• Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 5
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 6
 • Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 7
Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 2-го і 3-го покоління / Ryzen з графічним ядром Radeon Vega 1-го і 2-го поколінняAsus

TUF GAMING X570-PLUS


Надійна ігрова материнська плата з чипсетом AMD X570: форм-фактор ATX, шина PCIe 4.0, два роз'єми M.2, Wi-Fi, 14-фазна система живлення з Dr. MOS, HDMI, DisplayPort, SATA 6 Гбіт/с, USB 3.2 Gen2, підсвічування Aura Sync

Процесорний роз’єм AM4: для процесорів AMD Ryzen 2-го і 3-го поколінь

Вдосконалена система живлення: 12 + 2 фази з силовими модулями Dr. MOS, роз’єми живлення ProCool II, довговічні дроселі й конденсатори серії TUF

Повноцінне охолодження: чипсетний радіатор із вентилятором, радіатор системи живлення, радіатор для пристрою у слоті M.2, роз'єм вентилятора з регулюванням від графічного процесора, утиліта керування Fan Xpert 4

Сучасні інтерфейси: PCIe 4.0, M.2, USB 3.2 двох типів (Type-A і Type-C)

Мережевий контролер Realtek L8200A (Gigabit Ethernet), модуль Wi-Fi 802.11ac від Intel (2x2, MU-MIMO), Bluetooth 5.0, ексклюзивні технології TUF LANGuard і TurboLAN

Високоякісний звук: аудіокодек SupremeFX S1220A, співвідношення сигнал-шум (SNR) на лінійному аудіовиході – 108 дБ, на лінійному вході – 103 дБ.

Повноколірне підсвічування Aura Sync з можливістю синхронізації з сумісними компонентами та світлодіодними стрічками

TUF Gaming Alliance: партнерська екосистема ASUS, що гарантує сумісність компонентів і додаткову естетику готового рішення


Asus

НЕПЕРЕВЕРШЕНА НАДІЙНІСТЬ


Материнська плата TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) розкриває всі основні можливості новітньої платформи AMD, доповнюючи їх ексклюзивними геймерським функціями й надійністю, перевіреною часом. Відбірна елементна база, вдосконалена система живлення та сумісність із різними системами охолодження – ця материнська плата надає все для того, щоб отримати гарантовану стабільність і максимальну швидкодію в іграх.

Під час створення ПК з використанням материнської плати серії TUF Gaming ви також отримуєте переваги альянсу TUF Gaming Alliance, у межах якого компанія ASUS співпрацює з надійними галузевими партнерами з метою забезпечити легкість складання, гарантовану сумісність компонентів і додаткову естетику готового рішення.


Asus

ЕФЕКТИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ1. РАДІАТОР VRM
Великий і масивний радіатор встановлений у зоні розміщення модуля стабілізатора напруги та дроселів.

ТЕРМОІНТЕРФЕЙС
Для передачі тепла від силових елементів до радіатора використовується високоефективний термоінтерфейс.

2. РАДІАТОР ЧИПСЕТА З ВЕНТИЛЯТОРОМ
Радіатор чипсета з окремим вентилятором гарантує стабільну роботу системи.

3. РАДІАТОР M.2
Завдяки спеціальному радіатору твердотільний накопичувач, установлений у слот M.2, зможе показати свою максимальну продуктивність без загрози перегрівання.

СПЕЦІАЛЬНИЙ ВЕНТИЛЯТОР DELTA SUPERFLO


Спеціально виготовлений для цієї плати малошумний вентилятор має міцний підшипник із номінальною довговічністю (L10) 60 000 годин.
ПОВІТРОПРОВІД


Спеціально розроблений повітропровід допомагає вентилятору створювати статичний тиск і підсилювати повітряний потік, що проходить через ребра радіатора.

РАДІАТОР ІЗ РЕБРАМИ


Ребра радіатора мають таку щільність, за якої забезпечується максимальна площа розсіювання тепла й низький опір повітрю, що виходить зовні.


СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ DIGI+


Стабілізатор Digi+ забезпечує високу ефективність, надійність та стабільність живлення за будь-яких навантажень.

РАДІАТОР ЧИПСЕТА З ВЕНТИЛЯТОРОМ


Шина PCIe 4.0 збільшує обсяг даних, які обробляються чипсетом, що в кінцевому підсумку призводить до підвищення його температури. Ось чому на платі TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) чипсетний радіатор, доповнений окремим вентилятором.Asus

ДВА РОЗ’ЄМИ M.2 (PCIE 4.0)


Завдяки наявності двох роз’ємів M.2, розрахованих на пристрої формату до 22110, що працюють у режимі PCIe 4.0, користувач може не тільки підключити сучасні твердотільні накопичувачі на високій швидкості, але й об’єднати їх у RAID-масив.

ASUS OPTIMEM


ОПТИМІЗОВАНЕ РОЗВЕДЕННЯ СЛОТІВ DIMM


За рахунок оптимізованого розведення доріжок слотів пам'яті (технологія OptiMem) досягається стабільна робота модулів пам'яті на високих частотах і розкривається повний потенціал архітектури AMD Infinity Fabric.


Переваги ASUS OptiMem:

• Покращена стабільність і гарантована сумісність модулів пам'яті

• Зниження затримок під час звернення до пам’яті за еквівалентної напруги

• Покращений запас регулювання частоти пам’яті

Пам'ять і накопичувачAsus

TUF GAming alliance


TUF Gaming Alliance – це альянс, в рамках якого компанія ASUS взаємодіє з основними виробниками комп'ютерних компонентів із метою забезпечити гарантовану сумісність материнських плат та широкого асортименту компонентів: комп'ютерних корпусів, блоків живлення, кулерів, комплектів пам'яті тощо. Кількість учасників TUF Gaming Alliance та спектр запропонованих ними компонентів постійно зростає.

SAFESLOT


SafeSlot – це розроблена ASUS конструкція слотів PCIe, що відзначається покращеною міцністю та забезпечує посилений затиск відеокарти. Слот SafeSlot виготовлений із використанням нового процесу лиття під тиском, під час якого він отримує металевий каркас, що міцно закріплює слот на материнській платі за допомогою додаткової пайки.


ТЕХНОЛОГІЯ TUF LANGUARD


Роз’єм дротової мережі на цій материнській платі оснащується спеціальним захистом від статичної електрики та перепадів напруги TUF LANGuard.

ТЕХНОЛОГІЯ ESD GUARDS


Для захисту від електростатичного розряду ASUS використовує спеціальну захисну схему, здатну витримувати розряд до 10 кВ через повітря та до 6 кВ при контакті (індустріальний стандарт – +/–6 кВ і +/–4 кВ відповідно).

РОЗ’ЄМИ ДЛЯ МИШІ І КЛАВІАТУРИ
Додаткові захисні схеми.

ЗАХИСТ ВІДЕОІНТЕРФЕЙСІВ
Додаткові TVS-діоди для захисту роз'ємів відеоінтерфейсів.

ПОРТИ USB
Захист за допомогою TVS-діодів.


ДЛЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ЕНТУЗІАСТІВ


ЗАХИСТ TUFAsus

КОНТРОЛЕР GIGABIT ETHERNET


Ексклюзивний мережевий контролер Realtek L8200A стандарту Gigabit Ethernet створений для онлайн-ігор без «лагів». Швидке й надійне дротове з’єднання якнайкраще пристосоване до вимог сучасних ігор.

СПІВВІДНОШЕ3ННЯ СИГНАЛ/ШУМ

INTEL WIRELESS-AC 9260


ВБУДОВАНА ПІДТРИМКА WI-FI 5
Плата TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) оснащується модулем ntel Wireless AC-9260 стандарту Wi-Fi 5 (802.11ac) з конфігурацією антен 2x2, підтримкою технології MU-MIMO і широких каналів (160 МГц). Швидкість роботи в бездротовій мережі досягає 1.73 Гбіт/с. Фактично, вбудований адаптер Wireless-AC 9260 забезпечує подвоєння швидкості передачі даних, а також гарантує відсутність затримок і стабільний сигнал на віддаленні від маршрутизатора. Intel Wireless-AC 9260 містить модуль Bluetooth 5.0.0, швидкість якого в 2 раза вище, а діапазон – в 4 раза більше, ніж у попереднього покоління цієї технології.

TURBO LAN


ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ МЕРЕЖІ ДЛЯ ІГОР БЕЗ «ЛАГІВ»
Утиліта Turbo LAN з технологією керування мережевим трафіком cFosSpeed дозволяє легко зменшити «лаги» під час гри через Інтернет за допомогою зручного програмного інтерфейсу. Для зручності налаштування вона має спеціальний геймерський режим, в якому всі ігрові дані будуть мати максимальний пріоритет під час передачі через мережу.

• Моніторинг швидкості в реальному часі
• Групування списку вподобаного
• Миттєве встановлення максимального пріоритету
• Вибір пріоритету для прискорення роботи програми

МережаAsus

КОДЕК REALTEK S1200A


ЗАХИСНИЙ ЕКРАН
Електромагнітне екранування аудіокодека сприяє усуненню наведень від інших компонентів.

ЯКІСНЕ ЗВУЧАННЯ
Конденсатори відомих японських виробників сприяють високій якості звуку.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КОДЕК S1200A
Забезпечує глибоке звукову сцену та широкий динамічний діапазон.

ІЗОЛЯЦІЯ
Забезпечує якісний поділ аналогової та цифрової частини для зниження рівня взаємних перешкод.


Ексклюзивний кодек

СПІВВІДНОШЕ3ННЯ СИГНАЛ/ШУМ

СПІВВІДНОШЕННЯ СИГНАЛ/ШУМ


Завдяки використанню в в материнських платах ASUS серії TUF Gaming X570 унікального аудіокодека Realtek S1220A стереозвук на лінійному аудіовиході плати має безпрецедентне співвідношення сигнал-шум (SNR) 108 дБ, а рівень SNR на лінійному вході складає 103 дБ.

ІГРОВИЙ ЗВУКAsus

ПРОСТОРОВЕ ЗВУЧАННЯ DTS ДЛЯ
ІГРОВИХ ГАРНІТУР


Технологія DTS Custom, реалізована в аудіосистемі цієї материнської плати, використовує спеціальні алгоритми для емуляції просторового звучання при використанні стереонавушників і гарнітур. Вона працює у трьох режимах, оптимізованих під ігри певних жанрів.

ПОВІТРЯНИЙ РЕЖИМ
У цьому режимі, оптимальному для MOBA-арен, стратегій і спортивних симуляторів, створюється відчуття, ніби геймер перебуває над ігровим світом, при цьому сам звук йде спереду.

ЗВУКОВА ПАНОРАМА
Цей режим перенесе вас прямо в центр того, що відбувається у грі – ідеальний ефект для рольових та екшн-ігор.

ТАКТИЧНИЙ РЕЖИМ
Посилення ледь чутних звуків, щоб ви легко змогли виявити ворога, який зачаївся.

Аудіоефекти


Asus

ЗАПАЛИ ГРУ!


Система ASUS Aura Sync дає можливість використовувати разом як зовнішні світлодіодні стрічки, так і відразу декілька пристроїв із вбудованим світлодіодним підсвічуванням Aura, забезпечуючи ідеальну синхронізацію візуальних ефектів у єдиному центрі керування. За допомогою Aura Sync ви зможете створити справжню симфонію світла й зробити зовнішній вигляд свого комп’ютера справді унікальним!

РОЗ’ЄМ ДЛЯ АДРЕСОВАНИХ
СВІТЛОДІОДНИХ СТРІЧОК ДРУГОГО
ПОКОЛІННЯ


Роз'єм для адресованих світлодіодних стрічок, який використовується на материнській платі TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) здатний визначати кількість світлодіодів на стрічках другого покоління, що дозволяє програмному забезпеченню автоматично налаштовувати світлові ефекти для конкретних пристроїв. Нові роз'єми також забезпечують зворотну сумісність із наявними пристроями, що підтримують підсвічування Aura.

ЗАПАЛИ ГРУ!


Статика

Дихання

Стробування

Веселка

Smart

Музика

Зоряна ніч

Цикл

Роз’єм для адресованих світлодіодних стрічок другого покоління

Роз’єм для RGB-стрічок


Характеристики Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 2-го і 3-го покоління / Ryzen з графічним ядром Radeon Vega 1-го і 2-го покоління
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 20

 • Петро Мотельницький
  • Продавець: Rozetka

  Запитання до виробника.
  AMD Ryzen 5 Pro 3350G буде працювати на даній материнській платі?

 • Олег
  • Продавець: Rozetka

  Подойдет к не БП посилання ???

 • Анатолій Баранець
  • Продавець: Rozetka

  Скажіть будь ласка а процесор AMD Ryzen 7 3800X піде на цю плату

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Материнська плата Asus TUF Gaming X570-Plus (WI-FI) (sAM4, AMD X570, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення