• Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16) - зображення 4
Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7 / Intel Core i5 / Intel Core i3 другого покоління

Опис Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16)

Материнська плата Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 гарантує повну підтримку шини PCI Express 3.0, що підтверджують суворі тести якості, проведені фахівцями Asus. Також ці плати вже готові до роботи з процесами Intel наступного покоління, виготовленими за 22-нм технологією.

Технологія Asus Dual Intelligent Processors 2 і система живлення DIGI+
Компанія Asus першою на ринку запропонувала використовувати на материнській платі два спеціальних процесори: для розгону (TurboV Processing Unit — TPU) і для керування енергоспоживанням (Energy Processing Unit — EPU). Рішення отримало назву Dual Intelligent Processors. Нове покоління цього рішення — Dual Intelligent Processors 2 із системою живлення DIGI+VRM — забезпечує високу точність налаштування напруги живлення центрального процесора й інтегрованого графічного ядра та мінімізує втрати потужності.

Налаштування параметрів BIOS здійснюється зі зручним у роботі інтерфейсом, який дає змогу повністю реалізувати розгінний потенціал материнської плати та домогтися максимальної продуктивності роботи системи. Цифрова система живлення Asus DIGI+ забезпечує гнучкість і точність настройки параметрів живлення ключових компонентів комп'ютера, оптимізуючи продуктивність, підвищуючи стабільність роботи системи, а також забезпечуючи високу ефективність енергоспоживання.

Технологія BT GO! — розширені функції стандарту Bluetooth
Інтегрований на материнській платі модуль Bluetooth дає системі змогу взаємодіяти з різними Bluetooth-пристроями без потреби в додатковому адаптері. Asus BT GO! пропонує сім корисних функцій: Folder Sync (синхронізація папок), BT Transfer (передавання даних), BT Turbo Remote (пульт ДК), BT-to-Net (під'єднання до мережі Інтернет), Music Player (музичний програвач), Shoot and Send (передавання фото/відео) і Personal Manager (персональний менеджер). Отримати доступ до всіх цих функцій можна за допомогою унікального та зручного в роботі інтерфейсу.

UEFI BIOS з підтримкою режиму EZ Mode — гнучкий і зручний інтерфейс BIOSAsus UEFI BIOS — це інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, що пропонує гнучкі можливості для керування параметрами BIOS. Він набагато зручніший, ніж традиційні «клавіатурні» інтерфейси, і підтримує керування за допомогою миші. Новий EFI BIOS так само зручний у роботі, як і інтерфейс операційної системи. Наприклад, щоб зробити знімок екрана, достатньо натиснути на клавішу F12, ця функція буде корисна поціновувачам системного розгону для обміну налаштуваннями. В ексклюзивному режимі EZ Mode доступні тільки найбільш часто використовувані параметри системи, а режим Advanced Mode відкриває досвідченим користувачам і ентузіастам розгону доступ до повного списку системних параметрів.
Asus UEFI BIOS від самого початку підтримує жорсткі диски, місткість яких перевищує 2,2 ТБ у разі використання 64-бітової версії ОС. Водночас системі доступний увесь дисковий простір.

Порти USB 3.0 і SATA 6 Гбіт/с — більше можливостей для під'єднання високошвидкісних периферійних пристроїв

Підтримка конфігурацій SLI та CrossFireX

Характеристики Материнська плата Asus P8Z68 Deluxe/GEN3 (s1155, Intel Z68, PCI-Ex16)

Сокет
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i7 / Intel Core i5 / Intel Core i3 другого покоління
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 32 ГБ
Конектор живлення
 • 1 x 24-контактний EATX
  1 x 8-контактний ATX 12 В
Вбудоване аудіо
 • 8-канальний звук, Realtek ALC 889
Контролер RAID
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 28

 • Григорий
  • Продавець: Rozetka

  !!!

  Переваги:
  пользовался год все норм но,
  Недоліки:
  пользовался год все норм но, переустановил винду, зашел в биос для переключения загрузки с DVD на HDD, F10 - перезагрузка и все без признаков жизни и звуков, как так а?
 • Светлана
  • Продавець: Rozetka

  bluetooth есть и работает, но я им не пользуюсь

  Переваги:
  красивенькая :) удобный софт для разгона и мониторинга, в авторежиме разгоняется одной кнопкой - Core i7, разогнался до 4658 MHZ. Удобное расположение портов. Хорошая комплектация.
  Недоліки:
  много радиаторов возле процессора, при установке пассивного охлаждения их приходится временно снимать иначе не подлезть чтобы закрутить крепления
 • Oleksii
  • Продавець: Rozetka

  Ошибку выбивает при включение, не успеваю прочитать. что может быть?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення