Відгуки покупців про Процесор AMD Ryzen 5 7500F 3.7GHz/32MB (100-100000597MPK) sAM5 Multipack

3 відгуки Код:  397537935
Залиште свій відгук про цей товар
 • Іван Піддубний
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Чудовий проц, зараз найкращий вибір для бюджетної збірки з можливістю обнови через 2-5 років на R7 чи R9.
  Раніше сидів на інтелі і не розумів амд і не хотів, але здоровий глузд взяв верх над стереотипами.
  В PUBG 200 фпс, до того ж впирається в стару 2070, тому працює лише до 50%.
  До речі переходив з і3 13100ф, і навіть не довелось вінду перевстановлювати, і так все запустилось) Хоча минулого разу, коли переходив з і7 8700 на і3 13100ф то PUBG навіть після перевстановлення гри не запускався(( тому проц крутий на 100%
  Єдине що чув, не знаю на скільки це правда, для рендера відео краще підходять саме Інтел процесори. Хоча дехто говорить що рендер відбуваються виключно на потужностях відеокарти...

  Переваги:
  Швидкий, холодний
  Недоліки:
  Немає, бо це ж не інтел)
 • Іван Бученко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Ідеальне співвідношення між ціною та продуктивністю.

  Переваги:
  Продуктивність-ціна,майбутній апгрейд бо АМ5
  Недоліки:
  Немає
 • Юрій Дублянко
  Продавець: Rozetka

  Почитав я багато обзорі і тестів процесорів за 200$, і цей процесор виявився самим кращим в цій ціновій категорії, він потужніший за конкурентів Intel Core i5 12400,Intel Core i5 13400. Особливо велика перевага цього процесора над інтелами проявляється в іграх. Однозначно рекомендую. Під максимальним навантаженням CPU споживав 85-90 Вт, в іграх 75-80 Вт, під час одноядерних тестів 35-40 Вт. Тішить те, що материнська плата почувала себе комфортно. Ryzen 5 7500F без проблем працюватиме на дешевих материнських платах. Складність відведення тепла – головний недолік процесора. Рекомендую зайнятися андервольтингом, який знижуює напругу живлення CPU, яке AMD для збільшення частки процесорів, придатних для експлуатації на заявлених частотах, за традицією встановлює з великим запасом. Наприклад, мій Ryzen 5 7500 виявився здатним зберігати стабільність при зсуві кривої напруги вниз. Установка Curve Optimizer Magnitude - 20 для всіх ядер одночасно не призводила до втрати процесором здатності працювати абсолютно стабільно, при цьому напруга процесора впала на 0.08В, що в свою чергу зменьшило температуру процесора в максимальну навантажені на 9 градусів а енергоспоживання на 14Вт. Це дуже добре тому що коли система охолодження не справляється починається тротлінг, андервольтинг допомагає ефективно з цим боротися і дозволяє отримати кращу продуктивність.

  Переваги:
  Максимальна потужність за свої гроші, а особливо одноядерна, довга підтримка AM5, ціна, кращий ігровий процесор в своєму ціновому сегменті (доречі показує майже таку саму ігрову потужність як в двічі дорожчий ігровий 5800x3D!!!)
  Недоліки:
  нагрів, але з ним можна боротися
  • Роман Присмицкий

   яка плата к вас?

  • Архіп Шкляр

   Тарас

  • Іван

   і має таку ж ігрову потужність як такий самий по ціні 5800х, але до якого не треба дорогу оперативку, дорогу мат плату, і в якого немає "головного недоліку цього процесора – складність відведення тепла"