Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-го, 2-го і 3-го покоління / Ryzen з графічним ядром Radeon Vega 1-го і 2-го покоління / AMD Athlon з графічним ядром Radeon Vega

Опис Материнська плата Asus TUF B450-Pro Gaming (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Технологія SafeSlot
SafeSlot — це розроблена ASUS конструкція слотів PCIe, яка вирізняється поліпшеною міцністю й забезпечує посилений затиск відеокарти. Такий слот виготовлений з використанням нового процесу формування зі вставкою, під час якого в нього інтегрується металевий каркас. Він міцно закріплює слот на материнській платі додатковими точками пайки.

Запобіжники ESD GUARDS
ESD GUARDS продовжують життя компонентів плати, забезпечують захист від електростатичних розрядів.

Компоненти TUF
Компоненти, виготовлені за стандартами TUF забезпечують поліпшену стабільність роботи системи в складних умовах.

Захист мережного інтерфейсу — LANGuard
Використання сучасних технологій і конденсаторів преміум-класу дає змогу збільшити пропускну здатність мережевого інтерфейсу. Водночас, для захисту кіл LAN від перенапруги, що викликається статичною електрикою, застосовуються захисні кола.

Технологія Fan Xpert 4 Core
Утиліта ASUS Fan Xpert дає змогу регулювати швидкість обертання 3- і 4-контактних процесорних і корпусних вентиляторів залежно від рівня завантаження й температури компонентів комп'ютера. Користуючись гнучкими налаштуваннями, можна легко забезпечити ефективне охолодження за мінімального рівня шуму.

Підтримування DDR4
DDR4 — тип системної пам'яті, яка працює на високій частоті (до 3200 МГц). Фахівці ASUS працюють у тісному контакті з виробниками модулів DDR4, щоб забезпечити максимальну сумісність компонентів.

Аудіо DTS CUSTOM для ігрових навушників
DTS CUSTOM використовує вдосконалені технології емуляції позиційного аудіо з різними налаштуваннями для ваших улюблених жанрів.

Затьмарюючи конкурентів
Технологія ASUS Aura Sync дає змогу використовувати разом відразу кілька пристроїв зі світлодіодною підсвіткою Aura, забезпечує ідеальну синхронізацію візуальних ефектів із єдиним центром керування зі зручної програми. За допомогою Aura Sync ви зможете створити справжню симфонію світла та зробити зовнішній вигляд свого комп'ютера воістину унікальним!

Швидкість передавання даних — до 10 Гбіт/с
Пропонована материнська плата пропонує користувачам останню версію популярного периферійного інтерфейсу USB, що має теоретичну пікову пропускну здатність на рівні 10 Гбіт/с. Інтерфейс USB 3.1 реалізований на ній у формі стандартних роз'ємів Type-A, що забезпечують зворотну сумісність із пристроями попередніх поколінь.

Прискорюйтесь із М.2 накопичувачами
Накопичувачі формату PCI Express x4 прекрасно підійдуть для системного диска або розділу з програмами, щоб забезпечити максимально швидку роботу системи.
При підключенні пристроїв в роз'єм M.2 не працюватиме 5-й і 6-й порт SATA*

Характеристики Материнська плата Asus TUF B450-Pro Gaming (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-го, 2-го і 3-го покоління / Ryzen з графічним ядром Radeon Vega 1-го і 2-го покоління / AMD Athlon з графічним ядром Radeon Vega
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1031

 • Юрій
  • Продавець: Rozetka

  Користуюсь нею у зв'язці з Ryzen 3600 рік часу, все ок. Але зауважив один баг, незрозуміло поки, в яку сторону копати. При копіюванні із швидкісної карти CFExpress на системний SSD Samsung 970 EVO 512 GB (вільних 100-120 ГБ, зарезервовано 55 ГБ нерозміченого простору під Over Provisioning) максимальна швидкість десь 320 МБ/с, і швидко падає до 230-250 МБ/с. В той же час, той же кардрідер, підключений до macbook, видає швидкість копіювання більше 1 ГБ/с. Далі - ще дивніше. При копіюванні набору файлів по системному диску С (файли по 20-40 МБ) швидкість лише 100-120 МБ/с. Що це таке? Куди дивитись? Обновив BIOS з 2007 на самий актуальний, видалив старі драйвери чіпсету, поставив нові - результат той же.
  в системі є відеокарта, стоять 2 плати розширення (для sata вінчестерів), зовнішня звукова. Може, перегруз із тими лініями, щось десь конфліктує? Щоправда, кілька місяців назад я все відключав, нічого не мінялось (на старому БІОСІ). І тоді ще в мене не було радіатора на SSD, а це таки потрібна штука - бо без радіатора копіювання із карти CFExpress на SSD починалось теж на швидкості 300 МБ/с, і швидко скочувалось до ривків у 3-5 МБ/с. Я тоді і не зрозумів, що це тротлить SSD (хоча по Samsung Magician нічого критичного , максимум 58-63 градуси). Зараз це принаймні рівні 250 МБ/с. Але чому не 1 ГБ/с, який видає карта CFExpress ? По тесту crystal disk, hd tune pro - все ок, швидкість є. А в реалі немає.
  Зараз розумію, що для моїх потреб мені потрібна Х570, там повноцінні М2 порти, які не відключають 2 SATA порти, при задіянні верхнього слоту М2, чи 3 PCI-Express, при задіянні нижнього. І до того ж, є моделі одразу із 8 портами SATA, я їх щось не бачив, коли вибирав материнку.
  Звук до речі такий собі - дешевенька ASUS DGX мені подобається більше, ніж вмонтований звук.

 • Николай
  • Продавець: Rozetka

  Проработала 3 месяца, 2 недели назад, при небольшой нагрузке комп выключился и при повторном включении с южного моста мат платы пошёл дым, было видно, что он аж деформировался, будто его кто сжёг. Мат плата была сразу отправлена в сервис от Розетки, на 3й день мне позвонили и спросили, что с ней не так, я описал ситуацию, пробыла у них 2 недели, в акте написали, что заменили южный мост, и всё работает, по ней приняли решение, типа её "починили". В итоге, вчера, при сборке пк, и включении его, она издала характерный "пшик" и, соответственно ничего не работало. Мат плата снова отправляется в сервисный центр, и надеюсь, что в этот раз более удачно.

  Переваги:
  По-началу хорошее впечатление было
  Недоліки:
  Сервисный центр
 • Роман Лукашенко
  • Продавець: Rozetka

  Хороша материнська плата за свої гроші, зібрана добре, збоїв у роботі не було.
  Єдине, що не подобається це те, що налаштування підсвідки у біосі збиваються на увімкнену, якщо запустити режим сну на комп'ютері (світиться серед ночі та заважає спати).
  Користуюсь уже 5 місяців.

  Переваги:
  Якість зборки
  Недоліки:
  Випадок з підсвідкою.
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Asus TUF B450-Pro Gaming (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення