Відгуки покупців про Комп'ютер ARTLINE Gaming X73 v17 2

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Вадим Бориско
  • Продавець: Rozetka

  Компьютер стоит каждой гривны, все что устанавливал из новинок 60 фпс на высоких/ультра, а вот доставку в точку выдачи розетки оформлял первый и последний раз!
  Доставка 5 дней, это абсурд, и узнать состояние/статус посылки невозможно, поддержка отвечает дай бог, раз в сутки, причины задержки не сообщают, последний раз заказывали у вас что-либо!

  Переваги:
  Цена соответствует качеству!
  Недоліки:
  Доехать из Харькова в Киев, забрать у артлайна компьютер и вернуться в Харьков, быстрее чем ждать доставку.
  • Мазарати Костя

   Так чего же вы так не сделали, если вы говорите что так быстрее, взяли бы и приехали, забрали бы ПК и ухали!?

  • Вадим Бориско

   А как бы ты оставил свой ценный комментарий тогда?)

 • Елена Ст
  • Продавець: Rozetka

  Від оплати онлайн до отримання комп'ютера пройшло всього 22 години. Рекомендую цю машину для помірного і не дуже домашнього користування. Конфігурація відповідає опису. Виробникові і продавцеві потрібно якось вирішити питання з варіацій корпусів.

  Переваги:
  Дуже спритний. Ігри їсть все. SSD на 480 і HDD на 2 теробайта за такі гроші - рідкість. Чи не галасливий, але і тихим не назвеш - 6 кольорів. Підсвічування виглядає красиво.
  • Лічнер Андрій

   Содіваюсь на це бо завтра буду забирати з пошти

  • Представник постачальника

   Купуючи ПК Artline, ви отримуєте такі переваги: ретельний підбір і тестування всіх компонентів, акуратний кабель-менеджмент, якісне технічне обслуговування у нашому сервіс- центрі, 38 міс. комплексної гарантії (при виході з ладу будь-якого складової ми за свій рахунок здійснюємо її ремонт чи заміну, а також беремо на себе всі витрати по доставці), можливість модернізації з викупом комплектуючих, трансфер гарантії новому власнику при продажу ПК. Звертаю також увагу, що вартість багатьох моделей ігрових ПК Artline менша вартості покупки комплектуючих окремо через ситуацію з цінами на відеокарти.