Форм-фактор материнської плати
Тип корпусу

Опис Корпус AZZA Celesta Black (CSAZ-340)

Celesta від AZZA — це сучасний корпус типорозміру Mid Tower, вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому куди полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.

Корпус має всі необхідні роз'єми й інтерфейси, такі як: USB, аудіороз'єм і роз'єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується добре продуманими вентиляційними отворами. Завдяки використанню якісних матеріалів корпус AZZA Celesta не гнеться й не гримить.

Для корпусу характерна низка важливих особливостей: прекрасне обдування, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримання інтерфейсу USB 3.0.

Характеристики Корпус AZZA Celesta Black (CSAZ-340)

Код виробника
 • CSAZ-340
Країна-виробник
Потужність блока живлення
Форм-фактор материнської плати
Кількість внутрішніх відсіків 3.5"
 • 2
Кількість відсіків 2.5"
 • 4
Охолодження
 • Опціонально:
  Лицьова панель: 3 х 120 мм або 3 х 140 мм
  Верхня панель: 2 х 120 мм або 2 х 140 мм
  Задня панель: 1 х 120 мм

  СПО:
  Лицьова панель: 280 мм/360 мм
  Верхня панель: 240 мм/280 мм
Розміри
 • 470 х 210 х 400 мм
Вага
 • 6 кг
Тип корпусу
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Борис Шкрыль
  • Продавець: Rozetka

  Корпус действительно хорошо выглядит.Подсветка лицевой панели не раздражает потому что средней яркости.Брал корпус на Розетке,вообще полностью собрал здесь человеку системный блок ,и плюс купил классный монитор от Phillрs со стереозвуком и MHL.Я рекомендую ,так как этот корпус не светит дешёвой китайщиной,а наоборот выглядит стильно и не режет глаза когда играешь в темноте.Он явно не для тех,кто любит "новогодние ёлки".Металл не супер,но люфтов и прочей фигни нету ,как и заусенцев. Да и давно уже никто не покупает корпус весом десять килограмм,вентиляторы при правильных руках можно выставить тихо,и в то же врем продувают они хорошо.

  Переваги:
  Красиво и не очень ярко светит,работает тихонько по правильной настройке.Качество хорошее.
  Недоліки:
  Нету недостатков за такую цену.Ктотсобираетткоипы бюджетом более 1000долларов те пусть покупают корпуса дороже,но не факт что они будут лучше.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення