Відгуки покупців про Кулер Cooling Baby Q13 14

Загальний рейтинг

4,5
14 відгуків

Фотографії та відео покупців

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

Всі відгуки 14

 • Вахтанг Кокобинадзе
  • Продавець: Rozetka

  Думал не влезет из за оперативки, но потом снял оперативу, видяху, и все прошло Ок, пасту использовал в комплекте, также пришлось разобрать и немного согнуть - сделать ровнее металлическую перемычку крепеж, потому что не получалось его установить. В целом кулером доволен, как по мне довольно тихий. В биосе ничего не настраивал. За такую цену 5 звезд.

  Переваги:
  Цена, вентилятор 120мм
  • Вахтанг Кокобинадзе

   Никаких манипуляций с металлической перемычкой креплением делать не нужно, я выгнул ее назад, он так и должен тяжело защелкиваться, чем тяжелее тем лучше прижимает к процессору.

 • Иван Рутенко
  • Продавець: Rozetka

  Очень хорошо справляется с охладом.. Брал на замену боксовому кулеру от интел. На проц i3 4150 в раене 15 градусов стала меньше температура!! Установка порадовала.. Она очень легкая и простая... Те кто пишет что это не так.не слушайте..

  Переваги:
  Рекомедую
  Недоліки:
  Нет!!
 • Денис Светличный
  • Продавець: Rozetka

  Дует отлично, в мерефу за 1 день достав отлично подходит под 775 сокет а иммено проц Intel core 2 quad q6600

  Переваги:
  Ниже
  Недоліки:
  У кого как но у меня было очень сложно поставить кулер на колько в ход пошла даже ручка для писания
 • юрий мельник
  • Продавець: Rozetka

  слабенький для c2q 8200

  Переваги:
  підсвітка
  Недоліки:
  підійде лише для i3 чи якогось целерону
 • Alexec Feed
  • Продавець: Rozetka

  Кулер бомба!

  Переваги:
  Подсветка+хорошо дует
  Недоліки:
  Нет
 • Віталій Прушак
  • Продавець: Rozetka

  Попереджуючи питання "Чого взагалі купляв?" відповім - збирав комп для а-ля "офіс" на такому ж сокеті, як і в мене. Туди був потрібен кулер - тож вирішив придбати собі цей, для проби, а свій, боксовий, віддати туди (чого - буде зрозуміло нижче).

  Для початку - система: Core i5 3570K (не розігнаний, TDP=77W згідно офіційного сайту), мат. плата Asus P8H61, решта не важлива в цьому контексті (як, власне, і мат. плата:))

  Отже, візуальні враження:
  Комплект: кулер, перехідне кільце для кріплення кулера, кріплення перехідного кільця до мат. плати, термопаста.
  Термопаста - одразу полетіла до сміття, навіть не дивився, використовую Arctic MX-4.

  Перехідне кільце - пластик не із тих, що береш в руки і аж бридко, і сама його наявність - це плюс, багато башт продаються без нього.

  Пластикові кріплення - матеріал, як і кільце, наче нормальні, допилювати нічого не довелось.

  Підсвітка - то "понти для прієзжих" як на мене, але без неї не було. Корпус ПК розроблений для регуляції температури саме в закритому вигляді, а не без бокової кришки для створення вигляду діскотєкі.

  Враження від роботи:

  Для зручності перегляду, на всіх фото/скрінах у лівому верхньому кутку є номер і в тексті позначення #n.

  Насамперед, зацікавила форма радіатора і розмір вентилятора - досить ефективне рішення для Box-type кулерів. За посиланням можна дізнатися троха про кулери, їх форми та ефективність => посилання

  Температура:
  На боксовому кулері мав в простої 43-46 градусів (так, він також не витягував, і це причина цієї авантюри), із цим маю 48-52 (#1).
  На стрес-тесті Aida64 температура, при 100% завантаженні, піднялась з ~75 градусів на боксі до ~85 на цьому (#2). Докладніше - на скріншотах у вкладенні (#3-5).

  Шум:
  Одразу зазначу - для мене це зовсім не вирішальна річ, але на слух, різниця у порівнянні із боксовим - колосальна. Рівень боксового не заміряв, але цей, вже заради повної картинки, поміряв, правда мобільним додатком і я не знаю, чи можна йому довіряти. Фото також у вкладеннях.
  Трохи пояснення до них:
  Фото 1 (58 дБ, #6) - працюють 4 вентилятори - процесорний (цей кулер), корпусний (Chassis, його оберти видно на попередніх фото) та 2 вентилятори відео карти (GTX 560 ti), фото із відкритою кришкою, телефон над відео картою. Оберти - ~900-950.
  Фото 2 (48 дБ, #7) - ті самі вентилятори, але закрита кришка, телефон на відстані до 10 см від корпусу. Оберти - ~900-950.
  Мушу зазначити, під час написання відгуку, ще раз запустив стрес-тест і заміряв рівень шуму при 100% навантаженні - працюють 4 вентилятори - процесорний (цей кулер), корпусний (Chassis) та 2 вентилятори відео карти, фото із відкритою кришкою, телефон над відео картою. Оберти - ~1530 - це максимум цього кулера - рівень той самий, ~58 дБ.

  Особисте враження:
  Підсвітка зайва, хібашо для вашої естетики.
  Саме цей кулер на процесор із таким TDP ставити не раджу, хоча працювати буде і не вимкне компьютер від перегріву (можливо).
  Так, він дуже тихий, але це досягається лише завдяки поєднанню низького RPM та вдалої форми радіатора. У разі надважкого навантаження цей кулер може не витягнути через обмеження RPM - він має 1400 +/- 10% RPM максимально (на тесті 1555).
  Загальна оцінка - 4. Величезний мінус за те, що не відповідає заявленій 85 TDP, і плюсик за регуляцію обертів із такою ціною.

  Переваги:
  Ціна, рівень шуму
  Недоліки:
  До 85 TDP зовсім не дотягує
 • Вадим Гаращенко
  • Продавець: Rozetka

  на xeon 5440 3.00ггц температура до 70 доходит, подойдет только для процессоров с tdp до 65w

  Переваги:
  шикарный вид за свои деньги
  Недоліки:
  очень тугое крепление, боялся материнку повредить
 • Анатолій Ревуцький
  • Продавець: Rozetka

  Для процесора до 65 Вт підходить ідеально, на більше не розраховуйте. Підсвітка нормальна, м'яка . На максимальних обертах шумить , але не критично . За свої кошти нормальний кулер ,за боксові кращий, звичайно в своєму сигменті. Різниця з боксовими від 8 до 17 градусів, це різні моделі під Intel та AMD.

  Переваги:
  Не погано зроблений.
  Недоліки:
  нет
  • Artem

   На 65 в тож нарм будет

 • Роман Хворостяный
  • Продавець: Rozetka

  широкий, светится, тихий. думал на станет на мою микро-мини ATX, но стал в тютельку, рад покупке

  Переваги:
  все
  Недоліки:
  пока не заметил
 • Ваня Федотов
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте, охладит ли он процессор intel Xeon e5 2620v2 TDP 80 W
  И он станет на переходное кольцо 2011?

  • Стас Винченко

   охладит. Совместимость с 2011 не заявлена