• Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Чотириядерний Intel Celeron J3455 (1.5 - 2.3 ГГц)

Опис Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16)

Підтримка IP-камер до рівня 48CH H.265
Материнські плати ASRock можна використовувати як основу для мережевої комерційної системи відеореєстрації на 48 каналів. Підтримується записування у форматі HEVC (H.265) для 48 IP-камер у роздільній здатності D1 (704x576).

Нова конструкція
Можливо, ви ще не замислювалися над тим, що ваш комп'ютер дуже боїться води, вологи й будь-яких її проявах. Те, що немає прямого контакту з водою ще нічого не означає — невидима надмірна волога повільно та непомітно знищує вашу материнську плату. Зазвичай, від вологи ваша плата не розтане, але вона просто вийде з ладу через коротке замикання. На щастя, компанія ASRock розробила нову конструкцію (High Density Glass Fabric PCB), в якій зменшено проміжки між друкованими платами, що забезпечує додатковий захист від короткого замикання, викликаного вологістю.

Декодер HEVC (H.265) + 4K
Підтримка декодера HEVC (H.265) для створення стійкого якісного зображення. Підтримка роздільної здатності 3840 x 2160 пікселів і формату 4K.

Три монітори
Графіка, графіка, і ще раз графіка. Для тих, хто любить велике зображення, ця материнська плата пропонує підтримку режиму трьох моніторів Triple Monitor. Можна використовувати одночасно три відеоінтерфейси на задній панелі та під'єднувати монітори, не встановлюючи додаткову відеокарту.

Процесор Intel Quad-Core Celeron J3455 (до 2,3 ГГц)
Підвищена продуктивність, знижена витрата енергії й нові можливості мультимедіа.

Підтримка модулів DIMM стандартної та зниженої напруги.

Режими живлення
Оберіть один із трьох режимів роботи (Eco, Normal або Sport) для максимальної продуктивності або економії енергії. Використовуйте режим «Eco» для економії електрики під час завантаження торентів або на інших простих завданнях, режим «Normal» — для роботи в інтернеті і з документами, а потім перейдіть у режим Sport для запуску ігор або перегляду відео у форматі 4K.

Твердотілі конденсатори
На цій материнській платі компанія ASRock використовувала тільки твердотільні конденсатори. З такими конденсаторами материнська плата буде працювати стабільніше зі збільшеним терміном служби.

Технологія Full Spike Protection
Деякі компоненти материнської плати особливо чутливі до перепадів напруги, і надлишковий струм на них може призвести до миттєвого збою всієї системи. Технологія ASRock Full Spike Protection надійно захищає ці компоненти материнської плати від раптових стрибків напруги.

Перезавантаження в UEFI
Функція Fast Boot завантажує комп'ютер до того швидко, що в користувачів немає можливості увійти в UEFI під час показу повідомлень POST. Технологія ASRock Restart to UEFI дає змогу автоматично завантажувати UEFI під час наступного ввімкнення або перезавантаження комп'ютера. Призначена для тих, кому доводиться часто заходити в налаштування UEFI.

Роз'єм HDMI
Цей продукт має підтримку HDMI (High-Definition Multimedia Interface) — інтерфейсного стандарту для передавання нестисненого потоку відео даних і багатоканального аудіосигналу одним кабелем. Як відео, так і аудіопотік, що передається кабелем має цифровий формат без конвертації в аналоговий сигнал, що дає змогу домогтися яскравого зображення й найбільш реалістичного звуку.

Характеристики Материнська плата ASRock J3455M (Intel Celeron J3455, SoC, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Чотириядерний Intel Celeron J3455 (1.5 - 2.3 ГГц)
PCI Express x16
PCI Express x1
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 16 ГБ (1333/1600/1866 МГц)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • Юрий
  • Продавець: Rozetka

  Странное изделие, Практически каждое включение отключается через 5-7сек. После следующего включения работает. Поведение идентичное на разных моделях блоков питания. После неоднократной попытки установки видеодрайвера на Win 10 разных версий (с сайта производителя, диска из комплекта, из интернета...) зависает на загрузке или бесконечно перезагружается. Но, до перезагрузки, видеодрайвер включается в работу и работает с приличной частотой кадров как для интегрированного, тем более, с потреблением 19~21Вт всей платы под нагрузкой...
  Возможно, мне такой своенравный экземпляр попался. С платами "ASRock" знаком давно, всегда нравились быстродействием, компановкой, надёжностью...

  Переваги:
  Работает довольно шустро, мизерное энергопотребление
  Недоліки:
  Странное поведение, не удалось установить видеодрайвер
 • Геннадій Мохорт
  • Продавець: Rozetka

  Бюджетна плата

  Переваги:
  Купив, працює
  Недоліки:
  Ціна дещо завищена
 • zick.aleksandridi
  • Продавець: Rozetka

  Видеокарта GT 1030 с этим процессором будет сбалансированно работать?

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення