• Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) - зображення 3
Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Xeon Scalable Processors Family (165W) Processor

Опис Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16)

Підтримка процесорів Intel Xeon Scalable і пам'яті з корекцією помилок
Материнська плата Z11PA-D8 створена для сімейства процесорів Intel Xeon Scalable і дає змогу домогтися збільшення їхньої продуктивності на рівні певних ядер. Ця плата підтримує чотири канали пам'яті, що забезпечують зростання пропускної здатності пам'яті на 50% і збільшення продуктивності всієї системи в 1.65 раза, порівнюючи з попереднім поколінням процесорів. Платформа Intel Xeon Scalable також забезпечує в 4.2 раза більше віртуальних машин (ВМ), порівнюючи із системами попереднього покоління.

Два роз'єми M.2 для розгортання RAID на базі SSD
Масив з SSD-накопичувачів у конфігурації RAID 0 забезпечує зростання швидкості запису та швидкості читання даних на 40% і 84% відповідно проти одного накопичувача SSD формату M.2. Якщо ж пару пристроїв M.2 під'єднати в конфігурації RAID 1, можна створити дзеркальний дисковий масив для резервування даних. Плата Z11PA-D8 підтримує рішення Intel Virtual RAID on CPU (VROC) на базі твердотільних накопичувачів NVMe SSD і технології Intel Volume Management Device. Для активації VROC-конфігурацій пропонуються опціональні ключі. Це рішення використовується для створення RAID-масивів, що складаються з твердотільних накопичувачів NVMe з прямим під'єднанням до процесора, яке дає змогу зменшити затримки, збільшити пропускну здатність і знизити енергоспоживання підсистеми на 15 Вт, порівнюючи з традиційними апаратними RAID-рішеннями.

Високошвидкісний інтерфейс для сучасних накопичувачів
Плата Z11PA-D8 обладнана двома роз'ємами OCuLink для прямого під'єднання сумісних NVMe-пристроїв без потреби використовувати карту розширення PCIe.

Під'єднання до 16 пристроїв SATA 6 Гбіт/с
На платі Z11PA-D8 є чотири роз'єми mini-SAS HD, які підтримують до 16 портів SATA з пропускною здатністю 6 Гбіт/с для під'єднання зовнішніх пристроїв і оптимального проведення кабелів.

Комплексне рішення для керування ІТ-інфраструктурою
Плата Z11PA-D8 обладнана вбудованим модулем віддаленого адміністрування iKVM, а також містить в комплекті постачання програмне забезпечення ASUS Control Center, призначене для моніторингу та централізованого керування ІТ-інфраструктурою малих і середніх компаній.

ASUS Control Center (ACC) — це платформа для централізованого керування різноманітним обладнанням ASUS для бізнесу, зокрема серверами, робочими станціями та рекламно-інформаційними екранами. ACC дає змогу виконувати віддалене оновлення BIOS, моніторинг безлічі систем за допомогою мобільних пристроїв, оновлення і встановлення програмного забезпечення та інші завдання.

Вбудований модуль ASMB9-iKVM — це рішення для віддаленого керування, яке забезпечує незалежний від операційної системи та платформи інтерфейс для моніторингу цілої низки параметрів. Модуль пропонує низку функцій віддаленого адміністрування, включно з віддаленим встановленням оновлень BIOS, записом відео, веденням журналу подій. Навіть якщо серверна операційна система буде несправна або вимкнена, цей модуль дасть нагоду віддаленої роботи із сервером за допомогою зручного графічного веб-інтерфейсу (підтримуються всі основні веб-браузери).

Слот для карти microSD
На платі Z11PA-D8 розташований слот для встановлення карти microSD, на яку можна зберігати відео, файли журналів, а також образи ISO для відновлення ОС через веб-інтерфейс ASMB9-iKVM. Цей додаткове сховище дає користувачам змогу переглядати свої файли на інших пристроях і зберігати резервні копії даних.

Швидка індикація стану під час ініціалізації
Плата Z11PA-D8 забезпечена системою індикації стану в процесі її ініціалізації, яка дає змогу користувачам за лічені секунди зрозуміти стан системи. Зокрема, вона виводить інформацію про версію прошиття модуля віддаленого адміністрування, серійний номер пристрою, повідомлення про помилки підсистеми пам'яті та будь-які результати діагностики, що вимагають уваги.

Характеристики Материнська плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Xeon Scalable Processors Family (165W) Processor
PCI Express x16
PCI Express x1
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 256 ГБ RDIMM
  512 ГБ LRDIMM
  1024 ГБ LR-DIMM 3DS
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • xaxdon
  • Продавець: Rozetka

  Материнская плата Asus Z11PA-D8 (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) - серверная материнская плата с двумя процессорными разъемами расширенного формата CEB от известного бренда и качественного производителя. Материнская плата хорошо продуманна, все разъемы расположены в удобных для доступа местах, на цепи питания процессора установлен радиатор для охлаждения ее компонентов. Пара Intel Xeon на современном разъеме LGA3647 и четыре канала DDR4 на восемь слотов DDR4 DIMM в связке дают приличную мощность и на сегодняшний день ее более чем достаточно, с запасом на будущее. В зависимости от выбранного типа памяти можно установить от 256 ГБ до 1Тб оперативной памяти. Помимо 2 шт PCI Express x16 на плате имеется встроенное видео и видеовыход VGA, поэтому при отсутствии особой потребности, можно обойтись без установки в систему видеокарты. SATA3 в количестве 12 шт позволяют сформировать объемный RAID-масив для работы с данными и их хранения. Упакована плата отлично в коробку с прочного картона.

  Переваги:
  Стабильность работы, производительность, цена
  Недоліки:
  Не выявил
 • Gooq Le
  • Продавець: Rozetka

  Материнская плата Asus Z11PA-D8 построена на Intel Lewisburg PCH C621 чипсете и имеет на борту 2 шт современных процессорных разъема Socket P (LGA 3647) с поддержкой широкой серии Intel Xeon Scalable Processors Family (165W). Оперативной памяти типа DDR4 серверного направления можно нарастить до 1Тб, при этом есть возможность обеспечить ее работу в четыре канала. Присутствуют 4шт высокоскоростных гигабитных LAN ports, 4 шт USB 3.0, разъем встроенного видео, 2 шт M.2 Connector, 2 шт PCI-E x16 и многое другое, а также возможность подключения до 16 шт устройств SATA3 6Gb/s. Вообщем плата очень функциональная, есть все возможности для качественного построения производительной системы. В работе стабильна и проста в управлении.

  Переваги:
  Значительный прирост производительности в сравнении с прошлыми поколениями, стабильность работы, цена
  Недоліки:
  Не выявлены
 • Александр Джулай
  • Продавець: Rozetka

  Станет ли на эту материнку буферизированная память? Например эта: Память Kingston DDR4-2666 16384MB PC4-21300 ECC Registered Dell (KTD-PE426D8/16G)
  Подробнее: посилання
  а то в описании кроме поддержки ЕСС более ничего не описано.

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення