• Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 1
 • Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 2
 • Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 3
 • Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 4
 • Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 5
 • 10% на бонусний рахунок за оплати карткою Visa
Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641) - зображення 1
Під'єднання
Розмір миші
Призначення
Тип датчика

Характеристики Миша Bloody P80 Pro USB Black (4711421940641)

Під'єднання
Розмір миші
Додаткові функції
 • Роздільна здатність: 16000 CPI, регульоване
  Час відгуку: 0.2 мс
  Частота опитування: 125 - 1000 Гц/сек
  Вага: 272 г
Інтерфейс
Призначення
Комплектація
 • Миша
  Посібник користувача
Кількість кнопок
Колір
Тип датчика
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 29

 • Владимир
  • Продавець: Rozetka

  Шикарная крыса.
  Пользуюсь больше года.
  1. Вес регулируется (внутри мышки есть доп груз грам на 10) можно снять
  2. Я пальцами (когтями) держу, с дэфэндэром была лажа, при когда нада было в верх, в низ, смотреть, изза жирности корпуса упералась в лодонь. Тут ВСЕ ОК, КАК ДЕДУШКА КРЫС Х7 ЗАВЕЩАЛ.
  3. Не мало важный момент (на мое мнение) если будете коврик брать, берите с малым зерном, ячейкой, у блади есть контрол (НЕБЕРИТЕ ЕГО) у него покрытие рефленое, берите спид...
  Хорошая мыша.
  4. На норм ковре можно настроить минимальный отрыв-отключение 2мм от поверхности ковра...

  Переваги:
  Все ок за вменяемые деньги
  Недоліки:
  Нужны руки из правельного места, чтобы крыс похудел.
 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  Мышь иногда ведёт себя очень непредсказуемо, будто изменилось dpi, (хотя оно такое же), а сама мышка рывками двигается. Коврик хороший. Возможно брак, если не получится решить проблему - буду менять...

 • Олексій О.
  • Продавець: Rozetka

  Миша супер.
  +++ Сенсор - 3389. За таку ціну лише Hator Deigh V2 таке має. (Але кажуть що комусь ще приходять старі версії Бладі на 3360 - майте наувазі що мій відгук про нову версію)
  + Скрол - м'які, але дуже чіткі відсічки. Фальшивих спацювань ще не маю. Але не думаю що з оптикою час це може змінити. Хоч і у Deigh скрол добрий, але цей приємніший.
  + Зборка якісна. Бокові кнопки натискаються краще ніж у Deigh V2, але тактильно більш помітні на корпусі, знайте це ті кому бокові кнопки не потрібні. Але це суб'єктивно - бо на моїй Deigh схоже що брак ближньої лівої кнопки - більш утоплена і тактильно в'яла, але працює надійно.
  + По фото думав що щілини для підсвітки заважатимуть, але ні - миша приємна і для "долоні", і для "пальців".
  = Матеріали - спинка краще ніж у Deigh V2, але не надто. Боковини зручні, але гума у Deigh краща. Хоча з часом мабуть ця миша виграє на зносостійкість.
  - Ергономіка у Deigh V2 краща. Але і ця миша досить комфортна, якщо звикнути (я звик за кілька днів роботи і за пів-дня гри). Нижні грані спершу тактильно відволікають, але звикаєш за день-два.
  - Легкий високий писк присутній, але лише якщо прикладати вухо до миші. У користуванні непомітний. Найбільш помітно якщо активне ПО, а якщо вимкнуте то майже не чути. Побачимо чи ситуація деградує, але у Deigh писку зовсім немає.
  - Металеві ніжки. Суб'єктивно, але мені тефлон краще - чіткіший контроль. З металом почуваюся як корова на хокейному полі. Але маючи попередній досвід (4 роки на Бладі V2M) звик швидко. А от хто ніколи не юзав металеві ніжки - може бути незвичним. Воно ковзає наче на антигравітації, і точність залежить від моторики руки - потрібно відносно довго звикати, або шукати відповідну поверхню.
  - Висота відриву. Я не дуже сильно тестував, але у Бладі вона вище на дефолтному налаштуванні. Хоча і можна додати своє, але дефолтне каже що воно на мінімумі. А у Хаторів там просто вибір Ближній-Дальній, і ближній норм працює, а дальній такий же як мінімальний у Бладі. Але не підпишуся під цим, бо не експериментував багато. Хоч як там - я тут дискомфорту не маю від висоти відриву.

  Deigh V2 поки на лаві запасних, чисто за бокові кнопки (хоча це мабуть брак персонально мого екземпляру) і трохи більш "потну" спинку. Теж гарна миша, але є нюанси - кому що важливо. Обидві - неймовірно якісні і багаті, як для бюджетного сегменту. Обидві мабуть претенденти на "народну" мишу, якою колись були Х7.
  Якщо щось цікавить по обом мишам - питайте,

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.