Відгуки покупців про Материнська плата Asus WS C621E SAGE BMC (s3647, Intel C621, PCI-Ex16) 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Василь
  • Продавець: Rozetka

  Доброго дня. Запитання до представників АСУС. Підкажіть, чи можна зібрати сервер на базі цієї материнки, але експлуатуючи лише один процесор Intel Xeon Silver 4210 DL360 Gen10 Kit (P02574-B21).(на другий не має поки коштів :( ), і память Transcend DDR4-2400 16384MB PC4-19200 (TS2GHR72V4B) ?. Дякую.

  • Представник бренду ASUS

   Доброго дня, Василь! Дякуємо за Ваше питання. Так, це можливо. Материнскьа плата працює в режимі Single CPU configuration.

 • Сергей Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Asus WS C621E SAGE - серверная материнская плата на Intel C621 чипсете и процессорном разъеме Socket 3647. Есть возможность установить два процессора, при этом материнская плата поддерживает внушающее количество процессоров на Socket 3647. Разъемы питания материнской платы и питания процессоров расположены в верхней части, что очень удобно при подключении а так же в процессе последующей эксплуатации, так как провода блока питания не перекрывают компоненты сервера, они всегда на виду и есть возможность беспрепятственного прохождения воздуха во время вентиляции. На плате имеется 12 шт. слотов под оперативную память, в которые можно установить до 768ГБ типа DDR4 DIMM и обеспечить ее работу в шестиканальном режиме. Вообще вся плата богато оснащена всеми необходимыми разъемами, что делает ее максимально функциональной. В работе очень стабильна и производительна.

  Переваги:
  Возможность установки 2 процессоров и 4 видеокарт. Мощная и производительная
  Недоліки:
  нет
  • Представитель бренда Asus

   Добрый день, Сергей! Благодарим, за Ваш выбор и доверие. Желаем долгого и приятного опыта использования. С уважением, Представительство ASUS в Украине!

 • Cleyni
  • Продавець: Rozetka

  Це серверний ?

  Переваги:
  Еще не купил
  Недоліки:
  Еще не купил
  • Стас Винченко

   Повноцінне рішення для керування ІТ-інфраструктурою
   Програмне забезпечення ASUS Control Center — застосунок для централізованого керування комп'ютерною інфраструктурою на основі робочих станцій, серверів і цифрових табло виробництва ASUS. Серед його можливостей є такі: віддалене оновлення BIOS, віддалений моніторинг безлічі комп'ютерів через мобільні пристрої, оновлення програмного забезпечення одним клацанням миші та багато іншого.

  • Сос Гурджиян

   Ясно понятно мать для хакеров)

  • Андрей С

   Так. Це станція для використання в основному в серверах велих підприємств. Переваги таких станцій це багатозадачність! Хакерам й звизайної материнки достатньо, дистанційне/автоматичне оновлення біос можливе й на значно дешевших материнках, а також скажу, що для віддаленого керування теж не обов'язково купувати цю материнку...