• Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 1
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 2
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 3
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 4
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 5
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 6
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 7
 • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 8
 • Усе омріяне у кредит
Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) - зображення 1
Форм-фактор материнської плати
Тип корпусу

Опис Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB)

Кристалічний RGB-Титан
Panzer EVO RGB — ідеальне поєднання чотирьох масивних панелей із загартованого скла та чотирьох потужних RGB-вентиляторів в одному корпусі. Зі встановленим контролером вентиляторів ти можеш контролювати всю міць 18 світлодіодів кожного вентилятора, і насолоджуватися понад 100 різними динамічними ефектами RGB в одному з найкрасивіших корпусів.

Зручний апгрейд
Чотири попередньо встановлених вентилятори Vortex RGB 120 можуть самі по собі створити справді чарівну атмосферу, але часом хочеться більшого. не сумнівайся! Cougar Core Box підтримує до 8 вентиляторів RGB і до 4 RGB світлодіодних стрічок, цілком наповнює світлом весь твій ПК.

Передня панель керування корпусу
Для забезпечення зручного доступу та під'єднання всіх пристроїв передня панель Panzer EVO RGB обладнана безліччю роз'ємів: 1х3.1 USB Type C для новітніх пристроїв, 2хUSB 3.0 для високошвидкісних з'єднань і 1хUSB 2.0. Все це повністю забезпечують твої потреби в передавання даних, зручний аудіовхід/вихід дає змогу комфортно використовувати гарнітури, а вбудований контролер вентилятора — оперативно керувати функціоналом вентиляторів корпусу.

Підтримка новітніх стандартів і технологій
Підтримка п'яти різних формфакторів материнських плат, до чотирьох відеокарт із двома слотами на 390 мм, накопичувачів великої місткості, 4K, віртуальної реальності, неймовірно високі частоти кадрів і багато іншого — все це можливо з Panzer EVO RGB.

Дієве охолодження
Panzer EVO RGB дає змогу втілювати приголомшливі рішення для охолодження: до восьми вентиляторів і чотирьох радіаторів із водяним охолодженням для розсіювання тепла та продумана система укладання кабелів.

Рух повітря
Частина повітряного потоку передніх вентиляторів переспрямовується до задньої частини лотока для материнської плати.

Характеристики Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB)

Код виробника
 • Panzer EVO RGB
Країна-виробник
Потужність блока живлення
Форм-фактор материнської плати
Кількість внутрішніх відсіків 3.5"
 • 2
Кількість відсіків 2.5"
 • 4 + 2 (за рахунок відсіків 3.5")
Охолодження
 • Спереду - 140 мм x 3/120 мм x 3 (встановлені Cougar Vortex RGB)
  Зверху - 120 мм x 3/140 мм x 2
  Позаду - 120 мм x 1 (попередньо встановлені Cougar Vortex RGB)
  Знизу - 120 мм x 1/140 мм x 1
  Максимально кулерів: 8

  Підтримка водяного охолодження: спереду 360/280/240/140/120 мм, зверху - 360/280/240/140/120 мм, ззаду - 120 мм x 1, знизу - 140 мм x 1/120 мм x 1
Додатково
 • Передній порт введення/виведення:
  2 x USB 3.0
  2 x USB 2.0
  1 х Аудіовихід
  1 х Вихід для мікрофона

  Слотів розширення: 8
  Ручка керування кулерами
Кількість встановлених вентиляторів
Розміри
 • 266 x 612 x 556 мм
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 23

 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  Добрый день, вопрос представителю компании, не подходит кабель vdg для мат. платы aorus x570master для адресной RGB. Не подходит по размеру,штекер уже чем на плате, что делать?

 • Хелемский Игорь
  • Продавець: Rozetka
 • Хелемский Игорь
  • Продавець: Rozetka

  Так склалося, що я багато років вже займаюся тюнінгом різноманітних графічних станцій, причому головний напрямок - це саме інженерна опимізація і ні в якому разі я не претендую на художній зміст власних робіт. Але з часом мої клієнти стають все вибагливішими і просять надати тюнінгованому корпусу різноманітних властивостей, котрі йому, в варіанті "з коробки" не притаманні, - вимушено роблю і такі доопрацювання. Так ось, що стосується саме даного корпусу: до мене звернувся клієнт із побажанням зробити потужну графічну станцію на 2х відеокартах 1080TI XE, для професійного 3D-ренддерингу. Сказано-зроблено: конфігурація - MSI SLI PRO X399/RAM 64GB/2Way SLI 1080TI EX/SAMSUNG 970 PRO*2/СВО KRAKEN X72 і Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black. Зібрав. Під час збирання з'ясувалось, що . Почав тести і зрозумів, що все, про що писав Дмитрий Дмитрий - суцільна правда, але, коли людина збирає для себе, чи для знайомих - це припустимо, а коли тобі платять чималі кошти - ні. Потім тестування: я користуюся для стрес-тестів відеокарт в SLI-режимі HEAVEN 4 і за 5 хвилин ця шалено недешевацяця апрогріла мою кімнату (25 кв. м.) до 35 градусів, хоча температура на картах не підіймалася вище 65 градусів, а оскільки мені було замовником чітко заявлено щодо професійного і цілодобового використання даної машини, - я зрозумів, що потрібно щось змінювати і почав із того, що дозаказав 2 комплекти кулерів Cougar Vortex FCB RGB KIT., замовив з неекструдованого акрілу колорованого в масиві всі панелі корпусу, решітки декоративні під 6 додаткових вентиляторів на бокову стінку, для створення повітряної "петлі" із переду назад, смонтував все це і... далі було все, про що казав вище Дмитрий Дмитрий, але вибору в мене не було і я, через сайт виробника корпусу знайшов представництво і АСЦ Cougar в Україні. Їх інженери прозаймалися моїм корпусом цілий день і все працює тепер, як терба, навіть підсвітка на додаткових кулерах керується з основного пульту, а оберти кулерів - із кнопки на корпусі і з дистанційного пульта, крім того передбачено повне вимкнення окремих кулерів, чого, звичайно, не передбачено виробником в базовій комплектації. Ось такі справи.
  П. С.: для під'єднання 4-пін розємів до 3пін контактів вимушено порізали пластик контактних груп на кабелях; для підключення 10 кулерів на один блок керування - паяли і блок і роз'єми; для того, щоб правильно керувати обертами кулерів, з регулятора на передній частині - змінили розпайку на передній панелі корпусу.
  П. П. С.: Про це, найближчим часом представництво Cougar в Україні зробить офіційне відео і воно буде доступним для всіх бажаючих на їх офіційному сайті. Бажаю усім успіхів у IT-моддінгу/

  Переваги:
  Зовнішній вигляд і відмінна ергономіка, якщо не використовувати під SLI
  Недоліки:
  Кріплення на задній панелі, регулювання кулерів, як по живленню, так і по RGB, детальніше - в описі
  • Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB) фото від покупців 5
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Корпус Cougar Panzer EVO RGB Black (Panzer EVO RGB)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення