• Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 1
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 2
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 3
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 4
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 5
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 6
 • Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 7
Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK - зображення 1
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1 мс
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 3000:1
 • Curved
 • AMD FreeSync

Опис Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK

Вигнутий 24-дюймовий монітор з VA матрицею з частотою оновлення 165 Гц, час відгуку 1 мс і підтримкою FreeSync Premium
Дисплей має частоту оновлення 165 Гц і вражає блискавичним відгуком в 1 мс і надреалістичними кольорами, які відтворює VA матриця. Підтримка FreeSync Premium забезпечує чудову синхронізацію монітора з графічним процесором.

Частота оновлення 165 Гц
У більшості сучасних моніторів частота оновлення екрана становить 60 Гц — і цього може бути цілком досить для середньостатистичного геймера. Але шанувальникам ігор зі швидким рухом (наприклад, перегонів) потрібно бути готовими до суттєвого розмиття картинки на моніторі з такою частотою. Надзвичайно швидка частота оновлення 165 Гц робить ігрову реальність максимально живою і динамічною.

Поширена думка, що частота оновлення 165 Гц забезпечує тільки плавність динаміки ігрового сюжету з максимальним промальовуванням кожного кадру. Професіонали кіберспорту знають, що чим вищий показник частоти, тим менше затримки між рухами миші та переміщенням курсору на екрані. Швидкі та чіткі дії гравця забезпечать повний контроль над ігровим процесом в іграх RTS (стратегії реального часу) і MOBA (універсальних командних мережевих іграх).

Вигнута панель 1500R
Візуальна насолода і яскраві емоції — з комфортним для очей радіусом вигнутості.

Вигнутий екран монітора повторює форму людського ока — центр і краї монітора розташовані на однаковій відстані від очей, перекриваючи природне поле зору, що забезпечує зручність перегляду з мінімальним навантаженням на зоровий центр. Глибоке й об'ємне зображення на вигнутих екранах сприяє найповнішому зануренню в ігровий процес з ефектом присутності й легкого 3D.

Швидкий час відгуку (1 мс)
Час відгуку, рівний 1 мс, означає швидкість без розмиття зображення для повноцінного задоволення грою. Швидкісний рух і драматичні переходи будуть плавними без дратівливих затримок зображення. Виберіть правильний шлях до успіху, не дозволяйте повільному монітору зупинити вас.

Технологія FreeSync Premium ~ G2
Технологія FreeSync дає змогу синхронізувати частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів відеокарти, що забезпечує плавність картинки та повністю унеможливлює появу небажаних візуальних артефактів — розривів і «фризів».

Насолоджуйтеся найкращою якістю зображення навіть у динамічних іграх. Технологія FreeSync Premium від AMD здійснює синхронізацію частот оновлення графічного процесора та монітора, роблячи ігровий процес більш плавним і захопливим, зберігаючи водночас високу продуктивність. Завдяки підтримці частот оновлення не нижче за 120 Гц, технологія FreeSync Premium від AMD зменшує розмитість і підвищує різкість зображення, забезпечуючи його реалістичніше сприйняття. Функція LFC усуває зависання у випадках, коли частота зміни кадрів стає нижчою від частоти оновлення.

Low Input Lag
Розкрийте потенціал своїх реакцій у режимі низької затримки введення (Low Input Lag) від AOC. Забудьте прикрашення: в цьому режимі всі ресурси монітора перекидаються на оброблення відгуку, що забезпечує абсолютну перевагу в потрібний момент під час спуску курсу слабким натисканням.

6 Ігрових режимів
Переводьте свій дисплей у потрібний ігровий режим одним натисканням кнопки. Перемикайтеся між попередньо встановленими гральними режимами для FPS, перегонів або RTS, підбирайте власні ідеальні параметри та зберігайте їх. Клавіатура конфігурацій AOC дає швидко і легко перемикати профілі та регулювати параметри.

G-menu
Утиліта AOC G-Menu встановлюється на комп'ютер і дає змогу повністю налаштовувати ігрове обладнання з будь-яким монітором AOC або AGON.

Характеристики Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK

Діагональ дисплея
Країна-виробник
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1 мс
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Інтерфейси
 • 2 x DisplayPort
 • 2 x HDMI
 • VGA
Контрастність дисплея
 • 3000:1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Данил Яруш
  • Продавець: Rozetka

  В целом монитор отличный, выглядит на 10 из 10 (строгий геймерский дизайн, без рамочный экран).
  По технической составляющей тоже нет вопросов 9 из 10 (обширные настройки, отличная цветопередача, VA матрица)
  Но есть одно НО! Не работает комплектный DP, после подключения пишет "No signal", комплектный HDMI работает на ура. До этого был монитор фирмы Samsung (144 hz, 4 мс отклика) на котором такая же проблема - не работает подключения по DP. При чем это 100% не вина видеокарты, т.к пробовал подключать к разным (1050 TI и RX570 4gb). Может кто-то знает как решить данную проблему?

  Переваги:
  165 гц, 1 мс, много настроек
  Недоліки:
  Не подключается по DP.
Дивитися всі відгуки →

Відео з Монітор 23.6" AOC C24G2AE/BK

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення