Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-го і 2-го покоління/Ryzen з графічним ядром Radeon Vega

Опис Материнська плата ASRock B450M Steel Legend (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Материнські плати ASRock вирізняються надзвичайною продуктивністю й ефектною зовнішністю, і дають змогу створювати власний світ! ASRock пропонує розширені можливості з керування світлодіодною підсвіткою на світових стрічках, вентиляторах ЦП і корпусі та інших подібних пристроях. Усі пристрої підсвічування також можна синхронізувати через сертифіковані аксесуари Polychrome RGB Sync.

Два роз'єми M.2 для SSD
Два найшвидших у світі роз'єми M.2. Один із них має швидкість передавання даних на рівні PCIe Gen3 x4 32 Гбіти/с, а інший підтримує пристрої SATA3 6 Гбітів/с M.2.

Подвійний порт USB 3.1 Gen2 (Type-A + Type-C)
Бортові роз'єми USB 3.1 Gen2 Type-A and Type-C зі швидкістю передавання даних до 10 Гбітів/с.

Живлення Ultra USB — ультрастабільне живлення
+5 В подається з роз'єму +12 В. Це дає змогу живити пристрої USB, не забираючи вольтаж безпосередньо від блока живлення.

Антистатичний захист
Захищає мишу/клавіатуру від статичної електрики, знижує ймовірність зависання або гальмування миші USB.

Чистий якісний звук
Рекомендується під'єднати USB-колонки в роз'єми Ultra USB Power для прямого передавання струму та якісного звуку без спотворень.

Покриття 2oz
Плата має додаткові внутрішні шари з високоякісної міді, що забезпечує знижену температуру та підвищену енергоефективність під час оверклокінгу.

Преміум-дроселі 60 A
Дроселі преміум-класу ASRock 60A утричі ефективніше створюють струм насичення, що забезпечує покращене подавання вольтажу Vcore на материнську плату.

Сталеві роз'єми PCI-E
Сталеві роз'єми PCI-E мають захист, який запобігає інтерференції сигналу відеокарт. У цих роз'ємах навіть великі та габаритні відеокарти будуть встановлені максимально надійно.

Алюмінієвий радіатор XXL
Радіатор охолодження великого розміру ефективно відводить тепло від транзисторів і чипсета, підвищуючи стабільність роботи всієї системи.

Дроселі Premium 60A Power Choke
Порівняно зі звичайними дроселями, нові дроселі преміум-класу від ASRock підвищують струм насичення утричі, забезпечуючи надійніший вольтаж для материнської плати.

Чорні конденсатори Nichicon 12K
Наднадійні чорні конденсатори 12K мають термін експлуатації не менш ніж 12000 годин. На відміну від інших материнських плат, на яких конденсатори ледь доживають до 10000 годин, ASRock пропонує конденсатори Nichicon 12K Black Caps з продовженим на 20% терміном експлуатації, надійніші та стабільніші.

Захист I/O Armor
Нова технологія захисту найважливіших компонентів материнської плати, розміщених у задній панелі, вбереже систему від впливу статичної електрики.

Чорний сапфір
Глибокий чорний колір. Основа в кольорі «чорного сапфіра» надає материнській платі елемент загадковості.

Друкована плата високої щільності
Новий дизайн друкованої плати зменшує зазори між шарами та захищає материнську плату від електричних замикань, спричинених вологістю.

Друкована плата із шаром міді в 2 унції
Використовуються тільки ретельно відібрані зразки міді для шарів друкованої плати, а технологія дає змогу знизити температури та поліпшити енергоефективність під час розгону.

Full Spike Protection
Деякі компоненти материнської плати особливо чутливі до перепадів напруги, і надлишковий струм на них може призвести до миттєвого збою всієї системи. Технологія ASRock Full Spike Protection надійно захищає ці компоненти материнської плати від раптових стрибків напруги.

Характеристики Материнська плата ASRock B450M Steel Legend (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-го і 2-го покоління/Ryzen з графічним ядром Radeon Vega
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 133

 • Андрей Богаченко
  • Продавець: Rozetka

  Помогите пожалуйста
  Привключении компьютера Данная картина ничего не происходит клавиатура не реагирует не могу зайти в биосс проц rayzen 5 3500x

  • Материнська плата ASRock B450M Steel Legend (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) фото від покупців 18
  • Материнська плата ASRock B450M Steel Legend (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) фото від покупців 19
 • Василий
  • Продавець: Rozetka

  С 3300х у всех норм винда ставится или через костыли?! Ив чем может быть проблема с вечным перегрузом ПК (ОЗУ менял, Винду перекатывал, с БП пока не пробовал)

  Переваги:
  -
  Недоліки:
  -
 • Павло Майоров
  • Продавець: Rozetka

  Купував плату у вересні. Все начебто ок, (проц 5 2600, озу hyperx 2x16 (2666 mhrz)але потім почалися чудасії. Спочатку система закинула 16гб ОЗУ до резерву, потім - сині екрани і похід в резет. Наразі після танців з бубном вияснив - пам'ять робоча абсолютно, а от материнка тупо відмовляється працювати з 2 активними планками ОЗУ. слот А1/А2 - старт, робота кілька хвилин, ресет. Слот А1/В1- відсутність старту, А2/В1 - робота, завісає в біосі та не грузить систему, А2/В2 - відсутність старту. Першочергово, до глюку, озу стояла в рекомендованих слотах виробником (А2/В2)

  Переваги:
  За свої гроші норм плата
  Недоліки:
  Не коректно працюють слоти ОЗУ
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата ASRock B450M Steel Legend (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення