Монітор 27" BenQ PD2720U Dark Grey (9H.LHKLA.TBE)

1 відгук

Код:  80704083

Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс GtG
Яскравість дисплея
 • 350 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • Динамічна: 20М:1
 • Ultra HD 4K (3840х2160)

Опис Монітор 27" BenQ PD2720U Dark Grey (9H.LHKLA.TBE)

Фахівці творчих професій пред'являють підвищені вимоги до техніки, яку використовують у своїх проектах — важлива кожна деталь як зовнішнього вигляду, так і внутрішнього вмісту. Найважливішим критерієм у виборі монітора для дизайнерів є якість кольоропередачі, адже впевненість у тому, що кольори будуть бездоганно точними, є запорукою успіху у роботі над проектом. З огляду на це, новий монітор для дизайнерів BenQ PD2720U має елегантний зовнішній вигляд і бездоганну кольоропередачу, а щоб підвищити загальну продуктивність, монітор сумісний із колірним простором DCI-P3 і Display P3, і пропонує під'єднання Thunderbolt 3 для ефективнішого передавання зображень і даних.

Монітор BenQ PD2720U підтримує новітні стандарти кольоропередачі P3 і DCI-P3, щоб гарантувати єдину колірну палітру для всіх дизайнерів. Оскільки все більше програм, пристроїв і веб-сайтів використовують колірний простір Display P3, BenQ PD2720U також постачається з повною сумісністю з цим новим колірним стандартом, що дає змогу фахівцям з дизайну без зусиль завантажувати та відображати зображення, імпортовані з різних джерел. Крім того, монітор BenQ PD2720U охоплює 96% DCI-P3, а також 100% sRGB, 100% Adobe RGB і Rec. 709 кольоровий простір, з використанням технології IPS із широким кутом огляду — це дає змогу мінімізувати колірний зсув і зробити роботу професіонала більш точною і комфортною. Крім цього, монітор BenQ PD2720U обладнаний технологією HDR10, що дає змогу дизайнерам попередньо переглядати HDR контент у процесі редагування, забезпечуючи бажані результати для своїх остаточних робіт.

Як і в інших моніторах PD серії, у новому моніторі PD2720U реалізований режим CAD/CAM, особливо важливий у створенні каркасних моделей і технічних ілюстрацій. Пропонуючи чудову контрастність, режим CAD/CAM підкреслює найдрібніші деталі, створюючи неймовірні зображення в Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA або інших програмах для проектування.

Особливістю монітора BenQ PD2720U є можливість під'єднання Thunderbolt 3 через 2 порти USB-C, що дає розробникам одночасно використовувати два 4K-монітори з послідовним під'єднанням, що надзвичайно підвищує продуктивність на кожному етапі робочого процесу.

Монітор BenQ PD2720U обладнаний зовнішнім контролером другого покоління, який дає змогу дизайнерам налаштовувати ярлики для швидкої роботи з часто використовуваними функціями. Контролер містить 3 окремі функційні клавіші, а також джойстик, щоб користувачі самі могли призначати ті функції, які їм найбільш необхідні в роботі. Крім того, дизайнери можуть регулювати яскравість, контрастність і гучність монітора залежно від своїх уподобань. Щоб повернутися до попереднього рівня настроювань, дизайнери можуть просто натиснути клавішу повернення, щоб миттєво повернутися на попередній рівень.

Монітор BenQ PD2720U є незамінним помічником для професіонала, пред'являє підвищені вимоги до якості зображення й точності кольоропередачі.

Характеристики Монітор 27" BenQ PD2720U Dark Grey (9H.LHKLA.TBE)

Діагональ дисплея
Країна-виробник
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс GtG
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 350 кд/м²
Тип матриці
Інтерфейси
 • 2 x HDMI
 • DisplayPort
Контрастність дисплея
 • Динамічна: 20М:1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Роман Масло
  • Продавець: Rozetka

  27 дюймов 4к. самый оптимальный размер...крутой экран.

  Переваги:
  AHVA 4к безрамочный
  Недоліки:
  цена
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення