Оперативна пам'ять Corsair DDR4-4133 32768MB PC4-33000 (Kit of 2x16384) Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2K4133C19)

Код:  132693642

Обсяг пам'яті
Тип пам'яті
Частота пам'яті
Схема таймінгів пам'яті
  • CL19-25-25-45
Кількість планок
Призначення

Опис Оперативна пам'ять Corsair DDR4-4133 32768MB PC4-33000 (Kit of 2x16384) Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2K4133C19)

Модуль пам'яті Vengeance LPX розроблений для більш ефективного розгону процесора. Тепловідвід виготовлений з чистого алюмінію, що прискорює розсіювання тепла, а восьмишарова друкована плата набагато ефективніше розподіляє тепло та надає великі можливості для розгону.

Створено для високоефективного розгону
Модуль пам'яті Vengeance LPX розроблений для високоефективного розгону процесора. Тепловідвід зроблений із чистого алюмінію, що прискорює розсіювання тепла, а високопродуктивна друкована плата, що індивідуально розробляється, сприяє ефективнішому розподілу тепла та забезпечує великі можливості для розгону. Кожна інтегральна мікросхема проходить індивідуальний добір для визначення потенційного максимуму продуктивності.

Сумісність
У межах нашої процедури вичерпного тестування проводиться тестування продуктивності та сумісності майже на всіх доступних на ринку материнських платах і навіть на декількох платах, яких немає у вільному продажу.

Підтримання XMP 2.0
Одноразове настроювання — це все, що необхідно для автоматичного встановлення максимальної безпечної швидкості роботи комплекту Vengeance LPX. Ви отримаєте приголомшливо високий і стабільний рівень продуктивності без блокувань та інших відхилень.

Алюмінієвий тепловідвід
Максимальний ступінь розгону обмежується робочою температурою. Унікальна конструкція тепловідводу Vengeance LPX забезпечує оптимальне відведення тепла від інтегральних мікросхем у канал охолодження системи, щоб ви могли досягти більшого.

Створено для високоефективного розгону
Кожен модуль Vengeance LPX створений на основі високопродуктивної друкованої плати, що індивідуально розробляється, та ретельно відібраних інтегральних мікросхем пам'яті. Ефективне тепловідведення забезпечує охолодження, потрібне для розкриття потенціалу збільшення тактової частоти.

Компактна конструкція
Компактний форм-фактор оптимально підходить для розміщення в невеликих корпусах або в системах, де потрібно залишити максимум вільного внутрішнього простору.

Індивідуалізація вашої системи
Найкращі високопродуктивні системи вирізняються не тільки чудовими характеристиками, але й не менш чудовим зовнішнім виглядом. Комплект Vengeance LPX пропонується в різних колірних рішеннях, щоб його можна було дібрати під материнську плату, корпус… або просто під свій настрій.

Форм-фактор DDR4 оптимізований відповідно до новітніх систем DDR4 і забезпечує підвищену частоту та пропускну здатність, а також знижене енергоспоживання, порівнюючи з модулями DDR3. Для забезпечення стабільно високої продуктивності модулі Vengeance LPX DDR4 тестуються на сумісність у системах DDR4. Підтримка XMP 2.0 забезпечує зручний розгін в автоматичному режимі. Крім того, є кілька колірних рішень згідно з вашими перевагами.

Надійність, відома у всьому світі
Провідні фахівці з розгону, професійні гравці та збирачі передових систем довіряють високопродуктивним модулям пам'яті від Corsair, які надають їм впевненість і дають змогу пишатися виконаною роботою. Чи ставите ви нові рекорди, чи просто збираєте ігрову станцію своєї мрії, ви завжди можете покластися на модулі пам'яті Corsair.

Характеристики Оперативна пам'ять Corsair DDR4-4133 32768MB PC4-33000 (Kit of 2x16384) Vengeance LPX Black (CMK32GX4M2K4133C19)

Обсяг пам'яті
Країна-виробник
Тип пам'яті
Напруга живлення
  • 1.4 В
Частота пам'яті
Охолодження
  • Алюмінієвий радіатор
Ефективна пропускна здатність
  • 33000 МБ/с
Схема таймінгів пам'яті
  • CL19-25-25-45
Кількість планок
Призначення
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення