• Материнська плата Asus P8Z68-V PRO/GEN3 (s1155, Intel Z68, 3 x PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus P8Z68-V PRO/GEN3 (s1155, Intel Z68, 3 x PCI-Ex16) - зображення 2
Материнська плата Asus P8Z68-V PRO/GEN3 (s1155, Intel Z68, 3 x PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron другого покоління

Опис Материнська плата Asus P8Z68-V PRO/GEN3 (s1155, Intel Z68, 3 x PCI-Ex16)

Материнська плата на базі чипсета Intel Z68 з повною підтримкою стандарту PCI-Express 3.0

 • Технологія USB 3.0 Boost — перша у світі реалізація підтримки протоколу UASP
 • Технологія ASUS Dual Intelligent Processors 2 і система живлення DIGI+
 • UEFI BIOS з підтримкою режиму EZ Mode — гнучкий і зручний інтерфейс BIOS
 • Технологія LucidLogix Virtu — автоматичне перемикання між інтегрованою й дискретною графікою з підтримкою обох платформ (NVIDIA та AMD)
 • Технологія Intel Smart Response — швидкість SSD-накопичувача, місткість жорсткого диска
 • Технологія BT GO! – розширені функції стандарту Bluetooth
 • Технологія GPU Boost — розгін графічного ядра!
 • Додаткові порти USB 3.0 і SATA 6 Гбіт/с — більше можливостей для під'єднання високошвидкісних периферійних пристроїв
 • Підтримка конфігурацій SLI й CrossFireX

Прискорена версія USB 3.0 з підтримкою протоколу UASP
Для прискорення роботи інтерфейсу USB 3.0 фахівці ASUS реалізували у своїх материнських платах підтримку протоколу UASP (USB Attached SCSI Protocol). Під час використання сумісного периферійного пристрою швидкість передавання даних через USB 3.0 зростає до 170%! Оптимальний режим роботи інтерфейсу USB 3.0 для під'єднаного пристрою визначається автоматично, без утручання користувача.

PCI Express 3.0
PCI Express 3.0 — новітня версія інтерфейсу PCI Express з поліпшеною схемою кодування, яка збільшує пропускну здатність удвічі, як порівняти з PCIe 2.0. Сумарна пропускна здатність роз'єму PCI-Express 3.0 x16 становить 32 ГБ/с, що вдвічі вище, ніж у PCIe 2.0 в режимі x16. У такий спосіб, підтримка стандарту PCIe 3.0 забезпечує користувачам цієї материнської плати можливість встановлювати на ній найсучасніше обладнання, а завдяки зворотній сумісності PCIe 3.0 з попередніми версіями стандарту наявні в них пристрої з інтерфейсом PCIe 1.0 або PCIe 2.0 чудово працюватимуть з новою материнською платою. Реалізація підтримки PCIe 3.0 насамперед важлива користувачам, які прагнуть поліпшити продуктивність графічної системи та вже сьогодні хочуть підготувати свій комп'ютер до появи нових рішень.

Ексклюзивні функції на базі вбудованого модуля Bluetooth
Інтегрований на материнській платі модуль Bluetooth дає змогу системі взаємодіяти з різними Bluetooth-пристроями без потреби в додатковому адаптері. ASUS BT GO! пропонує сім корисних функцій — Folder Sync (синхронізація папок), BT Transfer (передавання даних), BT Turbo Remote (пульт ДУ), BT-to-Net (під'єднання до мережі Інтернет), Music Player (музичний програвач), Shoot and Send (передавання фото/відео) і Personal Manager (персональний менеджер). Отримати доступ до всіх цих функцій можна за допомогою унікального та зручного в роботі інтерфейсу.

Гнучкий і зручний інтерфейс BIOS
ASUS UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) BIOS — це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що пропонує гнучкі можливості для керування параметрами BIOS. Він набагато зручніше традиційних «клавіатурних» інтерфейсів і підтримує керування за допомогою миші. Новий UEFI BIOS так само зручний у роботі, як і інтерфейс операційної системи. Щоб зробити знімок екрана, досить натиснути на клавішу F12, ця функція буде корисна прихильникам системного розгону для обміну налаштуваннями. В ексклюзивному режимі EZ Mode доступні тільки найбільш часто використовувані параметри системи, а режим Advanced Mode відкриває досвідченим користувачам і ентузіастам розгону доступ до повного списку системних параметрів.

Перемикна графіка
Технологія LucidLogix Virtu працює у зв'язці з інтегрованою графічною системою платформи Intel Sandy Bridge. Ця технологія віртуалізації графічних процесорів, що працює під керуванням ОС Windows 7, динамічно виділяє графічні ресурси, потрібні для виконання конкретного завдання. Вона дає змогу використовувати повною мірою унікальні можливості архітектури Sandy Bridge з обробки мультимедійних даних, і поряд із цим, за допомогою встановлених у системі дискретних відеокарт, виконувати такі складні завдання, як прорахунок 3D-сцен. Якщо дискретна графіка не зажадана, відеокарта переводиться в режим мінімального енергоспоживання, у якому виділяється мінімум теплоти та вентилятор охолоджування працює мінімальний час. Для користувачів із різними потребами у використанні графіки, технологія LucidLogix Virtu забезпечує гнучкі можливості та високу ефективність.

Швидкість твердотільного накопичувача, місткість жорсткого диска
Технологія Intel Smart Response підвищує загальну продуктивність системи. Щоб прискорити обмін даними між жорстким диском і оперативною пам'яттю, для найбільш часто виконуваних операцій використовується кеш, яким є швидкий твердотільний накопичувач (SSD). Для роботи технології потрібно як мінімум 18,6 ГБ вільного дискового простору на SSD. Це поєднання SSD-накопичувача та жорсткого диска дає змогу добитися чотирикратного зростання швидкості роботи дискової підсистеми.

Новий стандарт у керуванні живленням
Модуль регулятора напруги (VRM, Voltage Regulator Module) призначений для вироблення напруги живлення процесора та є найважливішим компонентом материнської плати. Сучасний модуль VRM має вміти динамічно контролювати споживану потужність процесора, щоб забезпечувати електроживлення процесора в точності з його потребами. Інноваційний цифровий модуль VRM у системі харчування ASUS DIGI + являє собою програмований мікропроцесор, який повністю відповідає вимогам специфікації Intel VRD12 і забезпечує якість електроживлення, недосяжне для аналогових рішень.

Відеовиходи працюватимуть тільки у тому разі, якщо процесор має умонтоване графічне ядро.

Характеристики Материнська плата Asus P8Z68-V PRO/GEN3 (s1155, Intel Z68, 3 x PCI-Ex16)

Сокет
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron другого покоління
Максимальна частота пам'яті
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 66

 • ninteh
  • Продавець: Rozetka

  Отличнейшая мать. Работает уже год, все что от неё требуеться выполняет

  Переваги:
  Звук, производительность, хороший биос, возможность разгона
  Недоліки:
  Их нету
 • Дмитро Саїн
  • Продавець: Rozetka

  можна ли както марвеловские гнезда переключить в обичние сата гнезда???

 • Веталь
  • Продавець: Rozetka

  ПОМОГИТЕ! Собрал себе системник мама asus p8z68 deluxe и видеокарта asus gtx670. подключил все провода питания и на маму и на проц и к видюхе, купил переходник DVI-VGA чтобы "подружить видяху с монитором" но при запуске ПК монитор черный вообще ничего не показывает что делать не знаю! Помогите может кто сталкивался и знает что нужно делать!

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення