Монітор 23.8" Dell P2422HE (210-BBBG) USB Type-C Power Delivery 65W / RJ-45 (LAN)

8 відгуків Код:  342178741
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1000:1

Монітор 23.8" Dell P2422HE (210-BBBG) USB Type-C Power Delivery 65W / RJ-45 (LAN)

8 відгуків Код:  342178741

Продавець:

9 899

9 055

Є в наявності

433

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Зручність без шкоди кольору
Завдяки технології ComfortView Plus, постійно включеної та вбудованої в екран, що знижує потенційно небезпечні викиди синього випромінювання та забезпечує неймовірну точність кольору, ваші очі відпочиватимуть. Завжди узгоджені кольори. Насолоджуйтесь узгодженими яскравими кольорами під будь-яким кутом огляду завдяки технології планарної комутації. Охоплення sRGB 99% забезпечує точну передачу кольору з перших хвилин. Витончений, стильний та продуманий. Стійка монітора дозволяє приховати кабелі, щоб простір виглядав організовано. Цей витончений монітор оснащений тристоронньою ультратонкою панеллю, невеликою основою та удосконаленою простотою у використанні системою керування кабелями. Зручність – це ключовий момент. Можливості нахилу, повороту у горизонтальній та вертикальній площинах та регулювання висоти монітора (діапазон регулювання висоти 150 мм) забезпечують додатковий комфорт під час роботи. Створений із турботою про вас. Прикріпіть до монітора тонку акустичну систему Dell (SB521A) та підвищіть якість звуку.

Підключення для ефективної роботи
Широкі можливості підключення. Зручне підключення до різних пристроїв завдяки різноманітним портам, серед яких 2х DisplayPort, HDMI, USB Type-C, RJ-45 та 4 x USB 3. 2 Gen. Порти швидкого доступу. Зручне спільне використання та доставка вмісту завдяки портам швидкого доступу, зручно розташованим на передній панелі дисплея. Простий рух. Переміщайтеся по меню та налаштуйте параметри екрана за допомогою простого та зручного джойстика. Продуктивність без кордонів. Завдяки надтонким рамкам із трьох сторін екрана можна безперешкодно переглядати контент на кількох моніторах одночасно. Крім того, ви можете підвищити продуктивність на 21% завдяки установці двох моніторів.

Dell Display Manager
Продуктивність для будь-якого обсягу завдань. Отримайте широкі можливості багатозадачної роботи та зручно розміщуйте вікна програм на одному або кількох моніторах завдяки функції Easy Arrange з 38 встановленими режимами відображення та персоналізацією до 5 вікон. Комфортне перемикання. Функція автоматичного відновлення запам'ятовує, де ви закінчили попередній сеанс, тому навіть після відключення та повторного ввімкнення живлення програми повернуться у стани, в яких вони перебували перед минулим вимкненням. Ключ до зручності. Заощаджуйте час завдяки клавішам швидкого доступу та легко налаштуйте параметри керування дисплеєм, щоб якнайшвидше приступити до роботи. Широкі можливості керування. За допомогою звітів з управління ресурсами ІТ-менеджери можуть оперативно отримувати інформацію про монітор та налаштовувати відразу кілька моніторів за одну операцію.

Екологічний підхід до сьогодення та майбутнього
Екологічні стандарти. Цей монітор відповідає найсучаснішим нормативним вимогам та екологічним стандартам, таким як Energy Star, EPEAT Gold3 та TCO Certified Edge Displays. Екологічна упаковка. Щоб зменшити вплив нашого виробництва на навколишнє середовище, упаковка цього монітора щонайменше на 75% складається з переробленого картону та не містить пінополістиролу. Енергозбереження. Економте електроенергію завдяки функції PowerNap, яка затемняє екран монітора або переводить його в сплячий режим, коли монітор не використовується. Дотримання принципів сталого розвитку. Dell Technologies прагне знижувати вплив на довкілля на всіх етапах життєвого циклу продукту.

Характеристики

Серія
Діагональ дисплея
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

 • Андрей Тржесневский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже задоволений монітором, який по суті може бути міні-хабом, оскільки одного type-c кабелю вистачає для підключення монітору та активування usb портів та RJ-45

  Переваги:
  RJ-45 роз'єм, USB концентратор, USB type-c, якість зображненя
  Недоліки:
  Не знайшов, може погано шукав
 • Оксанка Синьоока
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Очень хороший монитор. Хорошая цветопередача. Красный цвет действительно красный, в сравнении с моим старым, кстати тоже хорошим, монитором. Очень удобная регулировка. Верх — низ, положение по горизонтали, наклон. Масса портов из которых использую только один HDMI :) В общем, приобретением и сервисом я очень довольна! Одна только такая незадача, никак не получается установить dell display manager. Пишет, что Windows version must be win 10 1809 or above. А у меня установлена версия 1703 и переустанавливать отлично настроенную, привычную, быструю винду, ну никак не хочется! Может позже и переустановлю, а пока мне и так всё Ok!

  Переваги:
  Качество. Удобство. Надеюсь, надёжность.
  Недоліки:
  Нет.
 • Олександр Грінь
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монитор бомба!
  Брал для работы.
  Опыт пользования 2 мес.
  Раньше я к ноутбуку постоянно подключал-отключал аж 4 провода - морока. А теперь всё воткнул в монитор, а от монитора всего 1 провод в ноут и красота, и зарядка и интернет тебе и монитор....подставка устойчива, крепление надёжно, рекомендую.

Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення