• Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 1
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 2
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 3
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 4
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 5
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 6
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 7
 • Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 8
Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00) - зображення 1
Під'єднання
Розмір миші
Призначення
Тип датчика

Опис Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00)

Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth
Будьте готові захопити ціль та здобути перемогу з бездротовою оптичною ігровою мишею ROG Gladius II з подвійним бездротовим зв'язком. Gladius II має вдосконалений оптичний датчик із роздільною здатністю 16 000 точок на дюйм для швидкого відгуку та точного керування, ергономічний дизайн для правої руки, що забезпечує комфорт під час тривалих ігрових сесій, і технологію освітлення Aura Sync, яка затьмарює конкурентів.

Подвійне бездротове з'єднання
ROG Gladius II пропонує два типи бездротового під'єднання для задоволення різних потреб. Миттєво під'єднуйтеся за допомогою вхідного в комплект USB-ключа 2.4 ГГц або під'єднуйтеся через бездротовий зв'язок через Bluetooth з низьким енергоспоживанням.

Промислово-провідна діяльність
Кожен удар має вирішальне значення, тому ROG Gladius II обладнаний високоякісним оптичним сенсором для ігор, який забезпечує точність і швидкість, необхідні для перемоги над супротивником. Його датчик від 100 до 16 000 точок на дюйм відстежує рухи бездоганно до шаленої швидкості 400 дюймів за секунду. Ви також дістаєте задоволення від відгуку без затримок із частотою опитування 1000 Гц для надгладких ігрових процесів.

Ексклюзивна конструкція
Ексклюзивна конструкція гнізда перемикача ROG виводить персоналізацію на абсолютно новий рівень, даючи нагоду легко змінювати перемикачі миші. Це означає, що Ви маєте можливість встановити перемикач за вашим найкращим робочим зусиллям і зворотним зв'язком і можете замінити зношені або зламані перемикачі, щоб продовжити термін експлуатації миші.

ROG Gladius II
ROG Gladius II забезпечує максимальний комфорт у грі, кампанія за кампанією. Його контури й інші деталі дизайну, як-от гумові бічні панелі, були розроблені під час ретельних випробувань і досліджень у тісній співпраці з професіоналами кіберспорту.

AURA SYNC RGB
Підніміть стиль на новий рівень із підсвіткою ASUS Aura Sync RGB. Повністю налаштовуйте свою мишу, використовуючи нескінченний спектр кольорів і низку динамічних світлових ефектів. Все освітлення можна синхронізувати зі щораз більшим портфелем обладнання з підтримкою Aura, щоб створити дійсно персоналізований ігровий простір.

Характеристики Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00)

Під'єднання
Розмір миші
Додаткові функції
 • Aura Sync RGB LED підсвітка
  Роздільна здатність 16000 dpi
Інтерфейс
Призначення
Комплектація
 • Миша Asus
  1 х USB-ключ
  1 х Користувацька документація
  USB-кабель в обплетенні 2 м
  2 запасні мікроперемикачі Omron
  Чохол для транспортування ROG
  Стикер ASUS ROG
Кількість кнопок
Колір
Тип датчика
Код виробника
 • 90MP00Z0-B0UA00
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 50

 • Сказко Александр
  • Продавець: Rozetka

  С мышкой происходит все тоже самое что и в отзывах. И нести в сервис это время, ждать ремонт, придётся покупать новую.

  Переваги:
  Хорошая эргономика, подсветка
  Недоліки:
  Перестала работать по блутус, резинки протерлись очень быстро. За такую стоимость рассчитывал на качество.
 • Андрій Мушинський
  • Продавець: Rozetka

  В ноябре месяце 2019 года покупал данную мышь. После обновления прошивки 02.08.2020 она перестала работать через USB адаптер. Сдал в сервисный центр магазина в котором покупал и через месяц мне её заменили на новую. Думал может не прошивке проблема была. Но нет. Новую мышь в первый же день когда она приехала, обновил до последней версии прошивку и она тоже перестала работать через USB адаптер. "Работничкам" АСУС которые делали прошивку наверно нужно руки оторвать, поскольку прошло 1.5 месяца после выхода этой прошивки но проблему так и не решили. Розетке спасибо за замену. А в компании АСУС я сильно разочаровался.

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Поддержка АСУС
 • Илья
  • Продавець: Rozetka

  Ужасного качества мышь, особенно после версии Gladius 2, которая была идеальна во всех аспектах (за исключением только проводного подключения).
  ---
  Эта мышь приехала с отклеившимся аккумулятором, что заставило её сразу разобрать и приклеить его на место. А с каждым обновлением ПО были проблемы с работой беспроводного режима. Ладно эти мелочи, но через пол года просто отвалился беспроводной режим, при подключении свистка к пк или телефону и переключении мыши на беспроводной режим - никакой реакции.
  ---
  Крайне не рекомендую к покупке данный кошмар. Лучше присмотритесь к вариантам других производителей. Либо берите проводную Gladuis 2

  Переваги:
  Bluetooth
  Недоліки:
  Кривейшее ПО, кривейшие обновления этого ПО, худший из худших материалов под большой палец, сплошная деградация дизайна и практичности относительно предыдущих моделей, через пол года просто перестаёт работать по беспроводному режиму
Дивитися всі відгуки →

Відео з Миша Asus ROG Gladius II Wireless/Bluetooth Black (90MP00Z0-B0UA00)

 • Демонстрація товару (розпакування)

 • Відео розпакування від покупця

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.