишку/клаву ) напряму в монітор підключити

 • Тарас Терлецький
  Продавець: Rozetka

  Скажіть, будь-ласка, у нього є Display port? На фото немає, а в характеристиках є...

  • Александр

   Тiльки Type-C та HDMI

 • Михайло Мельник
  Продавець: Rozetka

  Чи підійде для підключення до док хаба dell wd19, через type c?

 • Владислав Туманов
  Продавець: Rozetka

  Спустя 2 месяца использования столкнулся тоже с мерцанием. При чем не на маке, а на ПК. Но проверил лишний раз на Маке и там такая же проблема. Решить проблему можно или обращаться по гарантии?

 • Юрій
  Продавець: Rozetka

  Підкажіть будь ласка яка відстань від стола до нижньої частини монітора у найвищому положенні по регулюванню висоті?

  • Віталій Малашевський

   12.9-13см

  • Віталій Малашевський

   це від основи монітора, а від стола ~13.9

 • Иван Борозда
  Продавець: Rozetka

  Я шось не розмію для чого купляти монитор і підключати до макбуку
  А якщо я хочу просто підключити до комп'ютера і працювати з графічним планшетом то все получается з ним в порядку??

 • Богдан Жук
  Продавець: Rozetka

  Доброго дня! Скажіть будь ласка чому в опціях не доступна оплата частинами від МоноБанку? І коли вона буде?