Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Двоядерний Intel Celeron J3355 (2.0 - 2.5 ГГц)

Опис Материнська плата ASRock J3355B-ITX (Intel Celeron J3355, SoC, PCI-Ex16)

Нова конструкція
Можливо, ви ще не замислювалися над тим, що ваш комп'ютер дуже боїться води, вологи й будь-яких її проявах. Те, що немає прямого контакту з водою ще нічого не означає — невидима надмірна волога повільно та непомітно знищує вашу материнську плату. Зазвичай, від вологи ваша плата не розтане, але вона просто вийде з ладу через коротке замикання. На щастя, компанія ASRock розробила нову конструкцію (High Density Glass Fabric PCB), в якій зменшено проміжки між друкованими платами, що забезпечує додатковий захист від короткого замикання, викликаного вологістю.

Три монітори
Графіка, графіка, і ще раз графіка. Для тих, хто любить велике зображення, ця материнська плата пропонує підтримку режиму трьох моніторів Triple Monitor. Можна використовувати одночасно три відеоінтерфейси на задній панелі та під'єднувати монітори, не встановлюючи додаткову відеокарту.

Процесор Intel Celeron J3355 (2.0—2.5 ГГц)
Підвищена продуктивність, знижена витрата енергії й нові можливості мультимедіа.

Підтримка модулів SoDIMM стандартної та зниженої напруги.

Режими живлення
Оберіть один із трьох режимів роботи (Eco, Normal або Sport) для максимальної продуктивності або економії енергії. Використовуйте режим «Eco» для економії електрики під час завантаження торентів або на інших простих завданнях, режим «Normal» — для роботи в інтернеті і з документами, а потім перейдіть у режим Sport для запуску ігор або перегляду відео у форматі 4K.

Твердотілі конденсатори
На цій материнській платі компанія ASRock використовувала тільки твердотільні конденсатори. З такими конденсаторами материнська плата буде працювати стабільніше зі збільшеним терміном служби.

Технологія Full Spike Protection
Деякі компоненти материнської плати особливо чутливі до перепадів напруги, і надлишковий струм на них може призвести до миттєвого збою всієї системи. Технологія ASRock Full Spike Protection надійно захищає ці компоненти материнської плати від раптових стрибків напруги.

Перезавантаження в UEFI
Функція Fast Boot завантажує комп'ютер до того швидко, що в користувачів немає можливості увійти в UEFI під час показу повідомлень POST. Технологія ASRock Restart to UEFI дає змогу автоматично завантажувати UEFI під час наступного ввімкнення або перезавантаження комп'ютера. Призначена для тих, кому доводиться часто заходити в налаштування UEFI.

Роз'єм HDMI
Цей продукт має підтримку HDMI (High-Definition Multimedia Interface) — інтерфейсного стандарту для передавання нестисненого потоку відео даних і багатоканального аудіосигналу одним кабелем. Як відео, так і аудіопотік, що передається кабелем має цифровий формат без конвертації в аналоговий сигнал, що дає змогу домогтися яскравого зображення й найбільш реалістичного звуку.

Характеристики Материнська плата ASRock J3355B-ITX (Intel Celeron J3355, SoC, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Двоядерний Intel Celeron J3355 (2.0 - 2.5 ГГц)
PCI Express x16
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 16 ГБ (1333/1600/1866 МГц)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • Thomas Vilhar
  • Продавець: Rozetka

  Неверное описание памяти

  Переваги:
  -
  Недоліки:
  Неверное описание памяти
 • Владимир
  • Продавець: Rozetka

  Подскажите пожалуйста.
  В описании на эту материнку, на официальном сайте ASrock, написано, что не поддерживается память 2 GB.
  Так если я в нее вставлю 2 шт 2GB SODIMM DDR3- они будут работать в ней или нет?

 • Николай
  • Продавець: Rozetka

  Можно вопросик? вот эта Модуль памяти SO-DIMM 4GB/1600 DDR3L Hynix (HMT451S6AFR8A-PB) - ПОДОЙДЕТ К ЭТОЙ МАТЕРИНКЕ?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата ASRock J3355B-ITX (Intel Celeron J3355, SoC, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення