Розмір вентилятора
Тип охолодження
 • Для процесора
 • Повітряне охолодження

Опис Система рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo Aura OLED 240 (ROG-RYUO-240)

ROG Ryuo — це серія високопродуктивних систем водяного охолодження процесора, призначених для геймерських комп'ютерів малого та середнього розміру. Як перший продукт бренду ROG у цій категорії, кулер ROG Ryuo поєднує в собі чудові якість, функційність і дизайн, які користувачі звикли очікувати від кожного пристрою ROG. Оригінальною особливістю моделі є вбудований кольоровий OLED-дисплей LiveDash розміром 1.77", на який можуть виводитися дані системного моніторингу або користувацькі зображення, зокрема анімовані. Також варто зазначити її стильний зовнішній вигляд, у якому яскраво виділяється повноколірна підсвітка, чиї візуальні ефекти можна синхронізувати з підсвіткою інших пристроїв, сумісних із технологією Aura Sync.

OLED-дисплей LiveDash
ROG Ryuo — це перша у світі обслуговча система водяного охолодження з вбудованим 1.77-дюймовим OLED-дисплеєм, на який виводиться різна системна інформація, наприклад, про температуру, напругу, швидкість вентиляторів, частоту роботи компонентів. Користувач також може персоналізувати кулер, зобразивши на дисплеї статичне або анімоване зображення, наприклад, із логотипом свого ігрового клану. OLED-дисплей і кольорова підсвітка кулера ROG Ryuo легко налаштовуються за допомогою програми LiveDash. Ви можете керувати підсвіткою і вибирати, які саме параметри системи або зображення будуть виводитися на дисплей, дотримуючись інтуїтивно організованого інтерфейсу з покроковим настроюванням усіх параметрів.

Кольорова підсвітка
Наділений підсвіткою Aura, кулер ROG Ryuo допоможе яскраво виділити процесор як центральну частину будь-якого комп'ютера. Колір і візуальні ефекти можна легко настроювати відповідно до зображення на OLED-дисплеї або загальної палітри всієї системи.

Ідеальна синхронізація
Завдяки технології Aura Sync вбудовану підсвітку Aura можна синхронізувати з іншими Aura-сумісними компонентами та периферійними пристроями. Керування кольором і візуальними ефектами здійснюється через зручний застосунок Aura.

Кулер ROG Ryuo сумісний із безліччю платформ Intel і AMD, забезпечуючи гнучкість у виборі процесора. Для полегшення його встановлення та розміщення в комп'ютерному корпусі він постачається з попередньо встановленими трубками завдовжки 38 см.

Характеристики Система рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo Aura OLED 240 (ROG-RYUO-240)

Країна-виробник
Матеріал радіатора
 • Мідна пластина
  Алюмінієвий радіатор
Частота обертів
 • 2880 об./хв
Розмір вентилятора
Живлення
 • 4-pin
Додатково
 • Комплектація:

  Система водяного охолодження
  2 х ROG Ryuo Fan Model вентилятора
  Універсальна пластина для платформи Intel
  USB-кабель для керування
  Набір монтажних кріплень, гайок і гвинтів
  Термопаста (попередньо нанесена)
  Інструкція
Розміри
 • 230 х 50 х 203 мм
Вага
 • 0.775 г
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 22

 • Иван Кирсен
  • Продавець: Rozetka
  Переваги:
  Покупал на Розетка, хорошее качество Асус, температура не поднимается выше нормы при разгоне даже. Рекомендую;) всем удачных покупок
 • Пичкур Владислав
  • Продавець: Rozetka

  Акция была от розетки и Асус. Оставляете отзыв про купленный товар Асус и получаете бонусы. Как вы понимаете по оценке, бонусов я не получил. С тех пор, как розетка стала не магазином а маркетплейсом, сервис стал просто ужасным.

 • Антон Кузнецов
  • Продавець: Rozetka

  СВО уехало на сервис спустя 10 месяцев использования. Как по мне - слабоватый продукт. Вывод информации очень ограниченный. Обновлений совта нет. Ожидал большего, не ркомендую к покупке.

  Переваги:
  Дизайн
  Недоліки:
  Тусклая подсветка и экран. Экран начал выгорать через 10 месяцев
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення